Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Korčula Open 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"DON"
"NUR"
AZIJA
Brčko
Crni Labudovi
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
MONTENEGRO STARS
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START ZENICA
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TIM BOSNA
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
Vinnytsia Taekwondo Federation
Zaprešić_
TEŽA/LETO
Kadeti -45
Kadeti -61
Kadetkinje -44
Kadeti -45
SP1002
398
11
JUSUF FEJZIĆ (TKD NUR)
17
17
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
418
BAKIR MURAČEVIĆ (-START-)
SP1003
370
11
MATEJ BOGELJIC (TIM BOS)
118
24
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
303
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
SP1021
17
29
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
418
7
BAKIR MURAČEVIĆ (-START-)
SP1022
118
23
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
303
29
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
SP1041
17
6
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
303
1
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
2. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
3. BAKIR MURAČEVIĆ, START ZENICA
3. MARK ADRIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
Kadeti -61
NU1025
322
33
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
419
6
IRHAD SIVAC (-START-)
Dobitniki medalj
1. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
2. IRHAD SIVAC, START ZENICA
3. ----
3. ----
Kadetkinje -44
SP1009
74
20
ELISABETH SUK (ILYO KE)
272
22
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
420
TAJRA TAŠIĆ (-START-)
SP1010
237
0
ADNA KODZAGA (TKDSKS)
45
40
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
246
AMRA DUSHKU (ULCINJ)
SP1027
272
5
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
420
13
TAJRA TAŠIĆ (-START-)
SP1028
45
23
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
246
10
AMRA DUSHKU (ULCINJ)
SP1044
420
13
TAJRA TAŠIĆ (-START-)
45
14
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
2. TAJRA TAŠIĆ, START ZENICA
3. AMRA DUSHKU, Tkd Ulcinj
3. MARTINA MILARDOVIĆ, Imotski