Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
2. NAŠICE OPEN 2024.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bjelovar
BROD
Lekenik
OGRC Novska
Sajnami
ŠKORPION GORNJA VRBA
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
Taekwon-do klub "Velika"
Taekwondo klub Našice
Tkd Orašje
TEŽINE / UZRASTI
Djevojčice -24
Mlađi kadeti -30
Mlađe kadetkinje -30
Kadeti -45
Kick (muški) -1 (2015)
Kick (muški) -4 (2018)
Kick (ženski) -3 (2017)
Djevojčice -24
1018
64
2
IVA BAOTIĆ (ORAŠJE )
104
0
SARA ARAČIĆ (VRBA)
67
JOSIPA VILJUŠIĆ (ORAŠJE )
1028
64
0
IVA BAOTIĆ (ORAŠJE )
67
2
JOSIPA VILJUŠIĆ (ORAŠJE )
Osvajači medalja
1. JOSIPA VILJUŠIĆ, Tkd Orašje
2. IVA BAOTIĆ, Tkd Orašje
3. SARA ARAČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
Mlađi kadeti -30
1017
103
0
FILIP ARAČIĆ (VRBA)
30
2
LUKA FRIDRIH ŠIMIĆ (VELIKA)
93
SEBASTIAN SKOČIBUŠIĆ (OSIJEK)
78
MATEO MIJIĆ (ORAŠJE )
19
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
1024
30
2
LUKA FRIDRIH ŠIMIĆ (VELIKA)
93
0
SEBASTIAN SKOČIBUŠIĆ (OSIJEK)
1025
78
1
MATEO MIJIĆ (ORAŠJE )
19
2
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
1033
30
2
LUKA FRIDRIH ŠIMIĆ (VELIKA)
19
1
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
Osvajači medalja
1. LUKA FRIDRIH ŠIMIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
2. DOMINIK VLADIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. SEBASTIAN SKOČIBUŠIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. MATEO MIJIĆ, Tkd Orašje
Mlađe kadetkinje -30
1020
18
2
JASMINA ILIČIĆ (VRBA)
59
0
NIVES STANIĆ (ORAŠJE )
28
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
1030
18
2
JASMINA ILIČIĆ (VRBA)
28
0
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
Osvajači medalja
1. JASMINA ILIČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. NIKOL NIKIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. NIVES STANIĆ, Tkd Orašje
3. ----
Kadeti -45
2013
32
0
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
68
0
MIŠO PERIĆ (ORAŠJE )
Osvajači medalja
1. MIŠO PERIĆ, Tkd Orašje
2. LUKA MIROSAVLJEVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
3. ----
Kick (muški) -1 (2015)
1001
80
61
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
39
49
IRHAD JUKIĆ (SAJNAM)
1002
105
49
FILIP ARAČIĆ (VRBA)
4
59
ŠIMUN OROZ (TK BROD)
1004
80
54
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
4
59
ŠIMUN OROZ (TK BROD)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN OROZ, BROD
2. DOMINIK VLADIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. FILIP ARAČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. IRHAD JUKIĆ, Sajnami
Kick (muški) -4 (2018)
1013
33
51
KREŠIMIR ANTUN VLADIĆ (VRBA)
101
32
MARKO MATANOVIĆ (ORAŠJE )
Osvajači medalja
1. KREŠIMIR ANTUN VLADIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. MARKO MATANOVIĆ, Tkd Orašje
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -3 (2017)
1011
1
9
ELA TOMIĆ (TK BROD)
102
51
SARA ARAČIĆ (VRBA)
1012
6
19
AGATA VIDOVIĆ (TK BROD)
106
53
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
1014
102
55
SARA ARAČIĆ (VRBA)
106
58
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
Osvajači medalja
1. NORA DŽOIĆ, Tkd Orašje
2. SARA ARAČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. AGATA VIDOVIĆ, BROD
3. ELA TOMIĆ, BROD