Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st Skopje Trophy
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Aero-Kik
AHILIUS
APOLONIA
AVGUSTA
Banjica
BESA
Combat Centar Koryo
Delini Ilinden
HEREYA
Karlovac
KBK GLADIJATOR STIP
Kobra
KT Shqiponja
Letnjikovac
Lola
Miladinovci
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC ART
ORTEK TIRANA
Petrovec
Ramin-Niš
Ronin Dojo KUmanovo
Sh.A.M Bijte e Shqipes
SOKOL
Šabac
Taekwondo Fitness
TKD-KBK-MARIBOR
Top Gym Sport
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Children II-nd A (male) -30
Children II-nd A (male) -33
Juniors A (male) -55
Children II-nd A (male) -30
A018
271
7
LUKA PAVLOVIC (LET)
261
6
MARTIN YORDANOV (HEREY)
A019
29
3
NIKOLA DOPEVSKI (KATALEA)
280
29
PAVEL BOYADZHIEV (AVGUSTA)
A058
271
1
LUKA PAVLOVIC (LET)
280
4
PAVEL BOYADZHIEV (AVGUSTA)
Medalists
1. PAVEL BOYADZHIEV, AVGUSTA
2. LUKA PAVLOVIC, Letnjikovac
3. NIKOLA DOPEVSKI, Petrovec
3. MARTIN YORDANOV, HEREYA
Children II-nd A (male) -33
A004
155
1
BOIKEN GJATA (TGSTKD)
299
16
LEON JAHIRI (KOSOVO)
1
IVO SANDEV (KATALEA)
A005
189
6
ENKEL KASO (YZBERIS)
27
10
SUHEJB VERBANI (KTSH)
258
DARIN KIRILOV (HEREY)
A040
299
7
LEON JAHIRI (KOSOVO)
1
8
IVO SANDEV (KATALEA)
A041
27
7
SUHEJB VERBANI (KTSH)
258
15
DARIN KIRILOV (HEREY)
A071
1
0
IVO SANDEV (KATALEA)
258
1
DARIN KIRILOV (HEREY)
Medalists
1. DARIN KIRILOV, HEREYA
2. IVO SANDEV, Petrovec
3. SUHEJB VERBANI, KT Shqiponja
3. LEON JAHIRI, AAM "PRISHTINA"
Juniors A (male) -55
B001
263
22
SOTIR DIMITROV (HEREY)
145
15
HERGI EMRULLAJ (YZBERIS)
230
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
183
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
294
BESFORT BERISHA (KOSOVO)
B010
263
12
SOTIR DIMITROV (HEREY)
230
7
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
B011
183
24
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
294
14
BESFORT BERISHA (KOSOVO)
B032
263
16
SOTIR DIMITROV (HEREY)
183
17
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. ĐORĐE STEVANOVIĆ, SOKOL
2. SOTIR DIMITROV, HEREYA
3. BESFORT BERISHA, AAM "PRISHTINA"
3. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac