Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
17th Jastreb Limač Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
TEŽA/LETO
Limači A-23
Limači A-36
Limači B-24
Mlađi kadeti (10-7 kup) -33
Mlađi kadeti (10-7 kup) -51
Limači A-23
J001
379
13
IVAN DEVČIĆ (OSVI)
252
5
DORIAN SAMBOLEC (HIVANEC)
258
LUKAS DEŠKOVIĆ (TIGAZ)
288
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
461
MARKO MIHOLIĆ (JASTREB)
J002
46
3
MARINO MATIĆ (RUG)
287
2
DAMJAN LAKIĆ (ČIGRA)
94
BENEDEK SZABO (GOLDSRS)
249
LEON KLANFAR (BIST)
251
LEON OREŠKI (HIVANEC)
J011
379
22
IVAN DEVČIĆ (OSVI)
258
16
LUKAS DEŠKOVIĆ (TIGAZ)
J012
288
3
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
461
5
MARKO MIHOLIĆ (JASTREB)
J013
46
9
MARINO MATIĆ (RUG)
94
8
BENEDEK SZABO (GOLDSRS)
J014
249
10
LEON KLANFAR (BIST)
251
3
LEON OREŠKI (HIVANEC)
J020
379
5
IVAN DEVČIĆ (OSVI)
461
15
MARKO MIHOLIĆ (JASTREB)
J021
46
15
MARINO MATIĆ (RUG)
249
10
LEON KLANFAR (BIST)
J025
461
5
MARKO MIHOLIĆ (JASTREB)
46
8
MARINO MATIĆ (RUG)
Dobitniki medalj
1. MARINO MATIĆ, RUGVICA
2. MARKO MIHOLIĆ, Jastreb
3. LEON KLANFAR, Bistra
3. IVAN DEVČIĆ, Osvit
Limači A-36
F001
297
8
ANDRO KREGAR (TKSUŠAK)
456
3
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
56
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
F002
167
16
LAN KREMPL (TKD KBK)
442
6
VITO KNEŽEVIĆ (JASTREB)
71
FILIP SPICEK (BIST)
F003
367
2
PATRIK KRUŽIĆEVIĆ (S.SOKOL)
449
1
MARIO DULIBIĆ (JASTREB)
305
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
60
KRISTIAN GLIGORA (NOVALJA)
440
TIN HORVAT (JASTREB)
F007
297
7
ANDRO KREGAR (TKSUŠAK)
56
2
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
F008
167
9
LAN KREMPL (TKD KBK)
71
5
FILIP SPICEK (BIST)
F009
367
2
PATRIK KRUŽIĆEVIĆ (S.SOKOL)
305
7
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
F010
60
3
KRISTIAN GLIGORA (NOVALJA)
440
11
TIN HORVAT (JASTREB)
F018
297
6
ANDRO KREGAR (TKSUŠAK)
167
7
LAN KREMPL (TKD KBK)
F019
305
9
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
440
7
TIN HORVAT (JASTREB)
F026
167
10
LAN KREMPL (TKD KBK)
305
11
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
Dobitniki medalj
1. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
2. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
3. TIN HORVAT, Jastreb
3. ANDRO KREGAR, SUŠAK
Limači B-24
E009
107
3
STRAHINJA VUKOVIC (LJUBIJA)
438
18
VITO RAKIĆ (JASTREB)
430
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
E010
444
0
LUKA JELENC (JASTREB)
69
0
LEON SENICIC (BIST)
445
TOMA JELENC (JASTREB)
E019
438
16
VITO RAKIĆ (JASTREB)
430
15
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
E020
444
8
LUKA JELENC (JASTREB)
445
10
TOMA JELENC (JASTREB)
E026
438
18
VITO RAKIĆ (JASTREB)
445
3
TOMA JELENC (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. VITO RAKIĆ, Jastreb
2. TOMA JELENC, Jastreb
3. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb
3. LUKA JELENC, Jastreb
Mlađi kadeti (10-7 kup) -33
D011
192
7
FRAN BEŠVIR (VARAZDN)
451
6
IVANO GRIGOROV (FOX)
322
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
D012
390
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
248
2
JAN GVOZDEN (ORI)
400
MATEJ JURIĆ (SOMOBOR)
D013
122
12
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
355
4
KARLO VARGA (RADNIK)
368
TIN SLOVENEC (BIST)
D014
398
10
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
371
7
ANTE BRAJKO (ZGDUB)
54
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
D018
192
12
FRAN BEŠVIR (VARAZDN)
322
8
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
D019
390
13
IVAN POLJAK (PLTVICE)
400
4
MATEJ JURIĆ (SOMOBOR)
D020
122
12
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
368
11
TIN SLOVENEC (BIST)
D021
398
10
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
54
6
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
D024
192
8
FRAN BEŠVIR (VARAZDN)
390
17
IVAN POLJAK (PLTVICE)
D025
122
4
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
398
8
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
D027
390
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
398
7
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
Dobitniki medalj
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. FRAN BEŠVIR, Varaždin
3. LUKA VUNIC, Ljubija-Prijedor
Mlađi kadeti (10-7 kup) -51
C017
319
8
ARMIN POPARA (TKDOLC)
73
1
LEON PERKOVIĆ (BIST)
C017.1
554
3
BILAL PEHILJ (TKDOLC)
129
1
NOA KOLJĐERAJ (NA)
C025
319
4
ARMIN POPARA (TKDOLC)
554
11
BILAL PEHILJ (TKDOLC)
Dobitniki medalj
1. BILAL PEHILJ, Olimpic Sarajevo
2. ARMIN POPARA, Olimpic Sarajevo
3. NOA KOLJĐERAJ, Taekwondo klub Našice
3. LEON PERKOVIĆ, Bistra