Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
Black Tiger Snina
BROD
Čigra
DRAGON
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
METALAC
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
OTOČAC
Ozalj
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
SUSEDGRAD SOKOL
ŠKORPION GORNJA VRBA
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub Osvit
TIM BOSNA
TK CHAMPION
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD Red Power
UTE Taekwondo
Velebit
VICTORY VOGOŠĆA
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti A -61
Kadetkinje A -59
Kadeti B -37
Juniorke A-68
Juniori B-68
Kick (muški) -1 (2010, 2011)
Kick (ženski) -1 (2010, 2011)
Mlađi kadeti -39
B006
313
0
DOMINIK ŠEGULJA (VELEBIT)
150
2
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
B007
165
0
ANDREJ ŠTUMBERGER (METALC)
205
0
HAMZA PALALIĆ (TKDOLC)
B008
97
0
TOMISLAV KLIČEK (MAKSMR)
58
2
ARNOLD SZAVA (UTE BP)
B009
126
0
IVAN VRBAN (BIST)
26
2
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
B022
150
2
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
165
0
ANDREJ ŠTUMBERGER (METALC)
B023
58
0
ARNOLD SZAVA (UTE BP)
26
2
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
B039
150
0
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
26
2
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
Medalists
1. OLIVER ŠEBOK, Black Tiger Snina
2. MATIAS KOPRIVNIK, TKD Red Power
3. ARNOLD SZAVA, UTE Taekwondo
3. ANDREJ ŠTUMBERGER, METALAC
Mlađe kadetkinje -30
A005
99
0
DORA HORVAT (TK CHAM)
208
2
NORA VIŠO (TKDOLC)
308
KARMELA KIRETA (JASTREB)
249
VITA-KATJA GRČEVIĆ (OTOČAC)
169
FRANKA AHAC (METALC)
A006
250
2
LANA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
212
0
AJLIN SADIKOVIĆ (TKDOLC)
287
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
241
IRIS CVETKO (JASTREB)
282
DANIELA POLDRUHAKOVA (TAEKWON)
A022
208
0
NORA VIŠO (TKDOLC)
308
2
KARMELA KIRETA (JASTREB)
A023
249
0
VITA-KATJA GRČEVIĆ (OTOČAC)
169
2
FRANKA AHAC (METALC)
A024
250
0
LANA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
287
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
A025
241
0
IRIS CVETKO (JASTREB)
282
0
DANIELA POLDRUHAKOVA (TAEKWON)
A035
308
0
KARMELA KIRETA (JASTREB)
169
2
FRANKA AHAC (METALC)
A036
287
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
241
1
IRIS CVETKO (JASTREB)
A044
169
2
FRANKA AHAC (METALC)
287
0
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
Medalists
1. FRANKA AHAC, METALAC
2. ANJA BUREŠ, Plitvice
3. KARMELA KIRETA, Jastreb
3. IRIS CVETKO, Jastreb
Mlađe kadetkinje -36
B012
268
0
DORA ZLATAR (MAKSMR)
29
2
ESTER BOBAKOVA (TAEKWON)
186
EVA MRAVINAC (OTOČAC)
72
PETRA NOGIĆ (NA)
255
MARTINA KOVAČIĆ (OTOČAC)
B026
29
0
ESTER BOBAKOVA (TAEKWON)
186
0
EVA MRAVINAC (OTOČAC)
B027
72
2
PETRA NOGIĆ (NA)
255
0
MARTINA KOVAČIĆ (OTOČAC)
B041
186
0
EVA MRAVINAC (OTOČAC)
72
2
PETRA NOGIĆ (NA)
Medalists
1. PETRA NOGIĆ, Taekwondo klub Našice
2. EVA MRAVINAC, OTOČAC
3. MARTINA KOVAČIĆ, OTOČAC
3. ESTER BOBAKOVA, Black Tiger Snina
Kadeti A -61
B046
105
2
MATEO GRGIĆ (TK CHAM)
24
0
ARTUR CHIMČAK (TAEKWON)
61
BERTOLD ILLES (UTE BP)
B053
105
0
MATEO GRGIĆ (TK CHAM)
61
2
BERTOLD ILLES (UTE BP)
Medalists
1. BERTOLD ILLES, UTE Taekwondo
2. MATEO GRGIĆ, TK CHAMPION
3. ARTUR CHIMČAK, Black Tiger Snina
3. ----
Kadetkinje A -59
B047
294
2
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
219
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
B048
36
0
MAJA PAOLA KRZNARIĆ (BRINJ)
22
0
ALZBETA KRUPJAKOVA (TAEKWON)
B054
294
2
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
36
0
MAJA PAOLA KRZNARIĆ (BRINJ)
Medalists
1. ANA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. MAJA PAOLA KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
3. ALZBETA KRUPJAKOVA, Black Tiger Snina
Kadeti B -37
C088
304
0
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
31
0
MATEJ COPKO (TAEKWON)
96
TIMOPHYI IHNATOV (MAKSMR)
C104
304
1
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
96
0
TIMOPHYI IHNATOV (MAKSMR)
Medalists
1. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
2. TIMOPHYI IHNATOV, MAKSIMIR
3. MATEJ COPKO, Black Tiger Snina
3. ----
Juniorke A-68
A054
281
0
BARBORA KRUPJAKOVA (TAEKWON)
87
2
EMA KUŠLJIĆ (TK BROD)
Medalists
1. EMA KUŠLJIĆ, BROD
2. BARBORA KRUPJAKOVA, Black Tiger Snina
3. ----
3. ----
Juniori B-68
C103
326
0
ŽAN KOŠTOMAJ (RP TKD)
278
0
MAROS PAVLIK (TAEKWON)
Medalists
1. ŽAN KOŠTOMAJ, TKD Red Power
2. ----
3. ----
3. ----
Kick (muški) -1 (2010, 2011)
C001
30
0
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
53
0
IVO LUCIĆ (VRBA)
277
TIMOPHYI IHNATOV (MAKSMR)
C002
280
0
SVEN DIVJAK (MAKSMR)
335
0
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
283
VITO RUBELJ (MAKSMR)
C003
53
0
IVO LUCIĆ (VRBA)
277
0
TIMOPHYI IHNATOV (MAKSMR)
C004
335
0
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
283
0
VITO RUBELJ (MAKSMR)
C006
53
0
IVO LUCIĆ (VRBA)
335
0
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
Medalists
1. ENEJ GAČNIK, DRAGON
2. IVO LUCIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. VITO RUBELJ, MAKSIMIR
3. TIMOPHYI IHNATOV, MAKSIMIR
Kick (ženski) -1 (2010, 2011)
C035
272
0
ESTER BOBAKOVA (TAEKWON)
80
0
PETRA ŠEBALJ (NA)
79
AURORA ČERNJAVA (NA)
C037
80
0
PETRA ŠEBALJ (NA)
79
0
AURORA ČERNJAVA (NA)
Medalists
1. PETRA ŠEBALJ, Taekwondo klub Našice
2. AURORA ČERNJAVA, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----