Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. NAŠICE OPEN 2024.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bjelovar
BROD
Lekenik
OGRC Novska
Sajnami
ŠKORPION GORNJA VRBA
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
Taekwon-do klub "Velika"
Taekwondo klub Našice
Tkd Orašje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -40
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -55
Kadetkinje +59
Mlađi kadeti -40
1019
55
0
BIJELIĆ IVAN (OGRC)
14
2
JOSIP MARIO BUREŠ (NA)
17
LUKA TOMLJANOVIĆ (NA)
1029
14
2
JOSIP MARIO BUREŠ (NA)
17
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (NA)
Medalists
1. JOSIP MARIO BUREŠ, Taekwondo klub Našice
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. BIJELIĆ IVAN, OGRC Novska
3. ----
Kadeti -57
2014
56
2
TEO ZLATAREVIĆ (ORAŠJE )
54
0
TOMA GAVRANOVIĆ (OGRC)
Medalists
1. TEO ZLATAREVIĆ, Tkd Orašje
2. TOMA GAVRANOVIĆ, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Kadeti -61
2015
29
0
DAVID GRGIĆ (VELIKA)
51
2
MIHAEL BAGARIĆ (OGRC)
Medalists
1. MIHAEL BAGARIĆ, OGRC Novska
2. DAVID GRGIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. ----
3. ----
Kadetkinje -44
2008
48
2
EVA KARABAJIĆ (OGRC)
10
1
PETRA NOGIĆ (NA)
73
EMA KUFRIN (LEKENIK)
2023
48
2
EVA KARABAJIĆ (OGRC)
73
0
EMA KUFRIN (LEKENIK)
Medalists
1. EVA KARABAJIĆ, OGRC Novska
2. EMA KUFRIN, Lekenik
3. PETRA NOGIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Kadetkinje -47
2017
65
0
MIA KOVAČEVIĆ (OGRC)
58
2
LANA STANIĆ (ORAŠJE )
Medalists
1. LANA STANIĆ, Tkd Orašje
2. MIA KOVAČEVIĆ, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Kadetkinje -55
2009
16
0
AURORA ČERNJAVA (NA)
44
2
ELENA MIKULIĆ (SAJNAM)
2010
52
0
RAFAELA MITROVIĆ (OGRC)
24
2
MIA NIKIĆ (VELIKA)
2024
44
0
ELENA MIKULIĆ (SAJNAM)
24
2
MIA NIKIĆ (VELIKA)
Medalists
1. MIA NIKIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
2. ELENA MIKULIĆ, Sajnami
3. RAFAELA MITROVIĆ, OGRC Novska
3. AURORA ČERNJAVA, Taekwondo klub Našice
Kadetkinje +59
2019
49
2
EVA KATUŠIĆ (OGRC)
72
0
PIA HORVATINČIĆ (LEKENIK)
Medalists
1. EVA KATUŠIĆ, OGRC Novska
2. PIA HORVATINČIĆ, Lekenik
3. ----
3. ----