Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st Skopje Trophy
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Aero-Kik
AHILIUS
APOLONIA
AVGUSTA
Banjica
BESA
Combat Centar Koryo
Delini Ilinden
HEREYA
Karlovac
KBK GLADIJATOR STIP
Kobra
KT Shqiponja
Letnjikovac
Lola
Miladinovci
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC ART
ORTEK TIRANA
Petrovec
Ramin-Niš
Ronin Dojo KUmanovo
Sh.A.M Bijte e Shqipes
SOKOL
Šabac
Taekwondo Fitness
TKD-KBK-MARIBOR
Top Gym Sport
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Children I-st A (male) -25
Children II-nd A (male) -33
Cadets A (male) -37
Cadets A (male) -57
Juniors A (male) -55
Juniors A (male) -63
Juniors A (male) -68
Juniors A (female) -59
Juniors B (male) -63
Juniors B (female) -55
Seniors A (male) -68
Seniors A (female) -57
Children I-st A (male) -25
A048
309
15
SYLEJMAN VIZDIKLAR (KOSOVO)
161
3
KLOS VOKSHI (ARNISI)
Medalists
1. SYLEJMAN VIZDIKLAR, AAM "PRISHTINA"
2. KLOS VOKSHI, OLYMPIC ART
3. ----
3. ----
Children II-nd A (male) -33
A004
155
1
BOIKEN GJATA (TGSTKD)
299
16
LEON JAHIRI (KOSOVO)
1
IVO SANDEV (KATALEA)
A005
189
6
ENKEL KASO (YZBERIS)
27
10
SUHEJB VERBANI (KTSH)
258
DARIN KIRILOV (HEREY)
A040
299
7
LEON JAHIRI (KOSOVO)
1
8
IVO SANDEV (KATALEA)
A041
27
7
SUHEJB VERBANI (KTSH)
258
15
DARIN KIRILOV (HEREY)
A071
1
0
IVO SANDEV (KATALEA)
258
1
DARIN KIRILOV (HEREY)
Medalists
1. DARIN KIRILOV, HEREYA
2. IVO SANDEV, Petrovec
3. SUHEJB VERBANI, KT Shqiponja
3. LEON JAHIRI, AAM "PRISHTINA"
Cadets A (male) -37
C001
126
9
GEZIM LIKA (KTSH)
197
11
RENIS LILE (YZBERIS)
225
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
307
IDRIZ DEDA (KOSOVO)
143
RONAN REXHMATI (YZBERIS)
C023
197
0
RENIS LILE (YZBERIS)
225
15
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
C024
307
2
IDRIZ DEDA (KOSOVO)
143
11
RONAN REXHMATI (YZBERIS)
C048
225
12
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
143
18
RONAN REXHMATI (YZBERIS)
Medalists
1. RONAN REXHMATI, ORTEK TIRANA
2. KERIM OMERBEGOVIC, Novi Grad Sarajevo
3. IDRIZ DEDA, AAM "PRISHTINA"
3. RENIS LILE, ORTEK TIRANA
Cadets A (male) -57
C005
37
4
ALEKSANDAR MARTINOVSKI (DELINI)
140
10
SELENICA JULIAN (TGSTKD)
283
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
C006
180
3
JONAD KOSOVA (SH.A.M)
304
10
MUHAMED SELMANI (KOSOVO)
9
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINI)
C029
140
0
SELENICA JULIAN (TGSTKD)
283
0
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
C030
304
3
MUHAMED SELMANI (KOSOVO)
9
1
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINI)
C051
283
9
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
304
11
MUHAMED SELMANI (KOSOVO)
Medalists
1. MUHAMED SELMANI, AAM "PRISHTINA"
2. MLADEN PETROVIC, SOKOL
3. MARKO PETRUSHEVSKI, Delini Ilinden
3. SELENICA JULIAN, Top Gym Sport
Juniors A (male) -55
B001
263
22
SOTIR DIMITROV (HEREY)
145
15
HERGI EMRULLAJ (YZBERIS)
230
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
183
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
294
BESFORT BERISHA (KOSOVO)
B010
263
12
SOTIR DIMITROV (HEREY)
230
7
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
B011
183
24
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
294
14
BESFORT BERISHA (KOSOVO)
B032
263
16
SOTIR DIMITROV (HEREY)
183
17
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. ĐORĐE STEVANOVIĆ, SOKOL
2. SOTIR DIMITROV, HEREYA
3. BESFORT BERISHA, AAM "PRISHTINA"
3. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
Juniors A (male) -63
B002
297
17
BUTRINT EJUPI (KOSOVO)
28
9
STEFAN MILENKOVSKI (DELINI)
82
JELIAZKO KOSTADINOV (TKD FIT)
303
QENDRIM SEJFIJAJ (KOSOVO)
198
DJORDJE STANIC (LOLA)
B012
297
10
BUTRINT EJUPI (KOSOVO)
82
7
JELIAZKO KOSTADINOV (TKD FIT)
B013
303
9
QENDRIM SEJFIJAJ (KOSOVO)
198
3
DJORDJE STANIC (LOLA)
B033
297
7
BUTRINT EJUPI (KOSOVO)
303
6
QENDRIM SEJFIJAJ (KOSOVO)
Medalists
1. BUTRINT EJUPI, AAM "PRISHTINA"
2. QENDRIM SEJFIJAJ, AAM "PRISHTINA"
3. JELIAZKO KOSTADINOV, Taekwondo Fitness
3. DJORDJE STANIC, Lola
Juniors A (male) -68
B003
11
5
DAVID KOSTADINOVSKI (DELINI)
289
13
ARBES JAHIRI (KOSOVO)
250
MARIO GEGAJ (BES)
268
JOVAN BOSNIC (LET)
89
DONALDO DIZDARI (TGSTKD)
B014
289
13
ARBES JAHIRI (KOSOVO)
250
4
MARIO GEGAJ (BES)
B015
268
7
JOVAN BOSNIC (LET)
89
3
DONALDO DIZDARI (TGSTKD)
B034
289
9
ARBES JAHIRI (KOSOVO)
268
14
JOVAN BOSNIC (LET)
Medalists
1. JOVAN BOSNIC, Letnjikovac
2. ARBES JAHIRI, AAM "PRISHTINA"
3. DONALDO DIZDARI, Top Gym Sport
3. MARIO GEGAJ, BESA
Juniors A (female) -59
B004
179
0
AMANTA KOSOVA (SH.A.M)
296
0
AGNESA PEFQELI (KOSOVO)
182
MARIJA PESHEVSKA (DELINI)
187
RALITSA PETROVA (TKD FIT)
270
KATARINA DJOKIC (LET)
B016
179
14
AMANTA KOSOVA (SH.A.M)
182
18
MARIJA PESHEVSKA (DELINI)
B017
187
12
RALITSA PETROVA (TKD FIT)
270
2
KATARINA DJOKIC (LET)
B035
182
4
MARIJA PESHEVSKA (DELINI)
187
10
RALITSA PETROVA (TKD FIT)
Medalists
1. RALITSA PETROVA, Taekwondo Fitness
2. MARIJA PESHEVSKA, Delini Ilinden
3. KATARINA DJOKIC, Letnjikovac
3. AMANTA KOSOVA, Sh.A.M Bijte e Shqipes
Juniors B (male) -63
B022
306
0
FESTIM DEDA (KOSOVO)
217
0
MIKEL DYRMYSHI (SH.A.M)
Medalists
1. FESTIM DEDA, AAM "PRISHTINA"
2. MIKEL DYRMYSHI, Sh.A.M Bijte e Shqipes
3. ----
3. ----
Juniors B (female) -55
B024
302
1
MAJLINDA MAVRIQI (KOSOVO)
305
4
FESTINA DEDA (KOSOVO)
Medalists
1. FESTINA DEDA, AAM "PRISHTINA"
2. MAJLINDA MAVRIQI, AAM "PRISHTINA"
3. ----
3. ----
Seniors A (male) -68
B006
290
4
ARNIS JAHIRI (KOSOVO)
199
12
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
96
VISAR PITUSHI (APOLON)
319
DARKO RUNCEV (STIP)
211
ERIK KAZIU (SH.A.M)
B020
199
8
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
96
16
VISAR PITUSHI (APOLON)
B021
319
0
DARKO RUNCEV (STIP)
211
1
ERIK KAZIU (SH.A.M)
B037
96
19
VISAR PITUSHI (APOLON)
211
8
ERIK KAZIU (SH.A.M)
Medalists
1. VISAR PITUSHI, APOLONIA
2. ERIK KAZIU, Sh.A.M Bijte e Shqipes
3. FILIP MILIVOJEVIC, Lola
3. DARKO RUNCEV, KBK GLADIJATOR STIP
Seniors A (female) -57
B028
200
3
KATARINA MARKOVIC (LOLA)
298
7
ERENDITA GERGURI (KOSOVO)
Medalists
1. ERENDITA GERGURI, AAM "PRISHTINA"
2. KATARINA MARKOVIC, Lola
3. ----
3. ----