Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Kadetkinje B -41
C092
318
2
MIA LUCIĆ (VRBA)
148
1
LANA KRIZMANIĆ (S.SOKOL)
289
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
C107
318
0
MIA LUCIĆ (VRBA)
289
1
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. DANICA RAMLJAK, Plitvice
2. MIA LUCIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. LANA KRIZMANIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
Kadetkinje B -51
C084
71
2
LORA LIJIĆ (NA)
119
0
MARGARETA JANDRIĆ (MAKSMR)
C085
214
0
EMA JURIŠIĆ (NOVALJA)
228
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
C086
200
0
TENA MILAS (NOVALJA)
222
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
144
ZONA OPSENICA (RADNIK)
C096
71
0
LORA LIJIĆ (NA)
228
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
C097
222
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
144
0
ZONA OPSENICA (RADNIK)
C110
228
0
NINA HRNJAK (OZALJ)
222
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
Medalists
1. HELENA ZDELAR, Ozalj
2. NINA HRNJAK, Ozalj
3. ZONA OPSENICA, Radnik
3. LORA LIJIĆ, Taekwondo klub Našice
Kadetkinje B -55
C093
4
0
SARAH MILJAK (ZELINA)
70
2
ANTONELA NAĐ (NA)
16
IRINA ŠEB MALIŠA (ZELINA)
C108
70
2
ANTONELA NAĐ (NA)
16
0
IRINA ŠEB MALIŠA (ZELINA)
Medalists
1. ANTONELA NAĐ, Taekwondo klub Našice
2. IRINA ŠEB MALIŠA, ZELINGRAD
3. SARAH MILJAK, ZELINGRAD
3. ----
Kadetkinje B +59
C087
258
0
KATARINA KUĆAS (OZALJ)
327
2
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
113
MARIJA DAUD (MAKSMR)
311
ANAMARIJA JAKOPIČEK (VELEBIT)
114
LANA KUKLA (MAKSMR)
C098
327
2
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
113
0
MARIJA DAUD (MAKSMR)
C099
311
2
ANAMARIJA JAKOPIČEK (VELEBIT)
114
0
LANA KUKLA (MAKSMR)
C111
327
2
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
311
0
ANAMARIJA JAKOPIČEK (VELEBIT)
Medalists
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
2. ANAMARIJA JAKOPIČEK, Velebit
3. MARIJA DAUD, MAKSIMIR
3. LANA KUKLA, MAKSIMIR