Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Akademija športa športno društvo
Breznica
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
DONAT
DRAGON
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Neron
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Panda Karlovac Team
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
Taekwondo klub Alepo
Taekwondo klub Osvit
Team BESA
Team Slovenia
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
TKD RedPower
TKD TOMISLAVGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje B -39
Juniorke B +63
Mali olimpijci - A -22
Male olimpijke - A -24
Mlađe kadetkinje B -39
B026
434
26
ELA KAVČIČ (TEMPO)
448
9
TARA BELANČIĆ (TKD PRA)
B027
226
0
MIA LISIĆ (PK TEAM)
90
0
SUMEA CAJIC (REDPOWE)
B028
430
2
TIA JUROŠ (TIGAZ)
338
34
GITA ŠANDL (JASTREB)
132
VITA MARIA TOMAC (PK TEAM)
B040
434
32
ELA KAVČIČ (TEMPO)
90
11
SUMEA CAJIC (REDPOWE)
B041
338
30
GITA ŠANDL (JASTREB)
132
22
VITA MARIA TOMAC (PK TEAM)
B052
434
30
ELA KAVČIČ (TEMPO)
338
12
GITA ŠANDL (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ELA KAVČIČ, TEMPO
2. GITA ŠANDL, Jastreb
3. SUMEA CAJIC, TKD RedPower
3. VITA MARIA TOMAC, Panda Karlovac Team
Juniorke B +63
B068
440
8
IVANA TURK (TEMPO)
335
6
TAMARA FRAS (SPARTA)
Osvajači medalja
1. IVANA TURK, TEMPO
2. TAMARA FRAS, SPARTA
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A -22
A005
110
10
PATRIK IMERAJ (PK TEAM)
311
24
CHRISTO RADIONOV (FORTECA)
A006
111
5
LIAM BRKIĆ (PK TEAM)
436
26
VASJA KAVČIČ (TEMPO)
A017
311
33
CHRISTO RADIONOV (FORTECA)
436
42
VASJA KAVČIČ (TEMPO)
Osvajači medalja
1. VASJA KAVČIČ, TEMPO
2. CHRISTO RADIONOV, Forteca Korčula
3. LIAM BRKIĆ, Panda Karlovac Team
3. PATRIK IMERAJ, Panda Karlovac Team
Male olimpijke - A -24
B001
348
28
MIA SAPOR (JASTREB)
305
25
ELENA ŠIMATOVIĆ (OTOČAC)
B002
106
0
MATEA JERETINA (PK TEAM)
435
0
ERNA BOTONJIČ (TEMPO)
B003
95
0
ELLA MARIA TOMAC (PK TEAM)
182
0
INES BAŠTIJANOVIĆ (RUG)
307
MELANI LONČAR (OTOČAC)
B010
348
27
MIA SAPOR (JASTREB)
435
6
ERNA BOTONJIČ (TEMPO)
B011
182
0
INES BAŠTIJANOVIĆ (RUG)
307
0
MELANI LONČAR (OTOČAC)
B021
348
34
MIA SAPOR (JASTREB)
182
50
INES BAŠTIJANOVIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. INES BAŠTIJANOVIĆ, RUGVICA
2. MIA SAPOR, Jastreb
3. MELANI LONČAR, OTOČAC
3. ERNA BOTONJIČ, TEMPO