Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17th Jastreb Limač Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
TEŽINE / UZRASTI
Limači A-23
Limači A-27
Limačice A-25
Limačice A-30
Limačice A-40
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
Mlađi kadeti (10-7 kup) -47
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -27
Kick (muški) - 2007, 2008
Kick (ženski) - 2004 - 2006
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
B001
217
32
JAN MARIĆ (TKV)
301
19
ANTONIO SEDLIĆ (S.SOKOL)
240
JAN JELOVAC (ČIGRA)
B002
349
0
JOSIP IVANČIĆ (MONTR)
193
0
JURA ZRNIĆ (VARAZDN)
369
LEON NEMET (ZGDUB)
B003
202
18
FILIP FUČEK (ZGDUB)
313
25
AHMED HUREM (TKDOLC)
402
GABRIJEL MATIJEVIĆ (PLTVICE)
115
ERIC FULLER (ZADAR)
299
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
B009
217
6
JAN MARIĆ (TKV)
240
5
JAN JELOVAC (ČIGRA)
B010
193
18
JURA ZRNIĆ (VARAZDN)
369
8
LEON NEMET (ZGDUB)
B011
313
10
AHMED HUREM (TKDOLC)
402
4
GABRIJEL MATIJEVIĆ (PLTVICE)
B012
115
10
ERIC FULLER (ZADAR)
299
17
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
B021
217
18
JAN MARIĆ (TKV)
193
1
JURA ZRNIĆ (VARAZDN)
B022
313
22
AHMED HUREM (TKDOLC)
299
28
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
B027
217
3
JAN MARIĆ (TKV)
299
5
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. KARLO KAJBA ŠIMANIĆ, SUŠAK
2. JAN MARIĆ, VRBOVEC
3. AHMED HUREM, Olimpic Sarajevo
3. JURA ZRNIĆ, Varaždin