Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORIŠČE
Borišče A
Borišče B
Borišče C
Borišče D
Borišče E
Borišče F
Borišče G
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadeti -39
A003
249
0
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
79
0
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
A004
447
0
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
151
12
TEO VAJNART (DUBRAVA)
A005
354
0
TIN KARLOVIĆ (S.SOKOL)
534
0
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
586
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
A006
402
3
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
380
13
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
177
DAVID MIHIC (PANTERA)
A007
490
9
FILIP KUŠEC (RADNIK)
163
1
LEON ŠELENDIĆ (DUBRAVA)
72
MAURO MARTINAC (JASTREB)
A008
547
3
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
215
4
LOVRO KLIŠANIN (ORI)
446
MARINO PARENTA (MED)
A009
357
2
PETAR ČRNE (S.SOKOL)
73
1
NINO KOLEGA (JASTREB)
125
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
A010
353
5
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
271
4
LUKA VLASTELICA (METALC)
543
MATIJA BERTEK (TKDDS)
A011
67
8
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
290
1
TIN SALOPEK (DUBRAVA)
168
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
A034
79
0
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
151
6
TEO VAJNART (DUBRAVA)
A035
354
4
TIN KARLOVIĆ (S.SOKOL)
586
1
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
A036
380
0
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
177
1
DAVID MIHIC (PANTERA)
A037
490
2
FILIP KUŠEC (RADNIK)
72
1
MAURO MARTINAC (JASTREB)
A038
215
0
LOVRO KLIŠANIN (ORI)
446
8
MARINO PARENTA (MED)
A039
357
0
PETAR ČRNE (S.SOKOL)
125
0
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
A040
353
4
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
543
1
MATIJA BERTEK (TKDDS)
A041
67
4
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
168
2
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
A059
151
14
TEO VAJNART (DUBRAVA)
354
2
TIN KARLOVIĆ (S.SOKOL)
A060
177
1
DAVID MIHIC (PANTERA)
490
0
FILIP KUŠEC (RADNIK)
A061
446
1
MARINO PARENTA (MED)
125
3
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
A062
353
0
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
67
6
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
A073
151
4
TEO VAJNART (DUBRAVA)
177
5
DAVID MIHIC (PANTERA)
A074
125
1
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
67
2
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
A080
177
2
DAVID MIHIC (PANTERA)
67
4
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. KARLO MALEČIĆ, Jastreb
2. DAVID MIHIC, Pantera
3. IVAN ŽAGMEŠTER, Bistra
3. TEO VAJNART, Dubrava