Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
2. NAŠICE OPEN 2024.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bjelovar
BROD
Lekenik
OGRC Novska
Sajnami
ŠKORPION GORNJA VRBA
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
Taekwon-do klub "Velika"
Taekwondo klub Našice
Tkd Orašje
TEŽA/LETO
Djevojčice -24
Mlađi kadeti -30
Mlađe kadetkinje -30
Kadeti -45
Kick (muški) -1 (2015)
Kick (muški) -4 (2018)
Kick (ženski) -3 (2017)
Djevojčice -24
1018
64
2
IVA BAOTIĆ (ORAŠJE )
104
0
SARA ARAČIĆ (VRBA)
67
JOSIPA VILJUŠIĆ (ORAŠJE )
1028
64
0
IVA BAOTIĆ (ORAŠJE )
67
2
JOSIPA VILJUŠIĆ (ORAŠJE )
Dobitniki medalj
1. JOSIPA VILJUŠIĆ, Tkd Orašje
2. IVA BAOTIĆ, Tkd Orašje
3. SARA ARAČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
Mlađi kadeti -30
1017
103
0
FILIP ARAČIĆ (VRBA)
30
2
LUKA FRIDRIH ŠIMIĆ (VELIKA)
93
SEBASTIAN SKOČIBUŠIĆ (OSIJEK)
78
MATEO MIJIĆ (ORAŠJE )
19
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
1024
30
2
LUKA FRIDRIH ŠIMIĆ (VELIKA)
93
0
SEBASTIAN SKOČIBUŠIĆ (OSIJEK)
1025
78
1
MATEO MIJIĆ (ORAŠJE )
19
2
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
1033
30
2
LUKA FRIDRIH ŠIMIĆ (VELIKA)
19
1
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
Dobitniki medalj
1. LUKA FRIDRIH ŠIMIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
2. DOMINIK VLADIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. SEBASTIAN SKOČIBUŠIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. MATEO MIJIĆ, Tkd Orašje
Mlađe kadetkinje -30
1020
18
2
JASMINA ILIČIĆ (VRBA)
59
0
NIVES STANIĆ (ORAŠJE )
28
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
1030
18
2
JASMINA ILIČIĆ (VRBA)
28
0
NIKOL NIKIĆ (VELIKA)
Dobitniki medalj
1. JASMINA ILIČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. NIKOL NIKIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. NIVES STANIĆ, Tkd Orašje
3. ----
Kadeti -45
2013
32
0
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
68
0
MIŠO PERIĆ (ORAŠJE )
Dobitniki medalj
1. MIŠO PERIĆ, Tkd Orašje
2. LUKA MIROSAVLJEVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
3. ----
Kick (muški) -1 (2015)
1001
80
61
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
39
49
IRHAD JUKIĆ (SAJNAM)
1002
105
49
FILIP ARAČIĆ (VRBA)
4
59
ŠIMUN OROZ (TK BROD)
1004
80
54
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
4
59
ŠIMUN OROZ (TK BROD)
Dobitniki medalj
1. ŠIMUN OROZ, BROD
2. DOMINIK VLADIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. FILIP ARAČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. IRHAD JUKIĆ, Sajnami
Kick (muški) -4 (2018)
1013
33
51
KREŠIMIR ANTUN VLADIĆ (VRBA)
101
32
MARKO MATANOVIĆ (ORAŠJE )
Dobitniki medalj
1. KREŠIMIR ANTUN VLADIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. MARKO MATANOVIĆ, Tkd Orašje
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -3 (2017)
1011
1
9
ELA TOMIĆ (TK BROD)
102
51
SARA ARAČIĆ (VRBA)
1012
6
19
AGATA VIDOVIĆ (TK BROD)
106
53
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
1014
102
55
SARA ARAČIĆ (VRBA)
106
58
NORA DŽOIĆ (ORAŠJE )
Dobitniki medalj
1. NORA DŽOIĆ, Tkd Orašje
2. SARA ARAČIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. AGATA VIDOVIĆ, BROD
3. ELA TOMIĆ, BROD