Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Korčula Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"S3"
"START"
Cobra
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
lagos taekwondo
LOTUS
MONTENEGRO STARS
NUR KAKANJ
Olovo
Ozalj
PLOVANIJA-ZADAR
St kwan
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TIM BOSNA
TKD Centar Stuttgart
tkd frenki
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -36
Juniorke -55
Juniorke -59
Seniori - 68
Seniorke -57
Mali olimpijci - A (09,10) -30
Kick (muški) -2 (2007)
Kick (muški) -3 (2008)
Kick (muški) -4 (2009/2010)
Kick (ženski) -2 (2007)
Mlađi kadeti -33
1U1003
85
0
AFAN UŽIČANIN (TKDSKS)
58
17
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
201
VASILIJE NESTOROVIC (TKD"S3")
187
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
152
ARMEN MENZILOVIĆ (TKDSKS)
1U1020
58
1
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
201
21
VASILIJE NESTOROVIC (TKD"S3")
1U1021
187
3
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
152
10
ARMEN MENZILOVIĆ (TKDSKS)
1U1039
201
30
VASILIJE NESTOROVIC (TKD"S3")
152
11
ARMEN MENZILOVIĆ (TKDSKS)
Medalists
1. VASILIJE NESTOROVIC, "S3"
2. ARMEN MENZILOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. KRISTIAN SKYBA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
Mlađe kadetkinje -36
1U1009
185
0
LEA GRBEŠIĆ (IM)
92
2
HENA KUDRA (TKDSKS)
258
LORA MARINKOVIĆ (COB)
1U1010
264
0
GABRIELA JERKOVIĆ (IM)
56
12
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
183
MAGDALENA ŠITUM (IM)
1U1028
92
2
HENA KUDRA (TKDSKS)
258
18
LORA MARINKOVIĆ (COB)
1U1029
56
8
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
183
0
MAGDALENA ŠITUM (IM)
1U1043
258
6
LORA MARINKOVIĆ (COB)
56
12
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
Medalists
1. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
3. MAGDALENA ŠITUM, Imotski
3. HENA KUDRA, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
Juniorke -55
2U1014
140
2
NAIDA DURAK (TIM BOS)
53
16
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. NAIDA DURAK, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Juniorke -59
2U1009
55
7
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
242
4
MINELA ĐIP (TKDSKS)
2U1010
166
14
ALEXANDRA KISSOVA (ILYO KE)
157
11
HELENA KESIĆ (TKDSKS)
2U1022
55
13
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
166
10
ALEXANDRA KISSOVA (ILYO KE)
Medalists
1. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. ALEXANDRA KISSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MINELA ĐIP, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. HELENA KESIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
Seniori - 68
2P1009
234
19
ADNAN HARAČIĆ (NUR)
52
22
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
2P1010
171
16
RICHARD KANA (ILYO KE)
67
18
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
2P1025
52
8
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
67
11
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
Medalists
1. TONI ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. DANIEL LEFKOVITS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. RICHARD KANA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ADNAN HARAČIĆ, NUR KAKANJ
Seniorke -57
2P1016
54
14
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
163
0
ARNELA MUKIĆ (TKDSKS)
2P1017
168
17
GABRIELA BOHUSOVA (ILYO KE)
155
4
AJLA REIZBEGOVIĆ (TKDSKS)
2P1029
54
6
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
168
5
GABRIELA BOHUSOVA (ILYO KE)
Medalists
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. GABRIELA BOHUSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ARNELA MUKIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. AJLA REIZBEGOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
Mali olimpijci - A (09,10) -30
1U2003
150
8
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
165
48
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
57
MICHAL ELIAS (KOSICE)
1U2010
165
34
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
57
2
MICHAL ELIAS (KOSICE)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. MICHAL ELIAS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. FARIS ČOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ----
Kick (muški) -2 (2007)
KICK012
60
0
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
280
0
HADI BOSNIĆ (TKDSKS)
KICK013
118
0
BENJAMIN HUSIĆ (TKDSKS)
5
0
DARIO REGOJA (FORTECA)
KICK014
286
0
ALEN ČOVIĆ (TKDSKS)
8
0
LUKA BOGOJE (FORTECA)
276
ALAN GUDELJ (TKDSKS)
KICK015
60
0
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
5
0
DARIO REGOJA (FORTECA)
KICK016
8
0
LUKA BOGOJE (FORTECA)
276
0
ALAN GUDELJ (TKDSKS)
KICK017
5
0
DARIO REGOJA (FORTECA)
276
0
ALAN GUDELJ (TKDSKS)
Medalists
1. ALAN GUDELJ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
2. DARIO REGOJA, Forteca Korčula
3. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
3. KRISTIAN SKYBA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kick (muški) -3 (2008)
KICK018
61
0
MICHAL ELIAS (KOSICE)
226
0
RAUL MOHAMED ELMUSTAFA (ST KWAN)
KICK019
10
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
285
0
AFAN UŽIČANIN (TKDSKS)
KICK020
49
0
NIKOLA CURAĆ (FORTECA)
120
0
HARUN KRUHO (TKDSKS)
43
TONI LASIĆ (FORTECA)
KICK021
226
0
RAUL MOHAMED ELMUSTAFA (ST KWAN)
10
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
KICK022
120
0
HARUN KRUHO (TKDSKS)
43
0
TONI LASIĆ (FORTECA)
KICK023
10
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
43
0
TONI LASIĆ (FORTECA)
Medalists
1. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
2. TONI LASIĆ, Forteca Korčula
3. RAUL MOHAMED ELMUSTAFA, St kwan
3. HARUN KRUHO, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
Kick (muški) -4 (2009/2010)
KICK024
291
0
KRISTOF STYBA (KOSICE)
209
0
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
277
FRAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
12
DAVID JURJEVIĆ (FORTECA)
119
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDSKS)
178
ROBERT ŠIMUNOVIĆ (FORTECA)
281
MIHAEL KIVAČEC (JAKOVLJ)
48
FRANO CURAĆ (FORTECA)
287
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
KICK025
209
0
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
277
0
FRAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
KICK026
12
0
DAVID JURJEVIĆ (FORTECA)
119
0
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDSKS)
KICK027
178
0
ROBERT ŠIMUNOVIĆ (FORTECA)
281
0
MIHAEL KIVAČEC (JAKOVLJ)
KICK028
48
0
FRANO CURAĆ (FORTECA)
287
0
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
KICK029
209
0
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
119
0
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDSKS)
KICK030
281
0
MIHAEL KIVAČEC (JAKOVLJ)
287
0
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
KICK031
119
0
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDSKS)
287
0
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
Medalists
1. FARIS ČOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
2. ELEZ MEMIŠEVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. MIHAEL KIVAČEC, JAKOVLJE
3. ROKO BAKOVIĆ, Cro Star - Mostar
Kick (ženski) -2 (2007)
KICK039
59
0
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
117
0
ASJA BULBULUŠIĆ (TKDSKS)
KICK040
215
0
ANTONIA VILOVIĆ (ST KWAN)
282
0
HENA KUDRA (TKDSKS)
KICK041
117
0
ASJA BULBULUŠIĆ (TKDSKS)
215
0
ANTONIA VILOVIĆ (ST KWAN)
Medalists
1. ANTONIA VILOVIĆ, St kwan
2. ASJA BULBULUŠIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. HENA KUDRA, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice