Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
2. Zelingrad Open i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Kick (muški)
Kick (ženski)
K40 - Sport classes (m)
Demo fight (male)
Demo fight (female)
TEŽA/LETO
Kick (ženski) -1 (2007, 2008)
Kick (ženski) -2 (2009, 2010)
Kick (ženski) -3 (2011, 2012)
Kick (ženski) -4 (2013, 2014)
Kick (ženski) -1 (2007, 2008)
B018
49
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
33
0
LORA LIJIĆ (NA)
145
ANA ŠIMIĆ (NA)
B019
140
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
94
0
MATEJA ĐAPJAŠ (RUG)
31
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
B020
49
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
145
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
B021
140
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
31
0
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
B023
145
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
140
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
Dobitniki medalj
1. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
2. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ENA ĐURĐEVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. KARLA KAPETANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -2 (2009, 2010)
B022
66
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
127
0
DARIJA GRUNT (MAKSMR)
36
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
149
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
142
PETRA MOHILA (NA)
B024
127
0
DARIJA GRUNT (MAKSMR)
36
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
B025
149
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
142
0
PETRA MOHILA (NA)
B027
36
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
142
0
PETRA MOHILA (NA)
Dobitniki medalj
1. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
2. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
3. DARIJA GRUNT, MAKSIMIR
3. LANA KNEŽEVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -3 (2011, 2012)
B026
126
0
BIANCA BAJUTI (MAKSMR)
106
0
TARA BAJRIĆ (RUG)
B028
28
0
PETRA NOGIĆ (NA)
90
0
EMA ŽIVKO (RUG)
B029
27
0
PETRA KNIHA (NA)
167
0
EMA HALILOVIĆ (RUG)
B030
105
0
JUSTINA CIRIMOTIĆ (RUG)
156
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
B031
106
0
TARA BAJRIĆ (RUG)
90
0
EMA ŽIVKO (RUG)
B032
27
0
PETRA KNIHA (NA)
156
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
B035
90
0
EMA ŽIVKO (RUG)
156
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
Dobitniki medalj
1. HELENA KRALJ, ZELINGRAD
2. EMA ŽIVKO, RUGVICA
3. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
3. TARA BAJRIĆ, RUGVICA
Kick (ženski) -4 (2013, 2014)
B033
111
0
MIA TURKOVIĆ (MAKSMR)
74
0
BERI JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
B034
110
0
LORI FTČKO (MAKSMR)
150
0
DORA KNEŽEVIĆ (NA)
B036
111
0
MIA TURKOVIĆ (MAKSMR)
150
0
DORA KNEŽEVIĆ (NA)
Dobitniki medalj
1. DORA KNEŽEVIĆ, Taekwondo klub Našice
2. MIA TURKOVIĆ, MAKSIMIR
3. LORI FTČKO, MAKSIMIR
3. BERI JAKŠIĆ PERA, MAKSIMIR