Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti B -37
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadeti B -37
C088
304
0
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
31
0
MATEJ COPKO (TAEKWON)
96
TIMOPHYI IHNATOV (MAKSMR)
C104
304
1
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
96
0
TIMOPHYI IHNATOV (MAKSMR)
Medalists
1. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
2. TIMOPHYI IHNATOV, MAKSIMIR
3. MATEJ COPKO, Black Tiger Snina
3. ----
Kadeti B -45
C100
104
2
MARKO TOMIĆ (TK CHAM)
309
0
MARIJAN KIRETA (JASTREB)
Medalists
1. MARKO TOMIĆ, TK CHAMPION
2. MARIJAN KIRETA, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
C089
293
2
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
297
1
MISLAV HORVATIĆ (.OSVIT)
6
VILIAM SREMEC (ZELINA)
C105
293
1
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
6
0
VILIAM SREMEC (ZELINA)
Medalists
1. PETAR JANDRIĆ, Plitvice
2. VILIAM SREMEC, ZELINGRAD
3. MISLAV HORVATIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
Kadeti B -53
C090
292
1
NOA BUREŠ (PLTVICE)
12
2
LUKA KRALJ (ZELINA)
C091
10
0
ŠIMUN ANĐELINOVIĆ (MAKSMR)
82
2
LOVRO MATAIĆ (TK BROD)
C106
12
1
LUKA KRALJ (ZELINA)
82
1
LOVRO MATAIĆ (TK BROD)
Medalists
1. LOVRO MATAIĆ, BROD
2. LUKA KRALJ, ZELINGRAD
3. ŠIMUN ANĐELINOVIĆ, MAKSIMIR
3. NOA BUREŠ, Plitvice
Kadeti B -57
C101
152
2
NIL FEUŽER (RP TKD)
83
0
LUKA ĆOSIĆ (TK BROD)
Medalists
1. NIL FEUŽER, TKD Red Power
2. LUKA ĆOSIĆ, BROD
3. ----
3. ----
Kadeti B -65
C083
192
1
ZALAN SCHMIDT (UTE BP)
310
0
GABRIJEL ČRNILA (TKDKANG)
118
JOSIP ANĐELINOVIĆ (MAKSMR)
149
LASZLO SZECHOFNER (UTE BP)
303
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
C094
192
2
ZALAN SCHMIDT (UTE BP)
118
0
JOSIP ANĐELINOVIĆ (MAKSMR)
C095
149
1
LASZLO SZECHOFNER (UTE BP)
303
0
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
C109
192
0
ZALAN SCHMIDT (UTE BP)
149
1
LASZLO SZECHOFNER (UTE BP)
Medalists
1. LASZLO SZECHOFNER, UTE Taekwondo
2. ZALAN SCHMIDT, UTE Taekwondo
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. JOSIP ANĐELINOVIĆ, MAKSIMIR
Kadeti B +65
C102
242
0
LEON KRNETIĆ (JASTREB)
325
0
NAJ AUGUŠTIN (RP TKD)
Medalists
1. NAJ AUGUŠTIN, TKD Red Power
2. ----
3. ----
3. ----