Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
1st Feniks Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
TEŽINE / UZRASTI
Juniors A (male) -59
Juniors A (male) -63
Juniors A (male) -78
Juniors A (female) -59
Juniors A (female) -63
Juniors B (male) -63
Juniors B (male) +73
Juniors B (female) -63
Seniors A (male) - 63
Seniors A (male) -68
Seniors A (male) - 74
Seniors A (male) - 80
Seniors A (male) +87
Seniors A (female) -62
Seniors B (male) - 68
Seniors B (male) - 80
Juniors A (male) -59
3001
85
5
MUHAMED SELMANI (AAM PR)
13
3
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINI)
Osvajači medalja
1. MUHAMED SELMANI, AAM Prishtina
2. MARKO PETRUSHEVSKI, Delini Ilinden
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -63
3002
82
16
QENDRIM SEJFIJAJ (AAM PR)
79
3
JAHJA ĆEMAN (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. QENDRIM SEJFIJAJ, AAM Prishtina
2. JAHJA ĆEMAN, Olimpic Sarajevo
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -78
3003
185
15
DON BERISHA (ARNISI)
137
4
STEFAN NIKOLIĆ (RAMIN)
3004
208
19
FADA KURTEŠEVIĆ (RAMIN)
114
12
KERIM KOLIĆ (TKDOLC)
3007
185
5
DON BERISHA (ARNISI)
208
1
FADA KURTEŠEVIĆ (RAMIN)
Osvajači medalja
1. DON BERISHA, OLYMPIC ART
2. FADA KURTEŠEVIĆ, Ramin-Niš
3. STEFAN NIKOLIĆ, Ramin-Niš
3. KERIM KOLIĆ, Olimpic Sarajevo
Juniors A (female) -59
3006
156
5
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
224
12
MARIJA PESHEVSKA (DELINI)
267
SANDRA MILOSAVLJEVIĆ (KORYOKŠ)
3008
224
4
MARIJA PESHEVSKA (DELINI)
267
9
SANDRA MILOSAVLJEVIĆ (KORYOKŠ)
Osvajači medalja
1. SANDRA MILOSAVLJEVIĆ, Koryo - Kuršumlija
2. MARIJA PESHEVSKA, Delini Ilinden
3. VALENTINA MILIĆ, Zrenjanin
3. ----
Juniors A (female) -63
3011
145
7
IOANNA TZAKOPOULOU (M.KAST.)
158
1
MIHAELA PANCEVA (CCK)
146
GEORGIA KONSTANTINIDOU (M.KAST.)
3014
145
8
IOANNA TZAKOPOULOU (M.KAST.)
146
3
GEORGIA KONSTANTINIDOU (M.KAST.)
Osvajači medalja
1. IOANNA TZAKOPOULOU, MAKEDONIKOS KASTORIAS
2. GEORGIA KONSTANTINIDOU, MAKEDONIKOS KASTORIAS
3. MIHAELA PANCEVA, Combat Centar Koryo
3. ----
Juniors B (male) -63
3009
134
9
NENAD ANĐELKOVIĆ (RAMIN)
198
7
NIKOLA STANKOVIĆ (ASTRA)
Osvajači medalja
1. NENAD ANĐELKOVIĆ, Ramin-Niš
2. NIKOLA STANKOVIĆ, Astra Niš
3. ----
3. ----
Juniors B (male) +73
3010
273
5
ARDIJAN KERIM (DELINI)
147
7
TILEMAXOS TZAKOPOULOS (M.KAST.)
148
ZISIS FOTIS (M.KAST.)
3012
147
16
TILEMAXOS TZAKOPOULOS (M.KAST.)
148
4
ZISIS FOTIS (M.KAST.)
