Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
Black Tiger Snina
BROD
Čigra
DRAGON
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
METALAC
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
OTOČAC
Ozalj
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
SUSEDGRAD SOKOL
ŠKORPION GORNJA VRBA
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub Osvit
TIM BOSNA
TK CHAMPION
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD Red Power
UTE Taekwondo
Velebit
VICTORY VOGOŠĆA
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -39
Mlađi kadeti -33
A002
14
0
ANTONIO ČUBRILO (ZELINA)
60
0
BENDEGUZ AKUCS (UTE BP)
252
ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ (OTOČAC)
195
NOA FERENČAK (NOVALJA)
171
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
288
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
155
BOR POGLAJEN (PANTAR)
319
PETAR IVANKOVIĆ (ČIGRA)
211
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
A014
60
0
BENDEGUZ AKUCS (UTE BP)
252
0
ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ (OTOČAC)
A015
195
0
NOA FERENČAK (NOVALJA)
171
2
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
A016
288
0
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
155
0
BOR POGLAJEN (PANTAR)
A017
319
0
PETAR IVANKOVIĆ (ČIGRA)
211
2
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
A031
60
0
BENDEGUZ AKUCS (UTE BP)
171
2
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
A032
288
0
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
211
2
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
A042
171
1
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
211
2
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
Medalists
1. ALAN ZAHIROVIĆ, Olimpic Sarajevo
2. FILIP ZUPANČIČ, TKD klub Kang
3. HRVOJE SABLJAK, Plitvice
3. BENDEGUZ AKUCS, UTE Taekwondo
Mlađi kadeti -36
A003
312
2
DOMINIK KLARIĆ (VELEBIT)
210
0
ZAHID ŠABOVIĆ (TKDOLC)
321
LEON FIRŠT (ČIGRA)
254
ŠIMUN KOSTELAC (OTOČAC)
156
TIM STEINMAN (PANTAR)
A004
234
0
NOA ŽIVANOVIĆ (OGULIN)
62
1
DOMINIK PATAKI (UTE BP)
145
ČARAKOVAC TVRTKO (S.SOKOL)
3
JAKOV SIŠČAN (ZELINA)
189
MAKS LJUBI (PANTAR)
A018
312
0
DOMINIK KLARIĆ (VELEBIT)
321
2
LEON FIRŠT (ČIGRA)
A019
254
0
ŠIMUN KOSTELAC (OTOČAC)
156
1
TIM STEINMAN (PANTAR)
A020
62
0
DOMINIK PATAKI (UTE BP)
145
2
ČARAKOVAC TVRTKO (S.SOKOL)
A021
3
0
JAKOV SIŠČAN (ZELINA)
189
0
MAKS LJUBI (PANTAR)
A033
321
0
LEON FIRŠT (ČIGRA)
156
2
TIM STEINMAN (PANTAR)
A034
145
0
ČARAKOVAC TVRTKO (S.SOKOL)
189
2
MAKS LJUBI (PANTAR)
A043
156
0
TIM STEINMAN (PANTAR)
189
2
MAKS LJUBI (PANTAR)
Medalists
1. MAKS LJUBI, TKD PANTAR
2. TIM STEINMAN, TKD PANTAR
3. ČARAKOVAC TVRTKO, SUSEDGRAD SOKOL
3. LEON FIRŠT, Čigra
Mlađi kadeti -39
B006
313
0
DOMINIK ŠEGULJA (VELEBIT)
150
2
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
B007
165
0
ANDREJ ŠTUMBERGER (METALC)
205
0
HAMZA PALALIĆ (TKDOLC)
B008
97
0
TOMISLAV KLIČEK (MAKSMR)
58
2
ARNOLD SZAVA (UTE BP)
B009
126
0
IVAN VRBAN (BIST)
26
2
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
B022
150
2
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
