Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
19. Korčula Open 2018.
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"DON"
"NUR"
AZIJA
Brčko
Crni Labudovi
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
MONTENEGRO STARS
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START ZENICA
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TIM BOSNA
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
Vinnytsia Taekwondo Federation
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniors (male) -59
Juniors (male) -63
Juniors (male) -68
Juniors (female) -59
Seniors (female) -67
Juniors (male) -59
NU1003
389
19
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
42
6
NIKŠA PAVIĆ (FORTECA)
NU1004
164
18
KERIM OMERBEGOVIĆ (TKDSKS)
30
19
NIKOLA LUKIĆ (TCAZIJA)
NU1005
364
14
PATRIK BOGELJIC (TIM BOS)
69
19
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
NU1006
294
2
ARBON ZEKAJ (MSTARS)
60
9
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
NU1021
389
12
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
30
8
NIKOLA LUKIĆ (TCAZIJA)
NU1022
69
25
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
60
5
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
NU1036
389
49
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
69
57
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
Medalists
1. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. ADNAN MAŠIĆ, "NUR"
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. NIKOLA LUKIĆ, AZIJA
Juniors (male) -63
NP1001
4
27
LUKA STANOJLOVIĆ (TCAZIJA)
295
7
FILIP CAVIC (MSTARS)
163
ELDAR ABDULOVIĆ (TKDSKS)
400
JONATHAN SUK (ILYO KE)
363
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
10
STAŠA STANIĆ (TCAZIJA)
162
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDSKS)
38
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
51
FARUK ČALUK (RUDAR)
NP1007
4
20
LUKA STANOJLOVIĆ (TCAZIJA)
163
0
ELDAR ABDULOVIĆ (TKDSKS)
NP1008
400
16
JONATHAN SUK (ILYO KE)
363
36
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
NP1009
10
27
STAŠA STANIĆ (TCAZIJA)
162
17
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDSKS)
NP1010
38
33
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
51
15
FARUK ČALUK (RUDAR)
NP1020
4
45
LUKA STANOJLOVIĆ (TCAZIJA)
363
25
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
NP1021
10
23
STAŠA STANIĆ (TCAZIJA)
38
3
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
NP1029
4
14
LUKA STANOJLOVIĆ (TCAZIJA)
10
11
STAŠA STANIĆ (TCAZIJA)
Medalists
1. LUKA STANOJLOVIĆ, AZIJA
2. STAŠA STANIĆ, AZIJA
3. KERIM AHMEDSPAHIC, TIM BOSNA
3. BALDO MURTIĆ, Forteca Korčula
Juniors (male) -68
NP1002
382
1
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
108
28
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
170
AMAR HADŽAGIĆ (TKDSKS)
NP1003
16
10
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
298
26
VASILIJE PERUNICIC (MSTARS)
106
FILIP SVEC (KOSICE)
NP1016
108
0
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
170
0
AMAR HADŽAGIĆ (TKDSKS)
NP1017
298
19
VASILIJE PERUNICIC (MSTARS)
106
32
FILIP SVEC (KOSICE)
NP1027
170
12
AMAR HADŽAGIĆ (TKDSKS)
106
25
FILIP SVEC (KOSICE)
Medalists
1. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. AMAR HADŽAGIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. VASILIJE PERUNICIC, MONTENEGRO STARS
3. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Juniors (female) -59
NU1015
300
3
ANDJELA RABRENOVIC (MSTARS)
301
26
KIM KREUZER (TKD KAR)
NU1016
158
5
TADEA SELIMIĆ (TKDSKS)
223
25
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
NU1032
301
2
KIM KREUZER (TKD KAR)
223
20
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. KIM KREUZER, Karlovac
3. TADEA SELIMIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ANDJELA RABRENOVIC, MONTENEGRO STARS
Seniors (female) -67
NP1014
154
2
EDNA ABASPAHIĆ (TKDSKS)
429
27
ALEKSANDRA PERIŠIĆ (TCAZIJA)
NP1015
135
6
BABCHUK YULIIA (TKDVIN)
297
5
NIKOLINA VLAHOVIC (MSTARS)
NP1026
429
17
ALEKSANDRA PERIŠIĆ (TCAZIJA)
135
5
BABCHUK YULIIA (TKDVIN)
Medalists
1. ALEKSANDRA PERIŠIĆ, AZIJA
2. BABCHUK YULIIA, Vinnytsia Taekwondo Federation
3. EDNA ABASPAHIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. NIKOLINA VLAHOVIC, MONTENEGRO STARS