Osvajači medalja
1. TILEMAXOS TZAKOPOULOS, MAKEDONIKOS KASTORIAS
2. ZISIS FOTIS, MAKEDONIKOS KASTORIAS
3. ARDIJAN KERIM, Delini Ilinden
3. ----
Juniors B (female) -63
3013
36
12
NESRIN LIVOREKA (KATALEA)
57
3
HANA KOLIĆ (TKDOLC)
269
STEFI RISTOVSKA (CCK)
3015
36
8
NESRIN LIVOREKA (KATALEA)
269
20
STEFI RISTOVSKA (CCK)
Osvajači medalja
1. STEFI RISTOVSKA, Combat Centar Koryo
2. NESRIN LIVOREKA, Petrovec
3. HANA KOLIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
Seniors A (male) - 63
3016
88
6
ARBNOR BEHLULI (AAM PR)
73
9
DEJAN SEVIĆ (SRBIJA)
250
DJORDJE STANIC (LOLA)
3018
73
5
DEJAN SEVIĆ (SRBIJA)
250
12
DJORDJE STANIC (LOLA)
Osvajači medalja
1. DJORDJE STANIC, Lola
2. DEJAN SEVIĆ, Zrenjanin
3. ARBNOR BEHLULI, AAM Prishtina
3. ----
Seniors A (male) -68
3019
71
12
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
139
3
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
Osvajači medalja
1. EMIR KALJANAC, Novi Grad Sarajevo
2. FILIP MILIVOJEVIC, Lola
3. ----
3. ----
Seniors A (male) - 74
3020
189
0
FLORIAN VESELI (TKDPUMA)
72
12
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
187
VISAR UKA (ARNISI)
3022
72
14
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
187
1
VISAR UKA (ARNISI)
Osvajači medalja
1. SAMIR SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. VISAR UKA, OLYMPIC ART
3. FLORIAN VESELI, PUMA
3. ----
Seniors A (male) - 80
3021
202
12
NENAD KNEŽEVIĆ (ASTRA)
235
11
RADOVAN MIJANOVIĆ (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. NENAD KNEŽEVIĆ, Astra Niš
2. RADOVAN MIJANOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Seniors A (male) +87
3023
152
1
MERITON KRASNIQI (KT)
249
19
DANILO VUKELIC (IMP-SRB)
244
NIKOLA ŠKATARIĆ (MNESTAR)
3025
249
15
DANILO VUKELIC (IMP-SRB)
244
6
NIKOLA ŠKATARIĆ (MNESTAR)
Osvajači medalja
1. DANILO VUKELIC, Imperium
2. NIKOLA ŠKATARIĆ, MONTENEGRO STARS - BUDVA
3. MERITON KRASNIQI, Fushe Kosova
3. ----
Seniors A (female) -62
3024
243
11
TEODORA MITROVIĆ (MNESTAR)
81
2
NATYRA DRAGUSHA (THUNDER)
232
KATARINA MARKOVIC (LOLA)
3026
243
23
TEODORA MITROVIĆ (MNESTAR)
232
9
KATARINA MARKOVIC (LOLA)
Osvajači medalja
1. TEODORA MITROVIĆ, MONTENEGRO STARS - BUDVA
2. KATARINA MARKOVIC, Lola
3. NATYRA DRAGUSHA, Thunder Taekwondo Club
3. ----
Seniors B (male) - 68
3027
203
8
NIKOLA RADIČEVIĆ (RAMIN)
151
2
BESART SELMANI (KT)
138
PREDRAG ZLATKOVIĆ (RAMIN)
204
MILOŠ CVETKOVIĆ (RAMIN)
213
GJOKO GEORGIEV (AERO)
3029
203
4
NIKOLA RADIČEVIĆ (RAMIN)
138
3
PREDRAG ZLATKOVIĆ (RAMIN)
3028
204
4
MILOŠ CVETKOVIĆ (RAMIN)
213
0
GJOKO GEORGIEV (AERO)
3031
203
5
NIKOLA RADIČEVIĆ (RAMIN)
204
1
MILOŠ CVETKOVIĆ (RAMIN)
Osvajači medalja
1. NIKOLA RADIČEVIĆ, Ramin-Niš
2. MILOŠ CVETKOVIĆ, Ramin-Niš
3. PREDRAG ZLATKOVIĆ, Ramin-Niš
3. GJOKO GEORGIEV, Aero-Kik
Seniors B (male) - 80
3030
167
6
PLAMEN MAHLADJANOV (TKBRSF)
174
5
GIANNIS GEORGIADIS (M.KAST.)
75
ŠERA ARPAD (SRBIJA)
129
MARTIN LAZAREV (FALANGA)
7
SRĐAN ĐURIĆ (SRBIJA)
3032
167
0
PLAMEN MAHLADJANOV (TKBRSF)
75
0
ŠERA ARPAD (SRBIJA)
3033
129
0
MARTIN LAZAREV (FALANGA)
7
0
SRĐAN ĐURIĆ (SRBIJA)
3034
75
8
ŠERA ARPAD (SRBIJA)
7
0
SRĐAN ĐURIĆ (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. ŠERA ARPAD, Zrenjanin
2. SRĐAN ĐURIĆ, Zrenjanin
3. PLAMEN MAHLADJANOV, BARIN
3. MARTIN LAZAREV, Makedonska Falanga