Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
Black Tiger Snina
BROD
Čigra
DRAGON
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
METALAC
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
OTOČAC
Ozalj
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
SUSEDGRAD SOKOL
ŠKORPION GORNJA VRBA
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub Osvit
TIM BOSNA
TK CHAMPION
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD Red Power
UTE Taekwondo
Velebit
VICTORY VOGOŠĆA
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Kadetkinje B -51
Mlađi kadeti -30
A001
158
0
MATIC BIRTIČ (PANTAR)
67
2
MILOS MOLNAR (UTE BP)
193
ŠIME BADURINA (NOVALJA)
269
DOMINIK ŠPOLJAR (MAKSMR)
220
PETAR KAI RADIĆ (METALC)
183
RAFAEL GAJDEK (OTOČAC)
213
NIKOLA BIJELIĆ (NOVALJA)
146
ČARAKOVAC BORNA (S.SOKOL)
320
NOEL SAPOR (ČIGRA)
A010
67
2
MILOS MOLNAR (UTE BP)
193
0
ŠIME BADURINA (NOVALJA)
A011
269
0
DOMINIK ŠPOLJAR (MAKSMR)
220
2
PETAR KAI RADIĆ (METALC)
A012
183
2
RAFAEL GAJDEK (OTOČAC)
213
0
NIKOLA BIJELIĆ (NOVALJA)
A013
146
2
ČARAKOVAC BORNA (S.SOKOL)
320
0
NOEL SAPOR (ČIGRA)
A029
67
2
MILOS MOLNAR (UTE BP)
220
0
PETAR KAI RADIĆ (METALC)
A030
183
0
RAFAEL GAJDEK (OTOČAC)
146
2
ČARAKOVAC BORNA (S.SOKOL)
A041
67
0
MILOS MOLNAR (UTE BP)
146
2
ČARAKOVAC BORNA (S.SOKOL)
Medalists
1. ČARAKOVAC BORNA, SUSEDGRAD SOKOL
2. MILOS MOLNAR, UTE Taekwondo
3. RAFAEL GAJDEK, OTOČAC
3. PETAR KAI RADIĆ, METALAC
Mlađi kadeti -33
A002
14
0
ANTONIO ČUBRILO (ZELINA)
60
0
BENDEGUZ AKUCS (UTE BP)
252
ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ (OTOČAC)
195
NOA FERENČAK (NOVALJA)
171
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
288
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
155
BOR POGLAJEN (PANTAR)
319
PETAR IVANKOVIĆ (ČIGRA)
211
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
A014
60
0
BENDEGUZ AKUCS (UTE BP)
252
0
ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ (OTOČAC)
A015
195
0
NOA FERENČAK (NOVALJA)
171
2
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
A016
288
0
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
155
0
BOR POGLAJEN (PANTAR)
A017
319
0
PETAR IVANKOVIĆ (ČIGRA)
211
2
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
A031
60
0
BENDEGUZ AKUCS (UTE BP)
171
2
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
A032
288
0
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
211
2
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
A042
171
1
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
211
2
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
Medalists
1. ALAN ZAHIROVIĆ, Olimpic Sarajevo
2. FILIP ZUPANČIČ, TKD klub Kang
3. HRVOJE SABLJAK, Plitvice
3. BENDEGUZ AKUCS, UTE Taekwondo
Mlađe kadetkinje -33
A
240
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
202
1
JANA TRCOL (NOVALJA)
A
233
0
NICOL KLADNIK (OGULIN)
160
0
ENA HUSJENOVIĆ (TKDKVIC)
A
245
0
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
139
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
A
265
0
PETRA TOMIĆ (OTOČAC)
341
1
VITA MILJAC (ZELINA)
A
240
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
233
0
NICOL KLADNIK (OGULIN)
A
139
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
341
0
VITA MILJAC (ZELINA)
A
240
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
139
1
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
Medalists
1. LARA SRBLJINOVIĆ, Radnik
2. EMA GROŠIĆ, Jastreb
3. VITA MILJAC, ZELINGRAD
3. NICOL KLADNIK, Ogulin
Mlađe kadetkinje -39
B001
177
2
TINA SULE (METALC)
207
0
AJRA ĆATOVIĆ (TKDOLC)
B002
194
0
VERONIKA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
66
2
LILIANA PAL (UTE BP)
B003
17
0
DOROTEA NIKIĆ (ZELINA)
340
0
ENA HUSJENOVIĆ (TKDKVIC)
98
ANA ANTUNOVIĆ (TK CHAM)
B004
172
1
KARLA BABIĆ (METALC)
170
0
ASJA KALAMUJIĆ (TKDKVIC)
101
KARLA TOMIĆ (TK CHAM)
B005
124
2
TENA BREZAK (BIST)
64
0
FLORA SZALAI (UTE BP)
244
GITA ŠANDL (JASTREB)
B016
177
0
TINA SULE (METALC)
66
2
LILIANA PAL (UTE BP)
B017
340
2
ENA HUSJENOVIĆ (TKDKVIC)
98
0
ANA ANTUNOVIĆ (TK CHAM)
B018
172
2
KARLA BABIĆ (METALC)
101
0
KARLA TOMIĆ (TK CHAM)
B019
124
2
TENA BREZAK (BIST)
244
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
B034
66
1
LILIANA PAL (UTE BP)
340
1
ENA HUSJENOVIĆ (TKDKVIC)
B035
172
0
KARLA BABIĆ (METALC)
124
0
TENA BREZAK (BIST)
B045
340
0
ENA HUSJENOVIĆ (TKDKVIC)
124
1
TENA BREZAK (BIST)
Medalists
1. ENA HUSJENOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
2. TENA BREZAK, Bistra
3. LILIANA PAL, UTE Taekwondo
3. KARLA BABIĆ, METALAC
Mlađe kadetkinje -43
B013
102
0
KATJA BALIĆ (TK CHAM)
299
2
ANESA ZRNO (TIM BOS)
174
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
227
MARTINA KUĆAS (OZALJ)
216
SOFIA TAUZER (NOVALJA)
B028
299
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
174
2
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
B029
227
2
MARTINA KUĆAS (OZALJ)
216
0
SOFIA TAUZER (NOVALJA)
B042
174
2
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
227
0
MARTINA KUĆAS (OZALJ)
Medalists
1. LANA MEŠTROVIĆ, METALAC
2. MARTINA KUĆAS, Ozalj
3. ANESA ZRNO, TIM BOSNA
3. SOFIA TAUZER, Novalja
Kadetkinje B -51
C084
71
2
LORA LIJIĆ (NA)
119
0
MARGARETA JANDRIĆ (MAKSMR)
C085
214
0
EMA JURIŠIĆ (NOVALJA)
228
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
C086
200
0
TENA MILAS (NOVALJA)
222
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
144
ZONA OPSENICA (RADNIK)
C096
71
0
LORA LIJIĆ (NA)
228
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
C097
222
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
144
0
ZONA OPSENICA (RADNIK)
C110
228
0
NINA HRNJAK (OZALJ)
222
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
Medalists
1. HELENA ZDELAR, Ozalj
2. NINA HRNJAK, Ozalj
3. ZONA OPSENICA, Radnik
3. LORA LIJIĆ, Taekwondo klub Našice