Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. DAN-GUN OPEN 2013.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area B
Area C
Area D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađi kadeti -33
B001
267
11
MARK DRAŽENOVIĆ (METALC)
248
3
LUKA RADOŠ (DANGUN)
147
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
301
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
244
PATRICK FRANCULIĆ (TKV)
273
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
78
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
312
FRAN RADEK (MOTIVPL)
224
KISS PATRIK (NT HUN)
282
LUKA GREGURIĆ (METALC)
75
LUKA DUMANIĆ (DANGUN)
61
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
143
FRAN VRBANAC (JASTREB)
298
MARKO JELIĆ (ZAGREB)
154
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
74
TIN JELASKA (DANGUN)
223
JÓZSA LEVENTE (NT HUN)
B012
267
1
MARK DRAŽENOVIĆ (METALC)
147
0
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
B013
301
8
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
244
0
PATRICK FRANCULIĆ (TKV)
B014
273
2
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
78
8
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
B015
312
0
FRAN RADEK (MOTIVPL)
224
2
KISS PATRIK (NT HUN)
B016
282
0
LUKA GREGURIĆ (METALC)
75
9
LUKA DUMANIĆ (DANGUN)
B017
61
2
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
143
6
FRAN VRBANAC (JASTREB)
B018
298
4
MARKO JELIĆ (ZAGREB)
154
7
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
B019
74
0
TIN JELASKA (DANGUN)
223
14
JÓZSA LEVENTE (NT HUN)
B040
267
2
MARK DRAŽENOVIĆ (METALC)
301
3
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
B041
78
1
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
224
4
KISS PATRIK (NT HUN)
B042
75
0
LUKA DUMANIĆ (DANGUN)
143
0
FRAN VRBANAC (JASTREB)
B043
154
2
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
223
15
JÓZSA LEVENTE (NT HUN)
B059
301
3
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
224
4
KISS PATRIK (NT HUN)
B060
75
2
LUKA DUMANIĆ (DANGUN)
223
8
JÓZSA LEVENTE (NT HUN)
B072
224
1
KISS PATRIK (NT HUN)
223
2
JÓZSA LEVENTE (NT HUN)
Medalists
1. JÓZSA LEVENTE, National Team Hungary
2. KISS PATRIK, National Team Hungary
3. LUKA DUMANIĆ, Dan-Gun
3. ANGELO ŠVEC, Zagreb