Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Korčula Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"S3"
"START"
Cobra
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
lagos taekwondo
LOTUS
MONTENEGRO STARS
NUR KAKANJ
Olovo
Ozalj
PLOVANIJA-ZADAR
St kwan
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TIM BOSNA
TKD Centar Stuttgart
tkd frenki
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -43
Kadetkinje -37
Juniori -55
Juniori -59
Mlađi kadeti -43
1U1011
167
0
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
244
4
MIRZA DURANOVIC ("START")
1U1012
113
3
EMAN HADZIC (FRENKI)
138
1
LEO TELENTA (FORTECA)
1U1033
244
2
MIRZA DURANOVIC ("START")
113
5
EMAN HADZIC (FRENKI)
Medalists
1. EMAN HADZIC, tkd frenki
2. MIRZA DURANOVIC, "START"
3. LEO TELENTA, Forteca Korčula
3. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
Kadetkinje -37
1P1012
268
27
DIJANA MRŠIĆ (IM)
91
6
ALAJA UŽIČANIN (TKDSKS)
1P1013
263
24
DŽEJLA MAKAŠ (TKDSKS)
247
1
TAJRA TAŠIĆ ("START")
1P1031
268
0
DIJANA MRŠIĆ (IM)
263
9
DŽEJLA MAKAŠ (TKDSKS)
Medalists
1. DŽEJLA MAKAŠ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
2. DIJANA MRŠIĆ, Imotski
3. TAJRA TAŠIĆ, "START"
3. ALAJA UŽIČANIN, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
Juniori -55
2U1003
246
4
ELMIN ŠUVALIĆ ("START")
110
5
ARBON ZEKAJ (MSTARS)
116
IBRAHIM ĐONKO (TKDSKS)
2U1018
110
9
ARBON ZEKAJ (MSTARS)
116
7
IBRAHIM ĐONKO (TKDSKS)
Medalists
1. ARBON ZEKAJ, MONTENEGRO STARS
2. IBRAHIM ĐONKO, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ELMIN ŠUVALIĆ, "START"
3. ----
Juniori -59
2P1001
143
11
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
21
3
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
2P1002
154
15
AMAR HUJIĆ (TKDSKS)
175
4
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
2P1003
245
22
IRVIN DŽANANOVIĆ ("START")
65
8
TONI FAVRO (FORTECA)
26
ERIC DAX (KUKKIWO)
2P1018
143
11
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
154
14
AMAR HUJIĆ (TKDSKS)
2P1019
245
29
IRVIN DŽANANOVIĆ ("START")
26
11
ERIC DAX (KUKKIWO)
2P1030
154
11
AMAR HUJIĆ (TKDSKS)
245
13
IRVIN DŽANANOVIĆ ("START")
Medalists
1. IRVIN DŽANANOVIĆ, "START"
2. AMAR HUJIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ERIC DAX, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. KERIM AHMEDSPAHIC, TIM BOSNA