Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
1st Skopje Trophy
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Aero-Kik
AHILIUS
APOLONIA
AVGUSTA
Banjica
BESA
Combat Centar Koryo
Delini Ilinden
HEREYA
Karlovac
KBK GLADIJATOR STIP
Kobra
KT Shqiponja
Letnjikovac
Lola
Miladinovci
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC ART
ORTEK TIRANA
Petrovec
Ramin-Niš
Ronin Dojo KUmanovo
Sh.A.M Bijte e Shqipes
SOKOL
Šabac
Taekwondo Fitness
TKD-KBK-MARIBOR
Top Gym Sport
TEŽINE / UZRASTI
Children I-st B (male) -27
Children II-nd B (male) -30
Children II-nd B (male) -40
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) -49
Juniors A (male) -59
Children I-st B (male) -27
A016
313
9
ELION AGUSHI (ARNISI)
191
5
MARTIN KASO (YZBERIS)
A017
86
6
PETAR STANKOVSKI (KATALEA)
46
4
ALEKSANDAR SMILEVSKI (HIPODRO)
A057
313
4
ELION AGUSHI (ARNISI)
86
3
PETAR STANKOVSKI (KATALEA)
Osvajači medalja
1. ELION AGUSHI, OLYMPIC ART
2. PETAR STANKOVSKI, Petrovec
3. MARTIN KASO, ORTEK TIRANA
3. ALEKSANDAR SMILEVSKI, AHILIUS
Children II-nd B (male) -30
A002
279
3
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
36
2
ALEKSANDAR ANASTASOVSKI (DELINI)
227
FRANKO CELA (APOLON)
A003
204
5
LAZAR MAGDIC (LOLA)
45
3
MARKO SMILEVSKI (HIPODRO)
4
LEOTRIM LIVOREKA (KATALEA)
A038
279
4
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
227
0
FRANKO CELA (APOLON)
A039
204
3
LAZAR MAGDIC (LOLA)
4
5
LEOTRIM LIVOREKA (KATALEA)
A070
279
1
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
4
7
LEOTRIM LIVOREKA (KATALEA)
Osvajači medalja
1. LEOTRIM LIVOREKA, Petrovec
2. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
3. LAZAR MAGDIC, Lola
3. FRANKO CELA, APOLONIA
Children II-nd B (male) -40
A009
77
0
ALEKSANDAR GORGIEVSKI (AERO)
137
5
MIKI VANEVSKI (EKSER)
132
MIHAJLO RELIK (HIPODRO)
A010
312
3
BARDH SERREQI (ARNISI)
87
1
BOJAN STOJKOVIK (KOBRAMK)
241
EMIN NIKAJ (BES)
A044
137
8
MIKI VANEVSKI (EKSER)
132
7
MIHAJLO RELIK (HIPODRO)
A045
312
3
BARDH SERREQI (ARNISI)
241
8
EMIN NIKAJ (BES)
A073
137
6
MIKI VANEVSKI (EKSER)
241
2
EMIN NIKAJ (BES)
Osvajači medalja
1. MIKI VANEVSKI, Miladinovci
2. EMIN NIKAJ, BESA
3. MIHAJLO RELIK, AHILIUS
3. BARDH SERREQI, OLYMPIC ART
Cadets B (male) -45
C004
207
4
ALEKSANDAR PETROVSKI (HIPODRO)
64
1
NIKOLA STEVANOVSKI (KOBRAMK)
318
ROMILDO BRAKAJ (APOLON)
150
STOJCE MIHAJLOVSKI (CCK)
214
ELTON KULLA (SH.A.M)
C027
207
3
ALEKSANDAR PETROVSKI (HIPODRO)
318
4
ROMILDO BRAKAJ (APOLON)
C028
150
0
STOJCE MIHAJLOVSKI (CCK)
214
0
ELTON KULLA (SH.A.M)
C050
318
3
ROMILDO BRAKAJ (APOLON)
214
0
ELTON KULLA (SH.A.M)
Osvajači medalja
1. ROMILDO BRAKAJ, APOLONIA
2. ELTON KULLA, Sh.A.M Bijte e Shqipes
3. ALEKSANDAR PETROVSKI, AHILIUS
3. STOJCE MIHAJLOVSKI, Combat Centar Koryo
Cadets B (male) -49
C012
209
3
ELDION ORHAN (SH.A.M)
170
0
GELDON IBISHI (ARNISI)
59
LUKA VELKOVSKI (HIPODRO)
C040
209
4
ELDION ORHAN (SH.A.M)
59
3
LUKA VELKOVSKI (HIPODRO)
Osvajači medalja
1. ELDION ORHAN, Sh.A.M Bijte e Shqipes
2. LUKA VELKOVSKI, AHILIUS
3. GELDON IBISHI, OLYMPIC ART
3. ----
Juniors A (male) -59
B007
91
14
ARMANDO LASKA (TGSTKD)
131
24
JASMIN RUSTEMOVIC (HIPODRO)
146
ELORD GJANA (YZBERIS)
B029
131
11
JASMIN RUSTEMOVIC (HIPODRO)
146
14
ELORD GJANA (YZBERIS)
Osvajači medalja
1. ELORD GJANA, ORTEK TIRANA
2. JASMIN RUSTEMOVIC, AHILIUS
3. ARMANDO LASKA, Top Gym Sport
3. ----