Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
2. SRPSKA OPEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
Borilište C
Borilište D
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri A -21
Pioniri A -23
Pioniri A -25
Pioniri A -27
Pioniri A -30
Pioniri A -33
Pioniri A -36
Pioniri A -40
Pioniri A +40
Pionirke A -23
Pionirke A -25
Pionirke A -27
Pionirke A -30
Pionirke A -33
Pionirke A -36
Pionirke A -40
Pionirke A +40
Pionirke B -30
Pionirke B -40
Pionirke B +40
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Juniori -45
Pioniri A -21
B027
420
6
SRDJAN MANDIC (LJUBIJA)
185
4
FILIP ZEKANOVIC (JOP)
Osvajači medalja
1. SRDJAN MANDIC, Ljubija-Prijedor
2. FILIP ZEKANOVIC, JOPA
3. ----
3. ----
Pioniri A -23
B003
419
14
MILJATOVIC SRDJAN (LJUBIJA)
476
16
DAVID SAVIĆ (SOKOL)
414
MAKSIM STOJANOVIC (LJUBIJA)
B031
476
12
DAVID SAVIĆ (SOKOL)
414
0
MAKSIM STOJANOVIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. DAVID SAVIĆ, SOKOL
2. MAKSIM STOJANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. MILJATOVIC SRDJAN, Ljubija-Prijedor
3. ----
Pioniri A -25
B004
197
0
LUKA BODIROGIC (JOP)
478
0
MLADEN RISTIC (SOKOL)
356
ALEN HALIMI (JOP)
B032
478
13
MLADEN RISTIC (SOKOL)
356
1
ALEN HALIMI (JOP)
Osvajači medalja
1. MLADEN RISTIC, SOKOL
2. ALEN HALIMI, JOPA
3. LUKA BODIROGIC, JOPA
3. ----
Pioniri A -27
B005
415
3
ADRIJANO KUKAVICA (LJUBIJA)
358
5
OGNJEN POPOVIC (JOP)
72
NJEGOS PANTIC (JOP)
B033
358
0
OGNJEN POPOVIC (JOP)
72
6
NJEGOS PANTIC (JOP)
Osvajači medalja
1. NJEGOS PANTIC, JOPA
2. OGNJEN POPOVIC, JOPA
3. ADRIJANO KUKAVICA, Ljubija-Prijedor
3. ----
Pioniri A -30
B006
46
7
STEFAN TEŠENDIĆ (DERVENT)
360
0
KRISTIJAN MIHAJLOVIC (JOP)
B007
477
3
MILOS RISTIC (SOKOL)
71
0
DANIJEL DELIC (JOP)
B034
46
3
STEFAN TEŠENDIĆ (DERVENT)
477
4
MILOS RISTIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. MILOS RISTIC, SOKOL
2. STEFAN TEŠENDIĆ, DERVENTA
3. DANIJEL DELIC, JOPA
3. KRISTIJAN MIHAJLOVIC, JOPA
Pioniri A -33
B008
1
3
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
445
2
ISMAIL DEDIC (TIM BOS)
B009
359
13
STEFAN MILUTINOVIC (JOP)
228
0
LAZAR KNEŽEVIĆ (ŠA SRB)
B035
1
3
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
359
0
STEFAN MILUTINOVIC (JOP)
Osvajači medalja
1. SERGEJ TEOFILOVIĆ, DERVENTA
2. STEFAN MILUTINOVIC, JOPA
3. ISMAIL DEDIC, TIM BOSNA
3. LAZAR KNEŽEVIĆ, Šabac
Pioniri A -36
B010
43
10
STEFAN ŠOGOROVIĆ (DERVENT)
466
0
SLOBODAN JAMEDŽIJA (DERVENT)
60
ANDREJ BJELOŠEVIĆ (DERVENT)
B036
43
1
STEFAN ŠOGOROVIĆ (DERVENT)
60
0
ANDREJ BJELOŠEVIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. STEFAN ŠOGOROVIĆ, DERVENTA
2. ANDREJ BJELOŠEVIĆ, DERVENTA
3. SLOBODAN JAMEDŽIJA, DERVENTA
3. ----
Pioniri A -40
B011
363
1
NIKOLA ALEMPIC (JOP)
41
8
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
61
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
B037
41
4
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
61
0
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. DARKO KARANOVIĆ, DERVENTA
2. MARKO ĐEKIĆ, DERVENTA
3. NIKOLA ALEMPIC, JOPA
3. ----
Pioniri A +40
B001
118
10
PETAR TEŠENDIĆ (DERVENT)
119
9
EMIR TIHIC (JOP)
308
AREL GORO (TKDNGS)
345
ISHAK SKOPLJAK (ZE TIM)
26
MARKO PETROVIC (JOP)
B023
118
10
PETAR TEŠENDIĆ (DERVENT)
308
1
AREL GORO (TKDNGS)
B024
345
2
ISHAK SKOPLJAK (ZE TIM)
26
1
MARKO PETROVIC (JOP)
B045
118
4
PETAR TEŠENDIĆ (DERVENT)
345
0
ISHAK SKOPLJAK (ZE TIM)
Osvajači medalja
1. PETAR TEŠENDIĆ, DERVENTA
2. ISHAK SKOPLJAK, Taekwondo klub Zenica
3. AREL GORO, Novi Grad Sarajevo
3. MARKO PETROVIC, JOPA
Pionirke A -23
B028
449
0
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
453
0
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. SAJRA KAJEVIC, TIM BOSNA
2. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Pionirke A -25
B012
474
0
MASA DRLJACA (LJUBIJA)
362
0
ALEKSANDRA VULIN (JOP)
361
NATASA DJUKIC (JOP)
B038
362
0
ALEKSANDRA VULIN (JOP)
361
7
NATASA DJUKIC (JOP)
Osvajači medalja
1. NATASA DJUKIC, JOPA
2. ALEKSANDRA VULIN, JOPA
3. MASA DRLJACA, Ljubija-Prijedor
3. ----
Pionirke A -27
B013
417
4
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
130
8
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
448
AMNA KAJEVIC (TIM BOS)
B039
130
12
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
448
0
AMNA KAJEVIC (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. MARIJANA TANASIĆ, SOKOL
2. AMNA KAJEVIC, TIM BOSNA
3. BOJANA JOSIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
Pionirke A -30
B014
463
0
ALEKSANDRA DEJANOVIĆ (DERVENT)
11
0
ANA NOVAKOVIC (JOP)
B015
465
3
STEFANI BANJAC (DERVENT)
146
3
ANASTASIJA ANDRIC (JOP)
B040
11
1
ANA NOVAKOVIC (JOP)
465
5
STEFANI BANJAC (DERVENT)
Osvajači medalja
1. STEFANI BANJAC, DERVENTA
2. ANA NOVAKOVIC, JOPA
3. ANASTASIJA ANDRIC, JOPA
3. ALEKSANDRA DEJANOVIĆ, DERVENTA
Pionirke A -33
B016
186
1
MILICA PETROVIC (JOP)
286
13
IVA DRAGOJEVIC (LJUBIJA)
B017
208
3
MARIJA ERIC (SOKOL)
287
8
MILICA CADJO (LJUBIJA)
B041
286
1
IVA DRAGOJEVIC (LJUBIJA)
287
3
MILICA CADJO (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. MILICA CADJO, Ljubija-Prijedor
2. IVA DRAGOJEVIC, Ljubija-Prijedor
3. MARIJA ERIC, SOKOL
3. MILICA PETROVIC, JOPA
Pionirke A -36
B029
443
6
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
128
3
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
Osvajači medalja
1. JELENA DOSEN, Ljubija-Prijedor
2. SANJA GLIGOREVIĆ, SOKOL
3. ----
3. ----
Pionirke A -40
B030
172
4
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
428
2
KRISTINA CICA (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. RUZICA STEVANOVIC, WOLF
2. KRISTINA CICA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pionirke A +40
B018
409
4
NIKOLINA ĆOLIĆ (DERVENT)
410
1
MILENA TEPIĆ (DERVENT)
B019
408
3
KATARINA ĆELIĆ (DERVENT)
369
1
SARA VIDAKOVIĆ (SOKOL)
B042
409
0
NIKOLINA ĆOLIĆ (DERVENT)
408
1
KATARINA ĆELIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. KATARINA ĆELIĆ, DERVENTA
2. NIKOLINA ĆOLIĆ, DERVENTA
3. SARA VIDAKOVIĆ, SOKOL
3. MILENA TEPIĆ, DERVENTA
Pionirke B -30
B020
272
0
SOFIJA GRGIĆ (TIGARIS)
404
0
DANIJELA ĐUKIĆ (DERVENT)
B021
34
0
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
430
0
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
B043
404
7
DANIJELA ĐUKIĆ (DERVENT)
430
10
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
2. DANIJELA ĐUKIĆ, DERVENTA
3. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. SOFIJA GRGIĆ, TIGAR ISTOČNO SARAJEVO
Pionirke B -40
B022
348
1
SARA MUJIĆ (ZE TIM)
260
0
NINA LICANIN (KOZARA)
104
OLIVERA KARAN (LJUBIJA)
B044
348
2
SARA MUJIĆ (ZE TIM)
104
8
OLIVERA KARAN (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. OLIVERA KARAN, Ljubija-Prijedor
2. SARA MUJIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. NINA LICANIN, TKD/Kozara/ Prijedor
3. ----
Pionirke B +40
B002
159
25
MAGDALENA KALOPEROVIĆ (DERVENT)
319
3
JOVANA BANJAC (KOZARA)
229
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
42
ANA ALEKSIĆ (DERVENT)
212
MILENA OBRADOVIC (SOKOL)
B025
159
5
MAGDALENA KALOPEROVIĆ (DERVENT)
229
2
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
B026
42
0
ANA ALEKSIĆ (DERVENT)
