Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
2. adidas - Brinje Open 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče 1
Borišče 2
Borišče 3
Borišče K
TEŽA/LETO
Kick (muški) -1 (2006,2007)
Kick (muški) -2 (2008,2009)
Kick (ženski) -1 (2006,2007)
Kick (ženski) -2 (2008,2009)
Kick (ženski) -3 (2010,2011)
Kick (muški) -1 (2006,2007)
K010
175
0
RADE VUKELIĆ (OGULIN)
89
0
LUKA LONČAR (S.SOKOL)
169
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
166
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
91
MATEO KRZNARIĆ (BRINJ)
K011
175
0
RADE VUKELIĆ (OGULIN)
169
0
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
K012
166
0
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
91
0
MATEO KRZNARIĆ (BRINJ)
K013
169
0
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
166
0
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. MATEO KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. RADE VUKELIĆ, Ogulin
Kick (muški) -2 (2008,2009)
K003
9
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
98
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
13
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
21
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
164
FILIP FRANJKOVIĆ (OGULIN)
K004
98
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
13
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
K005
21
0
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
164
0
FILIP FRANJKOVIĆ (OGULIN)
K006
98
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
164
0
FILIP FRANJKOVIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. FILIP FRANJKOVIĆ, Ogulin
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. GABRIJEL KRZNARIĆ, TKD BRINJE
Kick (ženski) -1 (2006,2007)
K014
12
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
171
0
LANA SALOPEK (OGULIN)
173
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
K015
12
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
173
0
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
2. TINA VUKELIĆ, Ogulin
3. LANA SALOPEK, Ogulin
3. ----
Kick (ženski) -2 (2008,2009)
K007
99
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
14
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
K008
10
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
86
0
EMA KRIVAK (S.SOKOL)
K009
99
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
10
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
Dobitniki medalj
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
3. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
3. EMA KRIVAK, SUSEDGRAD SOKOL
Kick (ženski) -3 (2010,2011)
K001
87
0
ENA KRIVAK (S.SOKOL)
100
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
90
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
K002
100
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
90
0
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
Dobitniki medalj
1. ANA HORVATIĆ, Ozalj
2. IRIS ŠPRAJC, TKD BRINJE
3. ENA KRIVAK, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----