Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. adidas - Brinje Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci - A (07,08) -27
Mali olimpijci - A (07,08) -30
Mali olimpijci - A (07,08) -33
Mali olimpijci - A (07,08) -36
Mali olimpijci - A (07,08) -40
Mali olimpijci - A (07,08) +40
Male olimpijke - A (07,08) -23
Male olimpijke - A (07,08) -25
Male olimpijke - A (07,08) -27
Male olimpijke - A (07,08) -30
Male olimpijke - A (07,08) -33
Male olimpijke - A (07,08) +40
Mali olimpijci - B (09,10) -20
Mali olimpijci - B (09,10) -24
Mali olimpijci - B (09,10) -30
Male olimpijke - B (09,10) -22
Mali olimpijci - A (07,08) -27
1022
214
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
213
4
ADRIAN LAH (PANTERA)
Medalists
1. ADRIAN LAH, Pantera
2. MARKO PERNAR, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A (07,08) -30
1006
132
4
HRVOJE VUŠAK (JASTREB)
51
12
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
15
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
1027
51
12
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
15
0
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. GABRIJEL KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. HRVOJE VUŠAK, Jastreb
3. ----
Mali olimpijci - A (07,08) -33
1007
131
2
DOMINIK LEDNICKI (JASTREB)
184
12
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
1008
130
3
BORNA MILOVAC (JASTREB)
45
15
MATIJA PODNAR (SENJ)
1028
184
9
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
45
6
MATIJA PODNAR (SENJ)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. MATIJA PODNAR, SENJ
3. DOMINIK LEDNICKI, Jastreb
3. BORNA MILOVAC, Jastreb
Mali olimpijci - A (07,08) -36
1023
142
5
DAVID ILIJEVIĆ (OTOK)
134
5
ROKO GULIN (JASTREB)
Medalists
1. ROKO GULIN, Jastreb
2. DAVID ILIJEVIĆ, Taekwondo klub OTOK
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A (07,08) -40
1001
136
1
VITO KNEŽEVIĆ (JASTREB)
198
5
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
148
LUKA DEAŽENOVIĆ (GACKA)
135
TIN HORVAT (JASTREB)
218
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1016
198
12
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
148
0
LUKA DEAŽENOVIĆ (GACKA)
1017
135
1
TIN HORVAT (JASTREB)
218
8
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1035
198
1
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
218
9
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
Medalists
1. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
2. GABRIEL GRBAC, Plitvice
3. TIN HORVAT, Jastreb
3. LUKA DEAŽENOVIĆ, GACKA
Mali olimpijci - A (07,08) +40
1024
146
3
DAVID TONKOVIĆ (GACKA)
150
10
HRVOJE KOSTELAC (GACKA)
Medalists
1. HRVOJE KOSTELAC, GACKA
2. DAVID TONKOVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) -23
1025
154
2
KORINA TONKOVIĆ (GACKA)
201
7
NIKOLINA KRPAN (LOV)
Medalists
1. NIKOLINA KRPAN, LOVINAC
2. KORINA TONKOVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) -25
1026
43
5
HANA PERCELA (SENJ)
152
3
KARLA TONKOVIĆ (GACKA)
Medalists
1. HANA PERCELA, SENJ
2. KARLA TONKOVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) -27
1002
195
0
JOSIPA NIKOLIĆ (PLTVICE)
7
12
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
1003
138
13
IVANA JOZIĆ (OTOK)
47
1
FISTRIC PETRA (PANTERA)
1004
205
4
ISABEL KREMA (LOV)
44
9
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
141
LANA ZNAHOR (OTOK)
1018
7
2
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
138
1
IVANA JOZIĆ (OTOK)
1019
44
7
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
141
9
LANA ZNAHOR (OTOK)
1036
7
2
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
141
4
LANA ZNAHOR (OTOK)
Medalists
1. LANA ZNAHOR, Taekwondo klub OTOK
2. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
3. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. IVANA JOZIĆ, Taekwondo klub OTOK
Male olimpijke - A (07,08) -30
1009
77
9
KALA MIDŽOR (PANTERA)
64
15
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
196
ALANI DRAŽENOVIĆ (PLTVICE)
1029
64
24
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
196
0
ALANI DRAŽENOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. ALANI DRAŽENOVIĆ, Plitvice
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) -33
1010
92
1
ANTEA PRGOMET (S.SOKOL)
52
13
IVONA FERENAC (OZALJ)
76
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1030
52
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
76
0
MARIJA STIMAC (PANTERA)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. MARIJA STIMAC, Pantera
3. ANTEA PRGOMET, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) +40
1011
189
14
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
46
4
ANA BACHER (SENJ)
96
EMA PEDIŠIĆ (S.SOKOL)
1031
189
11
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
96
2
EMA PEDIŠIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
2. EMA PEDIŠIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ANA BACHER, SENJ
3. ----
Mali olimpijci - B (09,10) -20
1012
206
2
JOSIP VUK (LOV)
83
1
PETAR CAPAN (MAKSMR)
38
IVAN CAPAN (MAKSMR)
1032
206
5
JOSIP VUK (LOV)
38
0
IVAN CAPAN (MAKSMR)
Medalists
1. JOSIP VUK, LOVINAC
2. IVAN CAPAN, MAKSIMIR
3. PETAR CAPAN, MAKSIMIR
3. ----
Mali olimpijci - B (09,10) -24
1013
190
5
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
129
17
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
1014
209
3
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
156
0
NIKO BURIĆ (GACKA)
1033
129
13
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
209
1
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. NIKO BURIĆ, GACKA
Mali olimpijci - B (09,10) -30
1015
194
9
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
192
0
DAVID ŠOŠIĆ (PLTVICE)
197
MATEJ PERKOVIĆ (PLTVICE)
1034
194
12
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
197
0
MATEJ PERKOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. FILIP KOMŠO, Plitvice
2. MATEJ PERKOVIĆ, Plitvice
3. DAVID ŠOŠIĆ, Plitvice
3. ----
Male olimpijke - B (09,10) -22
1005
50
7
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
193
4
NINA GLEDIĆ (PLTVICE)
53
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
95
ANA PEDIŠIĆ (S.SOKOL)
35
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
1020
50
4
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
53
3
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
1021
95
0
ANA PEDIŠIĆ (S.SOKOL)
35
12
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
1037
50
1
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
35
13
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. ANA PEDIŠIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. KLARA BIONDIĆ, SENJ