Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
1st Skopje Trophy
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Aero-Kik
AHILIUS
APOLONIA
AVGUSTA
Banjica
BESA
Combat Centar Koryo
Delini Ilinden
HEREYA
Karlovac
KBK GLADIJATOR STIP
Kobra
KT Shqiponja
Letnjikovac
Lola
Miladinovci
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC ART
ORTEK TIRANA
Petrovec
Ramin-Niš
Ronin Dojo KUmanovo
Sh.A.M Bijte e Shqipes
SOKOL
Šabac
Taekwondo Fitness
TKD-KBK-MARIBOR
Top Gym Sport
TEŽA/LETO
Children I-st A (male) -40
Children I-st B (male) -33
Children I-st B (male) +40
Children II-nd A (male) -40
Children II-nd B (male) -40
Children II-nd B (male) -48
Juniors A (male) -68
Children I-st A (male) -40
A052
248
0
DARDAN LULGJURAJ (BES)
139
12
MARTIN ALEKSANDROV (TKD FIT)
Dobitniki medalj
1. MARTIN ALEKSANDROV, Taekwondo Fitness
2. DARDAN LULGJURAJ, BESA
3. ----
3. ----
Children I-st B (male) -33
A024
75
5
MARKO STOJANOVIK (AERO)
249
15
ADZIJA GARNIOLA (BES)
A025
102
0
VIKTOR JOVANOV (DELINI)
16
0
MARKO KRALJEV (KATALEA)
A062
249
12
ADZIJA GARNIOLA (BES)
102
0
VIKTOR JOVANOV (DELINI)
Dobitniki medalj
1. ADZIJA GARNIOLA, BESA
2. VIKTOR JOVANOV, Delini Ilinden
3. MARKO STOJANOVIK, Aero-Kik
3. MARKO KRALJEV, Petrovec
Children I-st B (male) +40
A053
247
4
LEO GEGAJ (BES)
49
1
ANTONIO KOCEV (CCK)
Dobitniki medalj
1. LEO GEGAJ, BESA
2. ANTONIO KOCEV, Combat Centar Koryo
3. ----
3. ----
Children II-nd A (male) -40
A026
164
14
ARNIS AGUSHI (ARNISI)
244
1
KASTRIOT LULGJURAJ (BES)
A027
245
6
ARBEN NIKPRELAJ (BES)
107
20
LIN KOVACIC (TKD KBK)
A063
164
9
ARNIS AGUSHI (ARNISI)
107
14
LIN KOVACIC (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ARNIS AGUSHI, OLYMPIC ART
3. ARBEN NIKPRELAJ, BESA
3. KASTRIOT LULGJURAJ, BESA
Children II-nd B (male) -40
A009
77
0
ALEKSANDAR GORGIEVSKI (AERO)
137
5
MIKI VANEVSKI (EKSER)
132
MIHAJLO RELIK (HIPODRO)
A010
312
3
BARDH SERREQI (ARNISI)
87
1
BOJAN STOJKOVIK (KOBRAMK)
241
EMIN NIKAJ (BES)
A044
137
8
MIKI VANEVSKI (EKSER)
132
7
MIHAJLO RELIK (HIPODRO)
A045
312
3
BARDH SERREQI (ARNISI)
241
8
EMIN NIKAJ (BES)
A073
137
6
MIKI VANEVSKI (EKSER)
241
2
EMIN NIKAJ (BES)
Dobitniki medalj
1. MIKI VANEVSKI, Miladinovci
2. EMIN NIKAJ, BESA
3. MIHAJLO RELIK, AHILIUS
3. BARDH SERREQI, OLYMPIC ART
Children II-nd B (male) -48
A028
272
10
MILOS VASILJEVIC (LET)
53
3
ANTONIO ZAFIROVSKI (CCK)
A029
242
3
ALBIN NIKPRELAJ (BES)
151
2
ZELJKO BOZINOVSKI (CCK)
A064
272
0
MILOS VASILJEVIC (LET)
242
0
ALBIN NIKPRELAJ (BES)
Dobitniki medalj
1. MILOS VASILJEVIC, Letnjikovac
2. ALBIN NIKPRELAJ, BESA
3. ANTONIO ZAFIROVSKI, Combat Centar Koryo
3. ZELJKO BOZINOVSKI, Combat Centar Koryo
Juniors A (male) -68
B003
11
5
DAVID KOSTADINOVSKI (DELINI)
289
13
ARBES JAHIRI (KOSOVO)
250
MARIO GEGAJ (BES)
268
JOVAN BOSNIC (LET)
89
DONALDO DIZDARI (TGSTKD)
B014
289
13
ARBES JAHIRI (KOSOVO)
250
4
MARIO GEGAJ (BES)
B015
268
7
JOVAN BOSNIC (LET)
89
3
DONALDO DIZDARI (TGSTKD)
B034
289
9
ARBES JAHIRI (KOSOVO)
268
14
JOVAN BOSNIC (LET)
Dobitniki medalj
1. JOVAN BOSNIC, Letnjikovac
2. ARBES JAHIRI, AAM "PRISHTINA"
3. DONALDO DIZDARI, Top Gym Sport
3. MARIO GEGAJ, BESA