Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
20. Adidas Maksimir Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Black Tiger Snina
BROD
Čigra
DRAGON
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
METALAC
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
OTOČAC
Ozalj
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
SUSEDGRAD SOKOL
ŠKORPION GORNJA VRBA
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub Osvit
TIM BOSNA
TK CHAMPION
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD Red Power
UTE Taekwondo
Velebit
VICTORY VOGOŠĆA
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) -3 (2014, 2015)
Kick (muški) -4 (2016, 2017)
Kick (muški) - Baby (do 3 godine)
Kick (muški) -3 (2014, 2015)
C011
120
0
MISLAV ŠKRLEC (MAKSMR)
81
0
JOSIP MARIO BUREŠ (NA)
44
MIHAEL PROLOŠČIĆ (VRBA)
201
LUKA TUĐMAN (MLADOST)
328
ANTE JURIĆ (RUG)
C013
285
0
MISLAV KUNŠTEK (JAKOVLJ)
176
0
URH BERDEN (TKDKANG)
330
LUKA STAMBOLIJA (RUG)
43
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
331
PETAR MIČANOVIĆ (RUG)
C014
81
0
JOSIP MARIO BUREŠ (NA)
44
0
MIHAEL PROLOŠČIĆ (VRBA)
C015
201
0
LUKA TUĐMAN (MLADOST)
328
0
ANTE JURIĆ (RUG)
C016
176
0
URH BERDEN (TKDKANG)
330
0
LUKA STAMBOLIJA (RUG)
C017
43
0
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
331
0
PETAR MIČANOVIĆ (RUG)
C018
81
0
JOSIP MARIO BUREŠ (NA)
328
0
ANTE JURIĆ (RUG)
C019
176
0
URH BERDEN (TKDKANG)
43
0
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
C021
81
0
JOSIP MARIO BUREŠ (NA)
43
0
DOMINIK VLADIĆ (VRBA)
Osvajači medalja
1. DOMINIK VLADIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. JOSIP MARIO BUREŠ, Taekwondo klub Našice
3. URH BERDEN, TKD klub Kang
3. ANTE JURIĆ, RUGVICA
Kick (muški) -4 (2016, 2017)
C020
251
0
MICHAL ZAGYI (SKP RYO)
15
0
STJEPAN ČUBRILO (ZELINA)
93
MARIO BERTANJOLI (TK BROD)
270
STIPAN LUŠČIĆ (MAKSMR)
329
MATEJ JURIĆ (RUG)
196
BLAŽ HORVAT (MLADOST)
339
DAVID LESIĆ (OZALJ)
276
MATIJA ZUBAK (MAKSMR)
48
LOVRE DRAŽOVIĆ (VRBA)
C022
251
0
MICHAL ZAGYI (SKP RYO)
93
0
MARIO BERTANJOLI (TK BROD)
C023
270
0
STIPAN LUŠČIĆ (MAKSMR)
329
0
MATEJ JURIĆ (RUG)
C024
196
0
BLAŽ HORVAT (MLADOST)
339
0
DAVID LESIĆ (OZALJ)
C025
276
0
MATIJA ZUBAK (MAKSMR)
48
0
LOVRE DRAŽOVIĆ (VRBA)
C026
251
0
MICHAL ZAGYI (SKP RYO)
329
0
MATEJ JURIĆ (RUG)
C027
196
0
BLAŽ HORVAT (MLADOST)
48
0
LOVRE DRAŽOVIĆ (VRBA)
C029
251
0
MICHAL ZAGYI (SKP RYO)
48
0
LOVRE DRAŽOVIĆ (VRBA)
Osvajači medalja
1. LOVRE DRAŽOVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. MICHAL ZAGYI, Skp Ryong Bratislava
3. BLAŽ HORVAT, Mladost Luka
3. MATEJ JURIĆ, RUGVICA
Kick (muški) - Baby (do 3 godine)
C028
190
0
VITO SUHINA (JAKOVLJ)
116
0
VIGO KAIĆ (MAKSMR)
239
SEBASTIAN TRUCEK (JAKOVLJ)
C030
238
0
DINO SUHINA (JAKOVLJ)
115
0
ALEKSANDER HORVATH (MAKSMR)
C030.1
191
0
LEON SUHINA (JAKOVLJ)
342
0
ŠIMUN MASLAČ (RUG)
C031
190
0
VITO SUHINA (JAKOVLJ)
239
0
SEBASTIAN TRUCEK (JAKOVLJ)
C032
238
0
DINO SUHINA (JAKOVLJ)
191
0
LEON SUHINA (JAKOVLJ)
C034
190
0
VITO SUHINA (JAKOVLJ)
238
0
DINO SUHINA (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. VITO SUHINA, JAKOVLJE
2. DINO SUHINA, JAKOVLJE
3. SEBASTIAN TRUCEK, JAKOVLJE
3. LEON SUHINA, JAKOVLJE