Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
2. kolo lige limača i limačica "HOPE"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Limači - A
Limačice - A
Limači - B
Limačice - B
Limači - C
Limačice - C
Limači - D
Limačice - D
TEŽINE / UZRASTI
Limačice - A -20
Limačice - A -22
Limačice - A -24
Limačice - A -27
Limačice - A -30
Limačice - A -33
Limačice - A +36
Limačice - A -20
1024
65
23
MIA PARANOS (TKD KAR)
99
0
CVITA ZIDAR (LOKOM)
96
LINDA DOMJAN (LOKOM)
1039
65
22
MIA PARANOS (TKD KAR)
96
14
LINDA DOMJAN (LOKOM)
Osvajači medalja
1. MIA PARANOS, Karlovac
2. LINDA DOMJAN, Lokomotiva
3. CVITA ZIDAR, Lokomotiva
3. ----
Limačice - A -22
1037
140
0
MARTA SIMIKIĆ (JASTREB)
77
12
VANESA SULJKANOVIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. VANESA SULJKANOVIĆ, RUGVICA
2. MARTA SIMIKIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Limačice - A -24
1010
63
37
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
21
2
EVA DOMJANOVIĆ (LOKOM)
1011
90
0
KARLA ČULO (LOKOM)
118
37
DORA MAĐAREVIĆ (DUBRAVA)
1012
146
0
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
4
0
LUNA FRANJKOVIĆ (LOKOM)
1013
32
0
PETRA OBRADOVIĆ (LOKOM)
122
21
MIA SZITA (DUBRAVA)
1029
63
16
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
118
2
DORA MAĐAREVIĆ (DUBRAVA)
1030
146
17
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
122
18
MIA SZITA (DUBRAVA)
1042
63
12
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
122
1
MIA SZITA (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. LARA TUŠKAN, Karlovac
2. MIA SZITA, Dubrava
3. DORA MAĐAREVIĆ, Dubrava
3. DORA SAMARZIJA, Pantera
Limačice - A -27
2001
145
11
ELZA NOVAK (PANTERA)
26
23
BRUNA ŠEREMET (LOKOM)
2002
64
60
LEA OPARNICA (TKD KAR)
11
2
ANA NIKOLIĆ (LOKOM)
2003
159
4
FRANKA ČUBRILO (TKTRNJE)
71
32
LAURA POSLON (RUG)
155
LARA PANDŽA (LOKOM)
2017
26
0
BRUNA ŠEREMET (LOKOM)
64
13
LEA OPARNICA (TKD KAR)
2018
71
34
LAURA POSLON (RUG)
155
0
LARA PANDŽA (LOKOM)
2040
64
27
LEA OPARNICA (TKD KAR)
71
18
LAURA POSLON (RUG)
Osvajači medalja
1. LEA OPARNICA, Karlovac
2. LAURA POSLON, RUGVICA
3. BRUNA ŠEREMET, Lokomotiva
3. LARA PANDŽA, Lokomotiva
Limačice - A -30
2027
28
20
EVA PUDAR (LOKOM)
101
0
HEDA DESPOT (RUG)
Osvajači medalja
1. EVA PUDAR, Lokomotiva
2. HEDA DESPOT, RUGVICA
3. ----
3. ----
Limačice - A -33
2011
117
24
LANA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
126
2
MIA MARTON (TKTRNJE)
123
LAURA MIŠKULIN (DUBRAVA)
2036
117
14
LANA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
123
0
LAURA MIŠKULIN (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. LANA ŠAVORIĆ, Dubrava
2. LAURA MIŠKULIN, Dubrava
3. MIA MARTON, TK TRNJE
3. ----
Limačice - A +36
2012
134
26
EMA SUŠEC (TKTRNJE)
142
6
MATEA MARINČIĆ (JASTREB)
2013
105
30
ANA HARAMUȘTEK (PANTERA)
141
15
FRANKA MARINČIĆ (JASTREB)
2037
134
2
EMA SUŠEC (TKTRNJE)
105
12
ANA HARAMUȘTEK (PANTERA)
Osvajači medalja
1. ANA HARAMUȘTEK, Pantera
2. EMA SUŠEC, TK TRNJE
3. FRANKA MARINČIĆ, Jastreb
3. MATEA MARINČIĆ, Jastreb