Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
17th Jastreb Limač Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
TEŽA/LETO
Limačice A-21
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -33
Kick (muški) - 2004 - 2006
Kick (muški) - 2007, 2008
Kick (ženski) - 2007, 2008
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -33
A001
228
23
PAULA FILA (ORKAAS)
324
21
MELANI MIHALIĆ (TKDDS)
185
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
83
DORA AŠONJA (RUG)
63
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
A002
57
20
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
372
17
NIKA KODIĆ (ZGDUB)
227
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
356
MELANI HABDIJA (RADNIK)
363
NINA JADANEC (TKDDS)
A009
228
17
PAULA FILA (ORKAAS)
185
16
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
A010
83
12
DORA AŠONJA (RUG)
63
11
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
A011
57
7
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
227
20
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
A012
356
5
MELANI HABDIJA (RADNIK)
363
19
NINA JADANEC (TKDDS)
A021
228
31
PAULA FILA (ORKAAS)
83
26
DORA AŠONJA (RUG)
A022
227
4
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
363
10
NINA JADANEC (TKDDS)
A027
228
36
PAULA FILA (ORKAAS)
227
35
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
Dobitniki medalj
1. PAULA FILA, ORKA AS
2. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS
3. DORA AŠONJA, RUGVICA
3. NINA JADANEC, DUGO SELO