Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
2. NAŠICE OPEN 2024.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bjelovar
BROD
Lekenik
OGRC Novska
Sajnami
ŠKORPION GORNJA VRBA
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
Taekwon-do klub "Velika"
Taekwondo klub Našice
Tkd Orašje
TEŽA/LETO
Djevojčice -30
Mlađi kadeti -40
Mlađe kadetkinje -40
Mlađe kadetkinje -52
Kadetkinje -29
Kadetkinje -44
Kadetkinje -55
Juniorke -52
Kick (ženski) -2 (2016)
Djevojčice -30
1016
62
2
MATEA MAGLICA (ORAŠJE )
13
0
LUCIJA ŠTRK (NA)
76
ALINA JAJE (ORAŠJE )
107
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
37
ELENA REDL (SAJNAM)
1022
62
2
MATEA MAGLICA (ORAŠJE )
76
1
ALINA JAJE (ORAŠJE )
1023
107
2
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
37
0
ELENA REDL (SAJNAM)
1032
62
1
MATEA MAGLICA (ORAŠJE )
107
2
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
Dobitniki medalj
1. NORA DŽOIĆ, Tkd Orašje
2. MATEA MAGLICA, Tkd Orašje
3. ELENA REDL, Sajnami
3. ALINA JAJE, Tkd Orašje
Mlađi kadeti -40
1019
55
0
BIJELIĆ IVAN (OGRC)
14
2
JOSIP MARIO BUREŠ (NA)
17
LUKA TOMLJANOVIĆ (NA)
1029
14
2
JOSIP MARIO BUREŠ (NA)
17
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (NA)
Dobitniki medalj
1. JOSIP MARIO BUREŠ, Taekwondo klub Našice
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. BIJELIĆ IVAN, OGRC Novska
3. ----
Mlađe kadetkinje -40
2002
96
2
NIVES HORVAT (OSIJEK)
74
0
ILEANA BUKVIĆ (LEKENIK)
2003
90
2
KLARA DEGMEČIĆ (OSIJEK)
15
0
NIKA ROSKOVIĆ (NA)
2006
96
0
NIVES HORVAT (OSIJEK)
90
2
KLARA DEGMEČIĆ (OSIJEK)
Dobitniki medalj
1. KLARA DEGMEČIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
2. NIVES HORVAT, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. NIKA ROSKOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ILEANA BUKVIĆ, Lekenik
Mlađe kadetkinje -52
2004
9
2
TINA LEŠIĆ (NA)
43
0
GABRIELA KOVANOVIĆ (SAJNAM)
42
NEJLA DŽAMALIJA (SAJNAM)
2007
9
2
TINA LEŠIĆ (NA)
42
0
NEJLA DŽAMALIJA (SAJNAM)
Dobitniki medalj
1. TINA LEŠIĆ, Taekwondo klub Našice
2. NEJLA DŽAMALIJA, Sajnami
3. GABRIELA KOVANOVIĆ, Sajnami
3. ----
Kadetkinje -29
2016
11
2
NERA GALIĆ (NA)
71
0
NIKOLINA STOJČEVIĆ (LEKENIK)
Dobitniki medalj
1. NERA GALIĆ, Taekwondo klub Našice
2. NIKOLINA STOJČEVIĆ, Lekenik
3. ----
3. ----
Kadetkinje -44
2008
48
2
EVA KARABAJIĆ (OGRC)
10
1
PETRA NOGIĆ (NA)
73
EMA KUFRIN (LEKENIK)
2023
48
2
EVA KARABAJIĆ (OGRC)
73
0
EMA KUFRIN (LEKENIK)
Dobitniki medalj
1. EVA KARABAJIĆ, OGRC Novska
2. EMA KUFRIN, Lekenik
3. PETRA NOGIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Kadetkinje -55
2009
16
0
AURORA ČERNJAVA (NA)
44
2
ELENA MIKULIĆ (SAJNAM)
2010
52
0
RAFAELA MITROVIĆ (OGRC)
24
2
MIA NIKIĆ (VELIKA)
2024
44
0
ELENA MIKULIĆ (SAJNAM)
24
2
MIA NIKIĆ (VELIKA)
Dobitniki medalj
1. MIA NIKIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
2. ELENA MIKULIĆ, Sajnami
3. RAFAELA MITROVIĆ, OGRC Novska
3. AURORA ČERNJAVA, Taekwondo klub Našice
Juniorke -52
2022
84
2
DORA DRAGOVAN (OSIJEK)
8
0
ANTONELA NAĐ (NA)
Dobitniki medalj
1. DORA DRAGOVAN, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
2. ANTONELA NAĐ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -2 (2016)
1003
12
66
LUCIJA ŠTRK (NA)
79
53
IVA BAOTIĆ (ORAŠJE )
100
KATJA HRŽIĆ (OSIJEK)
1005
3
13
LENA ŠARIĆ (TK BROD)
31
53
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
38
KARLA KOVANOVIĆ (SAJNAM)
1006
12
67
LUCIJA ŠTRK (NA)
100
48
KATJA HRŽIĆ (OSIJEK)
1007
31
54
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
38
60
KARLA KOVANOVIĆ (SAJNAM)
1009
12
67
LUCIJA ŠTRK (NA)
38
56
KARLA KOVANOVIĆ (SAJNAM)
Dobitniki medalj
1. LUCIJA ŠTRK, Taekwondo klub Našice
2. KARLA KOVANOVIĆ, Sajnami
3. KATJA HRŽIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. NIKOL NIKIĆ, Taekwon-do klub "Velika"