Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
2. Zelingrad Open i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Kick (muški)
Kick (ženski)
K40 - Sport classes (m)
Demo fight (male)
Demo fight (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (female) -27
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -39
Younger cadets (female) -43
Younger cadets (female) +51
Younger cadets (female) -27
A013
79
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
84
0
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. PAOLA JURANIĆ, SUŠAK
2. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Younger cadets (female) -30
A004
112
18
PAOLA MLINARIĆ (MAKSMR)
39
38
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
55
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
A016
39
17
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
55
4
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
Medalists
1. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
2. JULIJA VIZINTIN, ZELINGRAD
3. PAOLA MLINARIĆ, MAKSIMIR
3. ----
Younger cadets (female) -33
A005
81
4
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
56
26
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
A007
70
14
EMA FILA (MAKSMR)
137
4
ZARA ŽAGAR (TKSUŠAK)
A017
56
4
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
70
25
EMA FILA (MAKSMR)
Medalists
1. EMA FILA, MAKSIMIR
2. UNA BIŠĆEVIĆ, ZELINGRAD
3. ZARA ŽAGAR, SUŠAK
3. LEONARDA BUDAK, MAKSIMIR
Younger cadets (female) -36
A006
154
15
LANA KRIŽEVIĆ (TKSUŠAK)
184
21
LUCIJA FILIPOVIĆ (ZELINA)
Medalists
1. LUCIJA FILIPOVIĆ, ZELINGRAD
2. LANA KRIŽEVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
Younger cadets (female) -39
A008
86
22
LUCIJA DUNDOVIĆ (TKSUŠAK)
40
2
ANA ŠIMIĆ (NA)
138
SARA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
A019
86
12
LUCIJA DUNDOVIĆ (TKSUŠAK)
138
26
SARA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. SARA LAZAREVIĆ, SUŠAK
2. LUCIJA DUNDOVIĆ, SUŠAK
3. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Younger cadets (female) -43
A009
78
0
LUCIJA LUKAČIN (MAKSMR)
141
0
PETRA MOHILA (NA)
41
LARA FALAŠTA (NA)
A020
141
26
PETRA MOHILA (NA)
41
6
LARA FALAŠTA (NA)
Medalists
1. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
2. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
3. LUCIJA LUKAČIN, MAKSIMIR
3. ----
Younger cadets (female) +51
A014
181
23
NIKA JAKOVAC (TKSUŠAK)
65
2
SARAH MILJAK (ZELINA)
Medalists
1. NIKA JAKOVAC, SUŠAK
2. SARAH MILJAK, ZELINGRAD
3. ----
3. ----