Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadetkinje -36
Kadeti -53
Kadeti -57
Juniori -59
Mlađi kadetkinje -36
A022
649
16
MARINELA BAŠKOVIĆ (VG)
89
2
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
A023
682
1
ANJA PETRAK (NOVIZ)
54
34
LUCIJA JELIC (PANTERA)
A024
702
10
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
176
15
LARA JURČIĆ (COB)
739
MARTA HORVAT (ČIGRA)
A025
639
4
DORA HABIJANČIĆ (VG)
178
4
LORA MARINKOVIĆ (COB)
A026
738
11
OLIVIA MILIČIĆ (ČIGRA)
351
4
MIA FERNBACH (SAJNAM)
A027
673
1
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
460
8
DORA KRUŠLIN (TIGAZ)
77
LIRIJANA JAKŠIĆ (BAN-PAN)
A040
649
3
MARINELA BAŠKOVIĆ (VG)
54
23
LUCIJA JELIC (PANTERA)
A041
176
8
LARA JURČIĆ (COB)
739
6
MARTA HORVAT (ČIGRA)
A042
178
18
LORA MARINKOVIĆ (COB)
738
10
OLIVIA MILIČIĆ (ČIGRA)
A043
460
16
DORA KRUŠLIN (TIGAZ)
77
7
LIRIJANA JAKŠIĆ (BAN-PAN)
A053
54
23
LUCIJA JELIC (PANTERA)
176
3
LARA JURČIĆ (COB)
A054
178
8
LORA MARINKOVIĆ (COB)
460
13
DORA KRUŠLIN (TIGAZ)
A061
54
26
LUCIJA JELIC (PANTERA)
460
4
DORA KRUŠLIN (TIGAZ)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. DORA KRUŠLIN, Tigar Zagreb
3. LARA JURČIĆ, Cobra
3. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
Kadeti -53
E018
10
0
ANDREJ TRTICA (TKAZIJA)
685
22
NOA RUK (NOVIZ)
E019
227
8
VEDRAN GALIĆ (METALC)
525
10
JAKUB HABURAJ (TAEKWON)
E020
348
23
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
586
3
BRUNO JEZDIĆ (SPRTUS)
486
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
E034
685
23
NOA RUK (NOVIZ)
525
1
JAKUB HABURAJ (TAEKWON)
E035
348
34
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
486
14
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
E044
685
0
NOA RUK (NOVIZ)
348
0
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
Medalists
1. NOA RUK, Novi Zagreb
2. PATRIK SUČIĆ, Sajnami
3. JAKUB HABURAJ, Black Tiger Snina
3. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
Kadeti -57
C010
386
6
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
761
26
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
119
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
C011
648
0
LEON ZORKO (JASTREB)
563
0
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
495
FARIS JUSIC (BUGOJNO)
C012
353
0
FRAN ČOPČIĆ (SAJNAM)
299
0
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
770
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
681
ANTE GUDELJEVIĆ (IO)
284
FRAN VRBANAC (JASTREB)
C026
761
28
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
119
4
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
C027
648
11
LEON ZORKO (JASTREB)
495
15
FARIS JUSIC (BUGOJNO)
C028
299
22
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
770
2
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
C029
681
10
ANTE GUDELJEVIĆ (IO)
284
8
FRAN VRBANAC (JASTREB)
C043
761
29
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
495
7
FARIS JUSIC (BUGOJNO)
C044
299
9
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
681
0
ANTE GUDELJEVIĆ (IO)
C052
761
21
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
299
34
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. TIN MALEČIĆ, Jastreb
2. EDIJAN ŠEĆIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. ANTE GUDELJEVIĆ, ION
3. FARIS JUSIC, BUGOJNO
Juniori -59
F001
298
0
MATEJ HORVAT (JASTREB)
553
0
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
628
ROKO BLAŽIČKO (IO)
763
MATEO PRIŠLIN (ELITE)
345
DOMINIK GREIFENSTEIN (SAJNAM)
635
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
544
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
211
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
694
PATRIK BOGELJIC (TIM BOS)
F013
298
14
MATEJ HORVAT (JASTREB)
628
15
ROKO BLAŽIČKO (IO)
F014
763
10
MATEO PRIŠLIN (ELITE)
345
17
DOMINIK GREIFENSTEIN (SAJNAM)
F015
635
23
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
544
4
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
F016
211
26
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
694
14
PATRIK BOGELJIC (TIM BOS)
F036
628
0
ROKO BLAŽIČKO (IO)
345
0
DOMINIK GREIFENSTEIN (SAJNAM)
F037
635
32
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
211
12
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
F049
345
12
DOMINIK GREIFENSTEIN (SAJNAM)
635
35
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. DOMINIK GREIFENSTEIN, Sajnami
3. ALAN VAJNART, Dubrava
3. ROKO BLAŽIČKO, ION