212
0
MILENA OBRADOVIC (SOKOL)
B046
159
0
MAGDALENA KALOPEROVIĆ (DERVENT)
212
3
MILENA OBRADOVIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. MILENA OBRADOVIC, SOKOL
2. MAGDALENA KALOPEROVIĆ, DERVENTA
3. ANA ALEKSIĆ, DERVENTA
3. NADINA MEHMEDOVIĆ, Dragon
Kadeti -33
B065
373
7
NIKOLA RADIČEVIĆ (KORYOKŠ)
136
6
NEMANJA GOLUBOVIĆ (SOKOL)
Osvajači medalja
1. NIKOLA RADIČEVIĆ, Koryo - Kuršumlija
2. NEMANJA GOLUBOVIĆ, SOKOL
3. ----
3. ----
Kadeti -37
B056
392
7
DEJAN DIMITRIC (SOKOL)
14
4
ANDREJ ANDRIC (JOP)
B057
473
0
ELDAR KRAKONJA (ZLJBIH)
339
15
DAMJAN ŠUĆUR (TIGARIS)
B067
392
7
DEJAN DIMITRIC (SOKOL)
339
9
DAMJAN ŠUĆUR (TIGARIS)
Osvajači medalja
1. DAMJAN ŠUĆUR, TIGAR ISTOČNO SARAJEVO
2. DEJAN DIMITRIC, SOKOL
3. ELDAR KRAKONJA, ZLATNI LJILJANI
3. ANDREJ ANDRIC, JOPA
Kadeti -41
B047
35
13
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
337
0
VLADIMIR VASILJEVIC (SOKOL)
B048
316
0
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
168
14
STEFAN VIĆENTIĆ (ŠA SRB)
B049
173
3
UROS ANDJELIC (WOLF)
129
9
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
431
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
B059
35
15
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
168
4
STEFAN VIĆENTIĆ (ŠA SRB)
B060
129
0
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
431
0
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
B069
35
10
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
129
4
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
Osvajači medalja
1. DEJAN JOVANOVIĆ, DERVENTA
2. MILAN STEVANOVIĆ, SOKOL
3. STEFAN VIĆENTIĆ, Šabac
3. LUKA MAGDIC, Karlovac
Kadeti -45
B050
192
14
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
17
1
STEFAN LAZAREVIĆ (DERVENT)
B051
320
1
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
391
7
ZIKO SIMEUNOVIĆ (SOKOL)
B052
190
16
FILIP SVEC (KOSICE)
59
4
SERGEJ BJELOŠEVIĆ (DERVENT)
B053
3
9
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
211
2
MIHAJLO RASEVIC (SOKOL)
B061
192
5
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
391
2
ZIKO SIMEUNOVIĆ (SOKOL)
B062
190
1
FILIP SVEC (KOSICE)
3
4
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
B070
192
1
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
3
3
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. DAVID CVIJANIKIĆ, DERVENTA
2. MICHAL MATIKO, Black Tiger Snina
3. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ZIKO SIMEUNOVIĆ, SOKOL
Kadetkinje -37
B058
165
9
DUNJA SARIĆ (ŠA SRB)
346
0
ILDA HIBIĆ (ZE TIM)
4
DEJANA MARKOVIC (JOP)
B068
165
5
DUNJA SARIĆ (ŠA SRB)
4
1
DEJANA MARKOVIC (JOP)
Osvajači medalja
1. DUNJA SARIĆ, Šabac
2. DEJANA MARKOVIC, JOPA
3. ILDA HIBIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. ----
Kadetkinje -41
B054
433
0
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
372
8
LJILJANA VESELINOVIĆ (KORYOKŠ)
127
ANDREA SIMIĆ (SOKOL)
B055
366
3
AJLA ODOBAŠIĆ (ZLJBIH)
423
8
MIA PLJEVALJCIC (SOKOL)
384
STELLA CARL (ČIGRA)
B063
372
14
LJILJANA VESELINOVIĆ (KORYOKŠ)
127
0
ANDREA SIMIĆ (SOKOL)
B064
423
3
MIA PLJEVALJCIC (SOKOL)
384
13
STELLA CARL (ČIGRA)
B071
372
7
LJILJANA VESELINOVIĆ (KORYOKŠ)
384
6
STELLA CARL (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. LJILJANA VESELINOVIĆ, Koryo - Kuršumlija
2. STELLA CARL, Čigra
3. ANDREA SIMIĆ, SOKOL
3. MIA PLJEVALJCIC, SOKOL
Juniori -45
B066
206
3
JASMIN JAHIC (SOKOL)
189
15
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
Osvajači medalja
1. DANIEL LEFKOVITS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. JASMIN JAHIC, SOKOL
3. ----
3. ----