Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadetkinje -43
Kadeti -57
Juniori -68
Limači A-33
Mlađi kadeti -36
B001
408
22
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
91
0
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
344
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
B002
73
12
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
43
0
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
557
FILP SMETKO (SPRTUS)
B003
8
10
MATIJA PODNAR (SENJ)
330
20
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
150
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
B004
79
24
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
580
0
JOSIP ORLOVIĆ (SPRTUS)
478
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
B022
408
27
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
344
13
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
B023
73
31
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
557
0
FILP SMETKO (SPRTUS)
B024
330
14
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
150
0
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
B025
79
24
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
478
3
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
B046
408
2
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
73
12
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
B047
330
8
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
79
17
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
B058
73
4
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
79
6
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
3. MATEJ MIHOLIĆ, Jastreb
3. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
Mlađi kadeti -39
B005
772
15
FILIP SPICEK (BIST)
487
7
HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
388
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
744
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
540
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
159
ZRIN BLAŽANOVIĆ (DUBRAVA)
552
MARKO JOVIĆ (ELITE)
522
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
87
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
B026
772
28
FILIP SPICEK (BIST)
388
21
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
B027
744
8
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
540
28
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
B028
159
13
ZRIN BLAŽANOVIĆ (DUBRAVA)
552
5
MARKO JOVIĆ (ELITE)
B029
522
27
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
87
5
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
B048
772
3
FILIP SPICEK (BIST)
540
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
B049
159
16
ZRIN BLAŽANOVIĆ (DUBRAVA)
522
21
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
B059
540
21
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
522
0
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
Medalists
1. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
2. ALEKSANDAR POLH, SUŠAK
3. FILIP SPICEK, Bistra
3. ZRIN BLAŽANOVIĆ, Dubrava
Mlađi kadetkinje -43
B019
453
14
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
669
2
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
B020
520
8
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
480
16
SARA PIDRO (BUGOJNO)
B021
395
20
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
137
12
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
24
NIKOLINA JURAK (JASTREB)
B044
453
11
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
480
15
SARA PIDRO (BUGOJNO)
B045
395
34
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
24
5
NIKOLINA JURAK (JASTREB)
B057
480
18
SARA PIDRO (BUGOJNO)
395
39
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. SARA PIDRO, BUGOJNO
3. NIKOLINA JURAK, Jastreb
3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
Kadeti -57
C010
386
6
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
761
26
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
119
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
C011
648
0
LEON ZORKO (JASTREB)
563
0
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
495
FARIS JUSIC (BUGOJNO)
C012
353
0
FRAN ČOPČIĆ (SAJNAM)
299
0
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
770
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
681
ANTE GUDELJEVIĆ (IO)
284
FRAN VRBANAC (JASTREB)
C026
761
28
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
119
4
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
C027
648
11
LEON ZORKO (JASTREB)
495
15
FARIS JUSIC (BUGOJNO)
C028
299
22
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
770
2
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
C029
681
10
ANTE GUDELJEVIĆ (IO)
284
8
FRAN VRBANAC (JASTREB)
C043
761
29
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
495
7
FARIS JUSIC (BUGOJNO)
C044
299
9
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
681
0
ANTE GUDELJEVIĆ (IO)
C052
761
21
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
299
34
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. TIN MALEČIĆ, Jastreb
2. EDIJAN ŠEĆIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. ANTE GUDELJEVIĆ, ION
3. FARIS JUSIC, BUGOJNO
Juniori -68
F012
286
23
MARIO GALIĆ (JASTREB)
489
1
ZEJD IVKOVIĆ (BUGOJNO)
431
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
387
TOMISLAV BEBIĆ (ZGDUB)
3
LUKA STANOJLOVIĆ (TKAZIJA)
F034
286
11
MARIO GALIĆ (JASTREB)
431
12
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
F035
387
5
TOMISLAV BEBIĆ (ZGDUB)
3
25
LUKA STANOJLOVIĆ (TKAZIJA)
F048
431
26
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
3
11
LUKA STANOJLOVIĆ (TKAZIJA)
Medalists
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. LUKA STANOJLOVIĆ, Taekwondo club Azija
3. MARIO GALIĆ, Jastreb
3. TOMISLAV BEBIĆ, ZG-DUBRAVA
Limači A-33
J001
484
11
ZEJD HASKIC (BUGOJNO)
473
4
MARKO FIČKO (BAN-PAN)
J002
720
5
ALEKSANDAR BELUŠKOV (ORI)
411
21
KARL KOLAR (METALC)
J003
488
0
URH ARHAR (SILLA)
347
0
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
545
DARIO JOŠT (TKSUŠAK)
J016
484
20
ZEJD HASKIC (BUGOJNO)
411
21
KARL KOLAR (METALC)
J017
488
15
URH ARHAR (SILLA)
545
8
DARIO JOŠT (TKSUŠAK)
J040
484
2
ZEJD HASKIC (BUGOJNO)
488
6
URH ARHAR (SILLA)
Medalists
1. URH ARHAR, Taekwondo klub Silla
2. ZEJD HASKIC, BUGOJNO
3. DARIO JOŠT, SUŠAK
3. KARL KOLAR, METALAC