Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Korčula Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"DON"
"NUR"
AZIJA
Brčko
Crni Labudovi
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
MONTENEGRO STARS
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START ZENICA
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TIM BOSNA
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
Vinnytsia Taekwondo Federation
Zaprešić_
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kadeti -45
Kadeti -61
Kadetkinje -44
Kadeti -45
SP1002
398
11
JUSUF FEJZIĆ (TKD NUR)
17
17
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
418
BAKIR MURAČEVIĆ (-START-)
SP1003
370
11
MATEJ BOGELJIC (TIM BOS)
118
24
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
303
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
SP1021
17
29
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
418
7
BAKIR MURAČEVIĆ (-START-)
SP1022
118
23
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
303
29
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
SP1041
17
6
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
303
1
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
2. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
3. BAKIR MURAČEVIĆ, START ZENICA
3. MARK ADRIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
Kadeti -61
NU1025
322
33
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
419
6
IRHAD SIVAC (-START-)
Medalists
1. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
2. IRHAD SIVAC, START ZENICA
3. ----
3. ----
Kadetkinje -44
SP1009
74
20
ELISABETH SUK (ILYO KE)
272
22
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
420
TAJRA TAŠIĆ (-START-)
SP1010
237
0
ADNA KODZAGA (TKDSKS)
45
40
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
246
AMRA DUSHKU (ULCINJ)
SP1027
272
5
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
420
13
TAJRA TAŠIĆ (-START-)
SP1028
45
23
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
246
10
AMRA DUSHKU (ULCINJ)
SP1044
420
13
TAJRA TAŠIĆ (-START-)
45
14
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
Medalists
1. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
2. TAJRA TAŠIĆ, START ZENICA
3. AMRA DUSHKU, Tkd Ulcinj
3. MARTINA MILARDOVIĆ, Imotski