165
0
ANDREJ ŠTUMBERGER (METALC)
B023
58
0
ARNOLD SZAVA (UTE BP)
26
2
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
B039
150
0
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
26
2
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
Medalists
1. OLIVER ŠEBOK, Black Tiger Snina
2. MATIAS KOPRIVNIK, TKD Red Power
3. ARNOLD SZAVA, UTE Taekwondo
3. ANDREJ ŠTUMBERGER, METALAC
Mlađi kadeti -47
B010
286
2
ZLATKO HRNJIĆ (TIM BOS)
63
0
ERIK CSOBAN (UTE BP)
162
ZULKARNEJN MUHAREMOVIĆ (TKDKVIC)
B011
206
0
IMRAN KARAHMET (TKDOLC)
95
1
JURAN KAIĆ (MAKSMR)
151
NAJ FEUŽER (RP TKD)
B024
286
2
ZLATKO HRNJIĆ (TIM BOS)
162
0
ZULKARNEJN MUHAREMOVIĆ (TKDKVIC)
B025
95
0
JURAN KAIĆ (MAKSMR)
151
1
NAJ FEUŽER (RP TKD)
B040
286
1
ZLATKO HRNJIĆ (TIM BOS)
151
2
NAJ FEUŽER (RP TKD)
Medalists
1. NAJ FEUŽER, TKD Red Power
2. ZLATKO HRNJIĆ, TIM BOSNA
3. JURAN KAIĆ, MAKSIMIR
3. ZULKARNEJN MUHAREMOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
Mlađe kadetkinje -30
A005
99
0
DORA HORVAT (TK CHAM)
208
2
NORA VIŠO (TKDOLC)
308
KARMELA KIRETA (JASTREB)
249
VITA-KATJA GRČEVIĆ (OTOČAC)
169
FRANKA AHAC (METALC)
A006
250
2
LANA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
212
0
AJLIN SADIKOVIĆ (TKDOLC)
287
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
241
IRIS CVETKO (JASTREB)
282
DANIELA POLDRUHAKOVA (TAEKWON)
A022
208
0
NORA VIŠO (TKDOLC)
308
2
KARMELA KIRETA (JASTREB)
A023
249
0
VITA-KATJA GRČEVIĆ (OTOČAC)
169
2
FRANKA AHAC (METALC)
A024
250
0
LANA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
287
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
A025
241
0
IRIS CVETKO (JASTREB)
282
0
DANIELA POLDRUHAKOVA (TAEKWON)
A035
308
0
KARMELA KIRETA (JASTREB)
169
2
FRANKA AHAC (METALC)
A036
287
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
241
1
IRIS CVETKO (JASTREB)
A044
169
2
FRANKA AHAC (METALC)
287
0
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
Medalists
1. FRANKA AHAC, METALAC
2. ANJA BUREŠ, Plitvice
3. KARMELA KIRETA, Jastreb
3. IRIS CVETKO, Jastreb
Mlađe kadetkinje -39
B001
177
2
TINA SULE (METALC)
207
0
AJRA ĆATOVIĆ (TKDOLC)
B002
194
0
VERONIKA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
66
2
LILIANA PAL (UTE BP)
B003
17
0
DOROTEA NIKIĆ (ZELINA)
340
0
ENA HUSJENOVIĆ (TKDKVIC)
98
ANA ANTUNOVIĆ (TK CHAM)
B004
172
1
KARLA BABIĆ (METALC)
170
0
ASJA KALAMUJIĆ (TKDKVIC)
101
KARLA TOMIĆ (TK CHAM)
B005
124
2
TENA BREZAK (BIST)
64
0
FLORA SZALAI (UTE BP)
244
GITA ŠANDL (JASTREB)
B016
177
0
TINA SULE (METALC)
66
2
LILIANA PAL (UTE BP)
B017
340
2
ENA HUSJENOVIĆ (TKDKVIC)
98
0
ANA ANTUNOVIĆ (TK CHAM)
B018
172
2
KARLA BABIĆ (METALC)
101
0
KARLA TOMIĆ (TK CHAM)
B019
124
2
TENA BREZAK (BIST)
244
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
B034
66
1
LILIANA PAL (UTE BP)
340
1
ENA HUSJENOVIĆ (TKDKVIC)
B035
172
0
KARLA BABIĆ (METALC)
124
0
TENA BREZAK (BIST)
B045
340
0
ENA HUSJENOVIĆ (TKDKVIC)
124
1
TENA BREZAK (BIST)
Medalists
1. ENA HUSJENOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
2. TENA BREZAK, Bistra
3. LILIANA PAL, UTE Taekwondo
3. KARLA BABIĆ, METALAC