Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st Skopje Trophy
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Aero-Kik
AHILIUS
APOLONIA
AVGUSTA
Banjica
BESA
Combat Centar Koryo
Delini Ilinden
HEREYA
Karlovac
KBK GLADIJATOR STIP
Kobra
KT Shqiponja
Letnjikovac
Lola
Miladinovci
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC ART
ORTEK TIRANA
Petrovec
Ramin-Niš
Ronin Dojo KUmanovo
Sh.A.M Bijte e Shqipes
SOKOL
Šabac
Taekwondo Fitness
TKD-KBK-MARIBOR
Top Gym Sport
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Children II-nd B (male) -30
Children II-nd B (male) -36
Cadets B (male) -45
Cadets B (female) -51
Seniors A (male) -68
Children II-nd B (male) -30
A002
279
3
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
36
2
ALEKSANDAR ANASTASOVSKI (DELINI)
227
FRANKO CELA (APOLON)
A003
204
5
LAZAR MAGDIC (LOLA)
45
3
MARKO SMILEVSKI (HIPODRO)
4
LEOTRIM LIVOREKA (KATALEA)
A038
279
4
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
227
0
FRANKO CELA (APOLON)
A039
204
3
LAZAR MAGDIC (LOLA)
4
5
LEOTRIM LIVOREKA (KATALEA)
A070
279
1
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
4
7
LEOTRIM LIVOREKA (KATALEA)
Medalists
1. LEOTRIM LIVOREKA, Petrovec
2. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
3. LAZAR MAGDIC, Lola
3. FRANKO CELA, APOLONIA
Children II-nd B (male) -36
A006
142
1
ERJON SYLSHABANAJ (TGSTKD)
228
1
KLEVIS MEKOLLI (APOLON)
A007
287
10
ORSELD SHKALLA (TGSTKD)
67
4
NIKOLAJ MARKOVSKI (AERO)
A008
218
2
ARBI KULLAKSHI (TGSTKD)
84
6
ANTONIO ANGELOVSKI (KATALEA)
195
RIVALDO DINE (YZBERIS)
A042
228
0
KLEVIS MEKOLLI (APOLON)
287
0
ORSELD SHKALLA (TGSTKD)
A043
84
2
ANTONIO ANGELOVSKI (KATALEA)
195
6
RIVALDO DINE (YZBERIS)
A072
228
5
KLEVIS MEKOLLI (APOLON)
195
7
RIVALDO DINE (YZBERIS)
Medalists
1. RIVALDO DINE, ORTEK TIRANA
2. KLEVIS MEKOLLI, APOLONIA
3. ANTONIO ANGELOVSKI, Petrovec
3. ORSELD SHKALLA, Top Gym Sport
Cadets B (male) -45
C004
207
4
ALEKSANDAR PETROVSKI (HIPODRO)
64
1
NIKOLA STEVANOVSKI (KOBRAMK)
318
ROMILDO BRAKAJ (APOLON)
150
STOJCE MIHAJLOVSKI (CCK)
214
ELTON KULLA (SH.A.M)
C027
207
3
ALEKSANDAR PETROVSKI (HIPODRO)
318
4
ROMILDO BRAKAJ (APOLON)
C028
150
0
STOJCE MIHAJLOVSKI (CCK)
214
0
ELTON KULLA (SH.A.M)
C050
318
3
ROMILDO BRAKAJ (APOLON)
214
0
ELTON KULLA (SH.A.M)
Medalists
1. ROMILDO BRAKAJ, APOLONIA
2. ELTON KULLA, Sh.A.M Bijte e Shqipes
3. ALEKSANDAR PETROVSKI, AHILIUS
3. STOJCE MIHAJLOVSKI, Combat Centar Koryo
Cadets B (female) -51
C019
246
7
VIKTORIJA RADOMIROVSKA (KOBRAMK)
34
2
ELENA ILIEVSKA (DELINI)
97
HARIKLEA BUSHI (APOLON)
C045
246
3
VIKTORIJA RADOMIROVSKA (KOBRAMK)
97
5
HARIKLEA BUSHI (APOLON)
Medalists
1. HARIKLEA BUSHI, APOLONIA
2. VIKTORIJA RADOMIROVSKA, Kobra
3. ELENA ILIEVSKA, Delini Ilinden
3. ----
Seniors A (male) -68
B006
290
4
ARNIS JAHIRI (KOSOVO)
199
12
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
96
VISAR PITUSHI (APOLON)
319
DARKO RUNCEV (STIP)
211
ERIK KAZIU (SH.A.M)
B020
199
8
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
96
16
VISAR PITUSHI (APOLON)
B021
319
0
DARKO RUNCEV (STIP)
211
1
ERIK KAZIU (SH.A.M)
B037
96
19
VISAR PITUSHI (APOLON)
211
8
ERIK KAZIU (SH.A.M)
Medalists
1. VISAR PITUSHI, APOLONIA
2. ERIK KAZIU, Sh.A.M Bijte e Shqipes
3. FILIP MILIVOJEVIC, Lola
3. DARKO RUNCEV, KBK GLADIJATOR STIP