Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Korčula Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti -33
SP1013
64
20
MARIN MILJAK (FORTECA)
9
40
PETAR NEDELJKOVIĆ (TCAZIJA)
SP1014
387
8
RAHIM TRTOVAC (TKDSKS)
13
29
TODOR VASILIĆ (TCAZIJA)
SP1035
9
7
PETAR NEDELJKOVIĆ (TCAZIJA)
13
11
TODOR VASILIĆ (TCAZIJA)
Medalists
1. TODOR VASILIĆ, AZIJA
2. PETAR NEDELJKOVIĆ, AZIJA
3. RAHIM TRTOVAC, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. MARIN MILJAK, Forteca Korčula
Kadeti -37
SP1015
415
2
ANTONIO MILETIĆ (ZADAR)
5
15
MILOŠ MANDIĆ (TCAZIJA)
431
FARIS SKOPLJAK (TKD.ZE)
SP1036
5
12
MILOŠ MANDIĆ (TCAZIJA)
431
0
FARIS SKOPLJAK (TKD.ZE)
Medalists
1. MILOŠ MANDIĆ, AZIJA
2. FARIS SKOPLJAK, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
3. ANTONIO MILETIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
Kadeti -41
SP1001
79
8
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
417
47
RIJAD AHMIĆ (TKDKCL)
393
ANES KOVAČ (TKD NUR)
379
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
157
ADNAN RIBIĆ (TKDSKS)
SP1019
417
23
RIJAD AHMIĆ (TKDKCL)
393
2
ANES KOVAČ (TKD NUR)
SP1020
379
30
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
157
37
ADNAN RIBIĆ (TKDSKS)
SP1040
417
22
RIJAD AHMIĆ (TKDKCL)
157
1
ADNAN RIBIĆ (TKDSKS)
Medalists
1. RIJAD AHMIĆ, Crni Labudovi
2. ADNAN RIBIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ANES KOVAČ, "NUR"
3. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac
Kadeti -45
SP1002
398
11
JUSUF FEJZIĆ (TKD NUR)
17
17
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
418
BAKIR MURAČEVIĆ (-START-)
SP1003
370
11
MATEJ BOGELJIC (TIM BOS)
118
24
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
303
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
SP1021
17
29
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
418
7
BAKIR MURAČEVIĆ (-START-)
SP1022
118
23
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
303
29
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
SP1041
17
6
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
303
1
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
2. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
3. BAKIR MURAČEVIĆ, START ZENICA
3. MARK ADRIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
Kadeti -49
SP1004
238
2
DANIS HRKIC (TKDSKS)
146
10
LEO TELENTA (FORTECA)
SP1005
374
15
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
258
2
AMELL NUTI (ULCINJ)
SP1006
414
14
SAMED GAO YUAN YANG (TKDSKS)
101
12
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
372
SEMIR JUSIC (TIM BOS)
SP1023
146
0
LEO TELENTA (FORTECA)
374
12
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
SP1024
414
29
SAMED GAO YUAN YANG (TKDSKS)
372
9
SEMIR JUSIC (TIM BOS)
SP1042
374
26
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
414
12
SAMED GAO YUAN YANG (TKDSKS)
Medalists
1. DAVUD MESINOVIC, TIM BOSNA
2. SAMED GAO YUAN YANG, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. LEO TELENTA, Forteca Korčula
3. SEMIR JUSIC, TIM BOSNA
Kadeti -53
SP1016
335
5
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
59
10
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
58
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
SP1037
59
14
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
58
2
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
Medalists
1. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
2. MLADEN FORETIĆ, Forteca Korčula
3. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
Kadeti -57
SP1033
304
1
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
221
21
LIN KOVACIC (TKD KBK)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti -61
NU1025
322
33
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
419
6
IRHAD SIVAC (-START-)
Medalists
1. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
2. IRHAD SIVAC, START ZENICA
3. ----
3. ----