Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
20. Adidas Maksimir Cup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
Black Tiger Snina
BROD
Čigra
DRAGON
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
METALAC
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
OTOČAC
Ozalj
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
SUSEDGRAD SOKOL
ŠKORPION GORNJA VRBA
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub Osvit
TIM BOSNA
TK CHAMPION
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD Red Power
UTE Taekwondo
Velebit
VICTORY VOGOŠĆA
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađe kadetkinje +51
Kadetkinje A -59
Juniori A-63
Juniori A-68
Juniorke A-55
Male olimpijke A -22
Male olimpijke A -27
Mali olimpijci B -26
Mlađe kadetkinje +51
B015
2
0
DORA SIŠČAN (ZELINA)
167
0
LAMIJA ĐOZO (TKDKVIC)
34
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
100
EMA GUNJAVIĆ (TK CHAM)
141
ENA KUŠEC (RADNIK)
B032
167
0
LAMIJA ĐOZO (TKDKVIC)
34
1
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
B033
100
0
EMA GUNJAVIĆ (TK CHAM)
141
1
ENA KUŠEC (RADNIK)
B044
34
0
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
141
2
ENA KUŠEC (RADNIK)
Dobitniki medalj
1. ENA KUŠEC, Radnik
2. FRANKA TURKOVIĆ, TKD BRINJE
3. EMA GUNJAVIĆ, TK CHAMPION
3. LAMIJA ĐOZO, VICTORY VOGOŠĆA
Kadetkinje A -59
B047
294
2
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
219
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
B048
36
0
MAJA PAOLA KRZNARIĆ (BRINJ)
22
0
ALZBETA KRUPJAKOVA (TAEKWON)
B054
294
2
ANA LACKOVIĆ (.OSVIT)
36
0
MAJA PAOLA KRZNARIĆ (BRINJ)
Dobitniki medalj
1. ANA LACKOVIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. MAJA PAOLA KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
3. ALZBETA KRUPJAKOVA, Black Tiger Snina
Juniori A-63
B049
107
1
MATUS MATEJKA (SKP RYO)
138
2
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
232
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
B055
138
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
232
2
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. MATUS MATEJKA, Skp Ryong Bratislava
3. ----
Juniori A-68
B050
154
1
GABRIEL KOPI (PANTAR)
32
1
ANTE HOLJEVAC (BRINJ)
11
LOVRO IVANČAN (ZELINA)
B056
154
2
GABRIEL KOPI (PANTAR)
11
0
LOVRO IVANČAN (ZELINA)
Dobitniki medalj
1. GABRIEL KOPI, TKD PANTAR
2. LOVRO IVANČAN, ZELINGRAD
3. ANTE HOLJEVAC, TKD BRINJE
3. ----
Juniorke A-55
A053
159
0
AMNA HANDŽIĆ (TKDKVIC)
35
1
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Dobitniki medalj
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. AMNA HANDŽIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -22
C068
204
2
SOFI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
305
0
EMA KRZNARIĆ (BRINJ)
Dobitniki medalj
1. SOFI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
2. EMA KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -27
C071
224
2
LEONARDA JURATEK (METALC)
37
0
IVA VRANIĆ (BRINJ)
259
MELANI LONČAR (OTOČAC)
C073
224
0
LEONARDA JURATEK (METALC)
259
2
MELANI LONČAR (OTOČAC)
Dobitniki medalj
1. MELANI LONČAR, OTOČAC
2. LEONARDA JURATEK, METALAC
3. IVA VRANIĆ, TKD BRINJE
3. ----
Mali olimpijci B -26
C082
39
2
MATEO BORIĆ (BRINJ)
230
0
MIHAEL MIHALIĆ (OZALJ)
Dobitniki medalj
1. MATEO BORIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAEL MIHALIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----