Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. SRPSKA OPEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZVORNIK"
Beograd
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Čigra
DERVENTA
Dragon
Fast Kick
GAIANA
JOPA
Karlovac
Kobra
Koryo - Kuršumlija
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
RUGVICA
SOKOL
Šabac
Taekwondo klub Zenica
TIGAR ISTOČNO SARAJEVO
TIM BOSNA
TKD/Kozara/ Prijedor
VOGOŠĆA
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri A -30
Pioniri A -33
Pioniri A -36
Pioniri A -40
Pioniri A +40
Pionirke A -30
Pionirke A +40
Pioniri B -19
Pioniri B -21
Pioniri B -23
Pioniri B -30
Pioniri B -33
Pioniri B -36
Pioniri B +40
Pionirke B -19
Pionirke B -27
Pionirke B -30
Pionirke B +40
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -61
Kadetkinje -47
Kadetkinje -55
Juniori -51
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniorke -55
Seniori - 80
Seniori + 87
Seniorke - 53
Pioniri B -30
A001
318
3
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
235
1
AIDIN KLEPIĆ (DRGNBIH)
A002
182
0
TONI DUJIĆ (RUG)
162
0
MARKO LEJIĆ (DERVENT)
A003
140
9
SAVO VIDAKOVIĆ (SOKOL)
266
2
VUK TRKULJA (KOZARA)
241
STRAHINJA TOMČIĆ (DERVENT)
A004
432
7
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
309
3
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
A005
255
0
MILAN STOISAVLJEVIC (KOZARA)
227
8
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
A006
131
0
NIKOLA LUKIĆ (SOKOL)
2
6
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
237
MUHAREM HASANIĆ (DRGNBIH)
A032
318
8
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
162
0
MARKO LEJIĆ (DERVENT)
A033
140
4
SAVO VIDAKOVIĆ (SOKOL)
241
0
STRAHINJA TOMČIĆ (DERVENT)
A034
432
7
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
227
6
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
A035
2
7
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
237
1
MUHAREM HASANIĆ (DRGNBIH)
A065
318
10
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
140
9
SAVO VIDAKOVIĆ (SOKOL)
A066
432
6
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
2
7
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
A084
318
5
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
2
6
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
Medalists
1. SRĐAN TEOFILOVIĆ, DERVENTA
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. IVAN JOSIPOVIC, Karlovac
3. SAVO VIDAKOVIĆ, SOKOL