Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
Friends kick - muški
Friends kick - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -53
Kadeti B -61
Kadeti B +65
Kadeti B -37
314
LORENCO TOMAŠIĆ (FORTECA)
163
IVAN MAROJEVIĆ (ZADAR)
A053
401
29
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
469
15
KRISTIJAN KARABOGDAN (PK TEAM)
116
AVRAM MATEI GABRIEL (APAHIDA)
A053A
314
6
LORENCO TOMAŠIĆ (FORTECA)
163
9
IVAN MAROJEVIĆ (ZADAR)
A057A
401
14
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
116
27
AVRAM MATEI GABRIEL (APAHIDA)
A062
314
0
LORENCO TOMAŠIĆ (FORTECA)
116
0
AVRAM MATEI GABRIEL (APAHIDA)
Medalists
1. AVRAM MATEI GABRIEL, Somesul 2010 Apahida
2. LORENCO TOMAŠIĆ, Forteca Korčula
3. MARKO PRANJIĆ, Forteca Korčula
3. IVAN MAROJEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
Kadeti B -41
A055
101
16
MARIJO VELIĆ (PK TEAM)
400
23
FRANO CURAĆ (FORTECA)
A056
41
0
JOSIP NIKŠIĆ (PK TEAM)
225
0
ADAM ANTAL (KOSICE)
A063
400
10
FRANO CURAĆ (FORTECA)
225
22
ADAM ANTAL (KOSICE)
Medalists
1. ADAM ANTAL, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. FRANO CURAĆ, Forteca Korčula
3. JOSIP NIKŠIĆ, Panda Karlovac Team
3. MARIJO VELIĆ, Panda Karlovac Team
Kadeti B -45
A057
14
0
KRISTIJAN KARABOGDAN (PK TEAM)
403
0
ARIJAN PAVIĆ (FORTECA)
340
LEON LEVAK (JASTREB)
A064
403
0
ARIJAN PAVIĆ (FORTECA)
340
0
LEON LEVAK (JASTREB)
Medalists
1. LEON LEVAK, Jastreb
2. ARIJAN PAVIĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Kadeti B -53
A058
271
6
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
328
29
ŠIMUN RADIKOVIĆ (RADNIK)
Medalists
1. ŠIMUN RADIKOVIĆ, Radnik
2. LEO PERGEGAJ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Kadeti B -61
A059
70
0
DORIAN UJKAJ (TKDBESA)
162
0
JURE KUJUNDŽIĆ (ZADAR)
Medalists
1. JURE KUJUNDŽIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. DORIAN UJKAJ, Team BESA
3. ----
3. ----
Kadeti B +65
B054
213
32
NIKOLA CURAĆ (FORTECA)
69
35
DAMJAN UJKAJ (TKDBESA)
336
EMIL GJURKOVSKI (SPARTA)
378
LEON KRNETIĆ (JASTREB)
442
GABRIJEL ČRNILA (TKDKANG)
B058
69
26
DAMJAN UJKAJ (TKDBESA)
336
4
EMIL GJURKOVSKI (SPARTA)
B059
378
0
LEON KRNETIĆ (JASTREB)
442
0
GABRIJEL ČRNILA (TKDKANG)
B064
69
28
DAMJAN UJKAJ (TKDBESA)
378
5
LEON KRNETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DAMJAN UJKAJ, Team BESA
2. LEON KRNETIĆ, Jastreb
3. EMIL GJURKOVSKI, SPARTA
3. GABRIJEL ČRNILA, TKD klub Kang