Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st Skopje Trophy
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Aero-Kik
AHILIUS
APOLONIA
AVGUSTA
Banjica
BESA
Combat Centar Koryo
Delini Ilinden
HEREYA
Karlovac
KBK GLADIJATOR STIP
Kobra
KT Shqiponja
Letnjikovac
Lola
Miladinovci
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC ART
ORTEK TIRANA
Petrovec
Ramin-Niš
Ronin Dojo KUmanovo
Sh.A.M Bijte e Shqipes
SOKOL
Šabac
Taekwondo Fitness
TKD-KBK-MARIBOR
Top Gym Sport
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Children II-nd B (female) -30
Children II-nd B (female) -40
Cadets A (male) -57
Cadets B (female) -44
Juniors A (male) -55
Juniors A (male) -73
Seniors A (female) -53
Children II-nd B (female) -30
A031
184
7
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
73
0
TAMARA NASTOVSKA (AERO)
291
TEONA STANKOVSKA (KATALEA)
A066
184
14
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
291
3
TEONA STANKOVSKA (KATALEA)
Medalists
1. MARIJANA TANASIĆ, SOKOL
2. TEONA STANKOVSKA, Petrovec
3. TAMARA NASTOVSKA, Aero-Kik
3. ----
Children II-nd B (female) -40
A034
17
0
SIMONA STOJANOVSKA (KATALEA)
35
2
KAROLINA MISEVSKA (DELINI)
A035
134
0
LILJANA KRALJEVA (KATALEA)
186
0
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
A068
35
8
KAROLINA MISEVSKA (DELINI)
186
11
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. SANJA GLIGOREVIĆ, SOKOL
2. KAROLINA MISEVSKA, Delini Ilinden
3. LILJANA KRALJEVA, Petrovec
3. SIMONA STOJANOVSKA, Petrovec
Cadets A (male) -57
C005
37
4
ALEKSANDAR MARTINOVSKI (DELINI)
140
10
SELENICA JULIAN (TGSTKD)
283
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
C006
180
3
JONAD KOSOVA (SH.A.M)
304
10
MUHAMED SELMANI (KOSOVO)
9
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINI)
C029
140
0
SELENICA JULIAN (TGSTKD)
283
0
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
C030
304
3
MUHAMED SELMANI (KOSOVO)
9
1
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINI)
C051
283
9
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
304
11
MUHAMED SELMANI (KOSOVO)
Medalists
1. MUHAMED SELMANI, AAM "PRISHTINA"
2. MLADEN PETROVIC, SOKOL
3. MARKO PETRUSHEVSKI, Delini Ilinden
3. SELENICA JULIAN, Top Gym Sport
Cadets B (female) -44
C034
185
1
ANDREA SIMIĆ (SOKOL)
66
0
GORDANA DIMKOVSKA (KOBRAMK)
Medalists
1. ANDREA SIMIĆ, SOKOL
2. GORDANA DIMKOVSKA, Kobra
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -55
B001
263
22
SOTIR DIMITROV (HEREY)
145
15
HERGI EMRULLAJ (YZBERIS)
230
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
183
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
294
BESFORT BERISHA (KOSOVO)
B010
263
12
SOTIR DIMITROV (HEREY)
230
7
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
B011
183
24
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
294
14
BESFORT BERISHA (KOSOVO)
B032
263
16
SOTIR DIMITROV (HEREY)
183
17
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. ĐORĐE STEVANOVIĆ, SOKOL
2. SOTIR DIMITROV, HEREYA
3. BESFORT BERISHA, AAM "PRISHTINA"
3. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
Juniors A (male) -73
B023
284
10
NIKOLA LAKIC (SOKOL)
71
7
ARDIJAN VESELOVSKI (KOBRAMK)
Medalists
1. NIKOLA LAKIC, SOKOL
2. ARDIJAN VESELOVSKI, Kobra
3. ----
3. ----
Seniors A (female) -53
B009
317
0
MAJA CVIJETINOVIC (SOKOL)
88
24
ADA DEMNERI (TGSTKD)
138
NIKOL CHORBANOVA (TKD FIT)
B031
88
6
ADA DEMNERI (TGSTKD)
138
10
NIKOL CHORBANOVA (TKD FIT)
Medalists
1. NIKOL CHORBANOVA, Taekwondo Fitness
2. ADA DEMNERI, Top Gym Sport
3. MAJA CVIJETINOVIC, SOKOL
3. ----