Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. NAŠICE OPEN 2024.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bjelovar
BROD
Lekenik
OGRC Novska
Sajnami
ŠKORPION GORNJA VRBA
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
Taekwon-do klub "Velika"
Taekwondo klub Našice
Tkd Orašje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Djevojčice -30
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -52
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Juniorke -44
Juniorke -63
Kick (muški) -1 (2015)
Kick (ženski) -2 (2016)
Djevojčice -30
1016
62
2
MATEA MAGLICA (ORAŠJE )
13
0
LUCIJA ŠTRK (NA)
76
ALINA JAJE (ORAŠJE )
107
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
37
ELENA REDL (SAJNAM)
1022
62
2
MATEA MAGLICA (ORAŠJE )
76
1
ALINA JAJE (ORAŠJE )
1023
107
2
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
37
0
ELENA REDL (SAJNAM)
1032
62
1
MATEA MAGLICA (ORAŠJE )
107
2
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
Medalists
1. NORA DŽOIĆ, Tkd Orašje
2. MATEA MAGLICA, Tkd Orašje
3. ELENA REDL, Sajnami
3. ALINA JAJE, Tkd Orašje
Mlađe kadetkinje -36
2001
40
2
KARLA REDL (SAJNAM)
95
0
UMA VIGNJEVIĆ (OSIJEK)
41
TIA AHMETOVIĆ (SAJNAM)
2005
40
2
KARLA REDL (SAJNAM)
41
0
TIA AHMETOVIĆ (SAJNAM)
Medalists
1. KARLA REDL, Sajnami
2. TIA AHMETOVIĆ, Sajnami
3. UMA VIGNJEVIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. ----
Mlađe kadetkinje -52
2004
9
2
TINA LEŠIĆ (NA)
43
0
GABRIELA KOVANOVIĆ (SAJNAM)
42
NEJLA DŽAMALIJA (SAJNAM)
2007
9
2
TINA LEŠIĆ (NA)
42
0
NEJLA DŽAMALIJA (SAJNAM)
Medalists
1. TINA LEŠIĆ, Taekwondo klub Našice
2. NEJLA DŽAMALIJA, Sajnami
3. GABRIELA KOVANOVIĆ, Sajnami
3. ----
Kadetkinje -51
2018
87
0
EMA JURIĆ (OSIJEK)
36
2
MIA ŽAPER (SAJNAM)
Medalists
1. MIA ŽAPER, Sajnami
2. EMA JURIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. ----
3. ----
Kadetkinje -55
2009
16
0
AURORA ČERNJAVA (NA)
44
2
ELENA MIKULIĆ (SAJNAM)
2010
52
0
RAFAELA MITROVIĆ (OGRC)
24
2
MIA NIKIĆ (VELIKA)
2024
44
0
ELENA MIKULIĆ (SAJNAM)
24
2
MIA NIKIĆ (VELIKA)
Medalists
1. MIA NIKIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
2. ELENA MIKULIĆ, Sajnami
3. RAFAELA MITROVIĆ, OGRC Novska
3. AURORA ČERNJAVA, Taekwondo klub Našice
Juniorke -44
2021
82
2
LEONA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
45
0
ARMANA DŽAMALIJA (SAJNAM)
Medalists
1. LEONA BOŽIČKOVIĆ, Bjelovar
2. ARMANA DŽAMALIJA, Sajnami
3. ----
3. ----
Juniorke -63
2012
85
2
NINA VICKOVIĆ (OSIJEK)
46
0
LAURA GOLIĆ (SAJNAM)
35
PETRA ŽAPER (SAJNAM)
2027
85
0
NINA VICKOVIĆ (OSIJEK)
35
2
PETRA ŽAPER (SAJNAM)
Medalists
1. PETRA ŽAPER, Sajnami
2. NINA VICKOVIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. LAURA GOLIĆ, Sajnami
3. ----
Kick (muški) -1 (2015)
1001
80
61
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
39
49
IRHAD JUKIĆ (SAJNAM)
1002
105
49
FILIP ARAČIĆ (VRBA)
4
59
ŠIMUN OROZ (TK BROD)
1004
80
54
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
4
59
ŠIMUN OROZ (TK BROD)
Medalists
1. ŠIMUN OROZ, BROD
2. DOMINIK VLADIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. FILIP ARAČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. IRHAD JUKIĆ, Sajnami
Kick (ženski) -2 (2016)
1003
12
66
LUCIJA ŠTRK (NA)
79
53
IVA BAOTIĆ (ORAŠJE )
100
KATJA HRŽIĆ (OSIJEK)
1005
3
13
LENA ŠARIĆ (TK BROD)
31
53
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
38
KARLA KOVANOVIĆ (SAJNAM)
1006
12
67
LUCIJA ŠTRK (NA)
100
48
KATJA HRŽIĆ (OSIJEK)
1007
31
54
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
38
60
KARLA KOVANOVIĆ (SAJNAM)
1009
12
67
LUCIJA ŠTRK (NA)
38
56
KARLA KOVANOVIĆ (SAJNAM)
Medalists
1. LUCIJA ŠTRK, Taekwondo klub Našice
2. KARLA KOVANOVIĆ, Sajnami
3. KATJA HRŽIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. NIKOL NIKIĆ, Taekwon-do klub "Velika"