Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. kolo lige limača i limačica "HOPE"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Limači - A
Limačice - A
Limači - B
Limačice - B
Limači - C
Limačice - C
Limači - D
Limačice - D
TEŽINE / UZRASTI
Limači - B -18
Limači - B -20
Limači - B -22
Limači - B -24
Limači - B -18
2004
94
1
VITO ZADRO (LOKOM)
18
0
JOSIP MARJANOVIĆ (LOKOM)
91
JURA GOTOVAC (LOKOM)
151
PATRIK MRVELJ (LOKOM)
2
ANTE BILUŠIĆ (LOKOM)
2019
94
0
VITO ZADRO (LOKOM)
91
4
JURA GOTOVAC (LOKOM)
2020
151
0
PATRIK MRVELJ (LOKOM)
2
40
ANTE BILUŠIĆ (LOKOM)
2041
91
7
JURA GOTOVAC (LOKOM)
2
17
ANTE BILUŠIĆ (LOKOM)
Osvajači medalja
1. ANTE BILUŠIĆ, Lokomotiva
2. JURA GOTOVAC, Lokomotiva
3. PATRIK MRVELJ, Lokomotiva
3. VITO ZADRO, Lokomotiva
Limači - B -20
2005
125
2
VIKTOR LUKA POŽEŽANAC (TKTRNJE)
85
0
VID BABIĆ (LOKOM)
2006
24
8
MIHAEL VONDRA (LOKOM)
83
31
JAKOV VRCA (LOKOM)
2007
3
5
ŠIMUN ŠUŠNJIĆ (LOKOM)
84
7
NOA PAVLINIĆ (LOKOM)
2008
156
6
DAVID PAVLIĆ (LOKOM)
93
12
DAVID LOPAC (LOKOM)
2021
125
5
VIKTOR LUKA POŽEŽANAC (TKTRNJE)
83
20
JAKOV VRCA (LOKOM)
2022
84
0
NOA PAVLINIĆ (LOKOM)
93
4
DAVID LOPAC (LOKOM)
2042
83
10
JAKOV VRCA (LOKOM)
93
0
DAVID LOPAC (LOKOM)
Osvajači medalja
1. JAKOV VRCA, Lokomotiva
2. DAVID LOPAC, Lokomotiva
3. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC, TK TRNJE
3. NOA PAVLINIĆ, Lokomotiva
Limači - B -22
2028
157
0
KARIM MARA (LOKOM)
158
16
JAKOV ACKETA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. JAKOV ACKETA, Karlovac
2. KARIM MARA, Lokomotiva
3. ----
3. ----
Limači - B -24
2009
45
5
LEO DAVILA (PANTERA)
20
7
TOMA MIHETEC (LOKOM)
95
DORIJAN BULAJA (LOKOM)
92
IGOR MIŠIĆ (LOKOM)
89
NIKOLA PEĆINA (LOKOM)
2023
20
2
TOMA MIHETEC (LOKOM)
95
12
DORIJAN BULAJA (LOKOM)
2024
92
11
IGOR MIŠIĆ (LOKOM)
89
0
NIKOLA PEĆINA (LOKOM)
2043
95
0
DORIJAN BULAJA (LOKOM)
92
0
IGOR MIŠIĆ (LOKOM)
Osvajači medalja
1. DORIJAN BULAJA, Lokomotiva
2. IGOR MIŠIĆ, Lokomotiva
3. TOMA MIHETEC, Lokomotiva
3. NIKOLA PEĆINA, Lokomotiva