Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
2. NAŠICE OPEN 2024.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Dječaci
Djevojčice
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Junior
Juniorke
Kick kružni (muški)
Kick kružni (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -40
Mlađe kadetkinje -52
Mlađe kadetkinje -30
1020
18
2
JASMINA ILIČIĆ (VRBA)
59
0
NIVES STANIĆ (ORAŠJE )
28
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
1030
18
2
JASMINA ILIČIĆ (VRBA)
28
0
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
Osvajači medalja
1. JASMINA ILIČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. NIKOL NIKIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. NIVES STANIĆ, Tkd Orašje
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
1021
91
2
LORENA MIOČ (OSIJEK)
26
0
MONIKA VIDOVIĆ (VELIKA)
66
MARIJA VILJUŠIĆ (ORAŠJE )
1031
91
1
LORENA MIOČ (OSIJEK)
66
2
MARIJA VILJUŠIĆ (ORAŠJE )
Osvajači medalja
1. MARIJA VILJUŠIĆ, Tkd Orašje
2. LORENA MIOČ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. MONIKA VIDOVIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
2001
40
2
KARLA REDL (SAJNAM)
95
0
UMA VIGNJEVIĆ (OSIJEK)
41
TIA AHMETOVIĆ (SAJNAM)
2005
40
2
KARLA REDL (SAJNAM)
41
0
TIA AHMETOVIĆ (SAJNAM)
Osvajači medalja
1. KARLA REDL, Sajnami
2. TIA AHMETOVIĆ, Sajnami
3. UMA VIGNJEVIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. ----
Mlađe kadetkinje -40
2002
96
2
NIVES HORVAT (OSIJEK)
74
0
ILEANA BUKVIĆ (LEKENIK)
2003
90
2
KLARA DEGMEČIĆ (OSIJEK)
15
0
NIKA ROSKOVIĆ (NA)
2006
96
0
NIVES HORVAT (OSIJEK)
90
2
KLARA DEGMEČIĆ (OSIJEK)
Osvajači medalja
1. KLARA DEGMEČIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
2. NIVES HORVAT, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. NIKA ROSKOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ILEANA BUKVIĆ, Lekenik
Mlađe kadetkinje -52
2004
9
2
TINA LEŠIĆ (NA)
43
0
GABRIELA KOVANOVIĆ (SAJNAM)
42
NEJLA DŽAMALIJA (SAJNAM)
2007
9
2
TINA LEŠIĆ (NA)
42
0
NEJLA DŽAMALIJA (SAJNAM)
Osvajači medalja
1. TINA LEŠIĆ, Taekwondo klub Našice
2. NEJLA DŽAMALIJA, Sajnami
3. GABRIELA KOVANOVIĆ, Sajnami
3. ----