Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st Skopje Trophy
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Aero-Kik
AHILIUS
APOLONIA
AVGUSTA
Banjica
BESA
Combat Centar Koryo
Delini Ilinden
HEREYA
Karlovac
KBK GLADIJATOR STIP
Kobra
KT Shqiponja
Letnjikovac
Lola
Miladinovci
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC ART
ORTEK TIRANA
Petrovec
Ramin-Niš
Ronin Dojo KUmanovo
Sh.A.M Bijte e Shqipes
SOKOL
Šabac
Taekwondo Fitness
TKD-KBK-MARIBOR
Top Gym Sport
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Children I-st A (male) -27
Children II-nd A (male) -33
Cadets A (male) -37
Cadets A (male) -41
Children I-st A (male) -27
A050
269
2
JOVAN PAVLOVIC (LET)
26
6
OMER VERBANI (KTSH)
Medalists
1. OMER VERBANI, KT Shqiponja
2. JOVAN PAVLOVIC, Letnjikovac
3. ----
3. ----
Children II-nd A (male) -33
A004
155
1
BOIKEN GJATA (TGSTKD)
299
16
LEON JAHIRI (KOSOVO)
1
IVO SANDEV (KATALEA)
A005
189
6
ENKEL KASO (YZBERIS)
27
10
SUHEJB VERBANI (KTSH)
258
DARIN KIRILOV (HEREY)
A040
299
7
LEON JAHIRI (KOSOVO)
1
8
IVO SANDEV (KATALEA)
A041
27
7
SUHEJB VERBANI (KTSH)
258
15
DARIN KIRILOV (HEREY)
A071
1
0
IVO SANDEV (KATALEA)
258
1
DARIN KIRILOV (HEREY)
Medalists
1. DARIN KIRILOV, HEREYA
2. IVO SANDEV, Petrovec
3. SUHEJB VERBANI, KT Shqiponja
3. LEON JAHIRI, AAM "PRISHTINA"
Cadets A (male) -37
C001
126
9
GEZIM LIKA (KTSH)
197
11
RENIS LILE (YZBERIS)
225
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
307
IDRIZ DEDA (KOSOVO)
143
RONAN REXHMATI (YZBERIS)
C023
197
0
RENIS LILE (YZBERIS)
225
15
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
C024
307
2
IDRIZ DEDA (KOSOVO)
143
11
RONAN REXHMATI (YZBERIS)
C048
225
12
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
143
18
RONAN REXHMATI (YZBERIS)
Medalists
1. RONAN REXHMATI, ORTEK TIRANA
2. KERIM OMERBEGOVIC, Novi Grad Sarajevo
3. IDRIZ DEDA, AAM "PRISHTINA"
3. RENIS LILE, ORTEK TIRANA
Cadets A (male) -41
C010
266
2
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
181
8
RUDEI BULKU (SH.A.M)
127
ENSAR LIKA (KTSH)
C038
181
7
RUDEI BULKU (SH.A.M)
127
9
ENSAR LIKA (KTSH)
Medalists
1. ENSAR LIKA, KT Shqiponja
2. RUDEI BULKU, Sh.A.M Bijte e Shqipes
3. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
3. ----