Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st Skopje Trophy
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Aero-Kik
AHILIUS
APOLONIA
AVGUSTA
Banjica
BESA
Combat Centar Koryo
Delini Ilinden
HEREYA
Karlovac
KBK GLADIJATOR STIP
Kobra
KT Shqiponja
Letnjikovac
Lola
Miladinovci
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC ART
ORTEK TIRANA
Petrovec
Ramin-Niš
Ronin Dojo KUmanovo
Sh.A.M Bijte e Shqipes
SOKOL
Šabac
Taekwondo Fitness
TKD-KBK-MARIBOR
Top Gym Sport
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Children I-st B (male) -33
Children II-nd B (male) -36
Children II-nd B (male) -40
Children II-nd B (male) +48
Children II-nd B (female) -30
Children II-nd B (female) -33
Children II-nd B (female) -36
Cadets B (male) -65
Children I-st B (male) -33
A024
75
5
MARKO STOJANOVIK (AERO)
249
15
ADZIJA GARNIOLA (BES)
A025
102
0
VIKTOR JOVANOV (DELINI)
16
0
MARKO KRALJEV (KATALEA)
A062
249
12
ADZIJA GARNIOLA (BES)
102
0
VIKTOR JOVANOV (DELINI)
Medalists
1. ADZIJA GARNIOLA, BESA
2. VIKTOR JOVANOV, Delini Ilinden
3. MARKO STOJANOVIK, Aero-Kik
3. MARKO KRALJEV, Petrovec
Children II-nd B (male) -36
A006
142
1
ERJON SYLSHABANAJ (TGSTKD)
228
1
KLEVIS MEKOLLI (APOLON)
A007
287
10
ORSELD SHKALLA (TGSTKD)
67
4
NIKOLAJ MARKOVSKI (AERO)
A008
218
2
ARBI KULLAKSHI (TGSTKD)
84
6
ANTONIO ANGELOVSKI (KATALEA)
195
RIVALDO DINE (YZBERIS)
A042
228
0
KLEVIS MEKOLLI (APOLON)
287
0
ORSELD SHKALLA (TGSTKD)
A043
84
2
ANTONIO ANGELOVSKI (KATALEA)
195
6
RIVALDO DINE (YZBERIS)
A072
228
5
KLEVIS MEKOLLI (APOLON)
195
7
RIVALDO DINE (YZBERIS)
Medalists
1. RIVALDO DINE, ORTEK TIRANA
2. KLEVIS MEKOLLI, APOLONIA
3. ANTONIO ANGELOVSKI, Petrovec
3. ORSELD SHKALLA, Top Gym Sport
Children II-nd B (male) -40
A009
77
0
ALEKSANDAR GORGIEVSKI (AERO)
137
5
MIKI VANEVSKI (EKSER)
132
MIHAJLO RELIK (HIPODRO)
A010
312
3
BARDH SERREQI (ARNISI)
87
1
BOJAN STOJKOVIK (KOBRAMK)
241
EMIN NIKAJ (BES)
A044
137
8
MIKI VANEVSKI (EKSER)
132
7
MIHAJLO RELIK (HIPODRO)
A045
312
3
BARDH SERREQI (ARNISI)
241
8
EMIN NIKAJ (BES)
A073
137
6
MIKI VANEVSKI (EKSER)
241
2
EMIN NIKAJ (BES)
Medalists
1. MIKI VANEVSKI, Miladinovci
2. EMIN NIKAJ, BESA
3. MIHAJLO RELIK, AHILIUS
3. BARDH SERREQI, OLYMPIC ART
Children II-nd B (male) +48
A011
56
0
ANTONIO TODOROVSKI (CCK)
135
3
MARIO MLADENOVIK (EKSER)
A012
18
1
ALMIR AJDAROVIK (KATALEA)
76
5
MARTIN STOJANOVSKI (AERO)
A013
14
5
MARTIN PETRUSHEVSKI (KATALEA)
70
0
DAVID LAZAREVSKI (AERO)
A014
149
0
STEFAN BOGDANOVSKI (DELINI)
63
9
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
A046
135
0
MARIO MLADENOVIK (EKSER)
76
0
MARTIN STOJANOVSKI (AERO)
A047
14
0
MARTIN PETRUSHEVSKI (KATALEA)
63
5
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
A074
135
0
MARIO MLADENOVIK (EKSER)
63
12
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
Medalists
1. DAMJAN TRAJKOVSKI, Kobra
2. MARIO MLADENOVIK, Miladinovci
3. MARTIN PETRUSHEVSKI, Petrovec
3. MARTIN STOJANOVSKI, Aero-Kik
Children II-nd B (female) -30
A031
184
7
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
73
0
TAMARA NASTOVSKA (AERO)
291
TEONA STANKOVSKA (KATALEA)
A066
184
14
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
291
3
TEONA STANKOVSKA (KATALEA)
Medalists
1. MARIJANA TANASIĆ, SOKOL
2. TEONA STANKOVSKA, Petrovec
3. TAMARA NASTOVSKA, Aero-Kik
3. ----
Children II-nd B (female) -33
A054
153
0
MAGDALENA SPASEVA (CCK)
74
0
LINA KUSTEROVA (AERO)
Medalists
1. LINA KUSTEROVA, Aero-Kik
2. MAGDALENA SPASEVA, Combat Centar Koryo
3. ----
3. ----
Children II-nd B (female) -36
A032
2
12
IVA SANDEVA (KATALEA)
72
0
NORE TASKOVA (AERO)
A033
33
1
ANASTASIJA VIDINSKA (DELINI)
275
10
LJUPKA ARSOVSKA (KOBRAMK)
A067
2
8
IVA SANDEVA (KATALEA)
275
2
LJUPKA ARSOVSKA (KOBRAMK)
Medalists
1. IVA SANDEVA, Petrovec
2. LJUPKA ARSOVSKA, Kobra
3. NORE TASKOVA, Aero-Kik
3. ANASTASIJA VIDINSKA, Delini Ilinden
Cadets B (male) -65
C016
48
0
DANIEL ILIEVSKI (CCK)
103
0
DENI TASEVSKI (DELINI)
C017
265
2
MATEJ BOCEVSKI (AERO)
208
11
ALFRED PASHNJARI (SH.A.M)
C043
103
0
DENI TASEVSKI (DELINI)
208
0
ALFRED PASHNJARI (SH.A.M)
Medalists
1. DENI TASEVSKI, Delini Ilinden
2. ALFRED PASHNJARI, Sh.A.M Bijte e Shqipes
3. DANIEL ILIEVSKI, Combat Centar Koryo
3. MATEJ BOCEVSKI, Aero-Kik