Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. DAN-GUN OPEN 2013.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area B
Area C
Area D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -33
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -53
Kadeti B -61
Mlađi kadeti -39
C001
207
0
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
251
1
BORNA STRUČIĆ (METALC)
165
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
209
BERNAR ŠEJAPI (DANGUN)
121
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
26
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
164
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
272
TEO¸ SMOLEJ (DANGUN)
18
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
C010
251
0
BORNA STRUČIĆ (METALC)
165
1
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
C011
209
0
BERNAR ŠEJAPI (DANGUN)
121
17
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
C012
26
1
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
164
4
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
C013
272
4
TEO¸ SMOLEJ (DANGUN)
18
6
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
C047
165
0
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
121
5
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
C048
164
5
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
18
2
FABIAN SERDARUŠIĆ (METALC)
C072
121
0
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
164
0
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
Medalists
1. DAVID JAPEC, Dubrava
2. FILIP PODNAR, SUŠAK
3. FABIAN SERDARUŠIĆ, METALAC
3. ROKO TKALČEVIĆ, Dubrava
Mlađi kadeti -43
C002
141
3
JURAJ ŠTEFEC (JASTREB)
271
7
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
314
MARTIN DOMAĆINOVIĆ (MOTIVPL)
C003
127
2
LEON SLAVIČEK (DUBRAVA)
261
5
ROKO BLAŽIČKO (METALC)
150
ANTE PETRUNIĆ (TKDDRHR)
C004
163
3
DARIO ZAGOREC (DUBRAVA)
274
5
LUKA MAJCEN (METALC)
142
DOMINIK PETACI (JASTREB)
C005
262
12
PATRIK PAVLEKOVIĆ (METALC)
62
4
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
148
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
C014
271
0
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
314
0
MARTIN DOMAĆINOVIĆ (MOTIVPL)
C015
261
12
ROKO BLAŽIČKO (METALC)
150
0
ANTE PETRUNIĆ (TKDDRHR)
C016
274
2
LUKA MAJCEN (METALC)
142
1
DOMINIK PETACI (JASTREB)
C017
262
9
PATRIK PAVLEKOVIĆ (METALC)
148
3
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
C049
271
2
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
261
2
ROKO BLAŽIČKO (METALC)
C050
274
2
LUKA MAJCEN (METALC)
262
14
PATRIK PAVLEKOVIĆ (METALC)
C073
261
0
ROKO BLAŽIČKO (METALC)
262
0
PATRIK PAVLEKOVIĆ (METALC)
Medalists
1. PATRIK PAVLEKOVIĆ, METALAC
2. ROKO BLAŽIČKO, METALAC
3. LUKA MAJCEN, METALAC
3. MATEJ NIKOLIĆ, METALAC
Mlađi kadeti -47
C018
136
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
144
6
FILIP TOMIĆ (JASTREB)
C019
158
4
DAVID PLAŠĆ (JASTREB)
208
1
SANDRO CELOVEC (RADNIK)
C055
144
2
FILIP TOMIĆ (JASTREB)
158
2
DAVID PLAŠĆ (JASTREB)
Medalists
1. FILIP TOMIĆ, Jastreb
2. DAVID PLAŠĆ, Jastreb
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. SANDRO CELOVEC, Radnik
Mlađi kadeti -51
C020
146
12
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ (JASTREB)
278
3
MARKO PRODANOVIĆ (METALC)
161
UWEM ALEXANDER (KWON)
C056
146
2
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ (JASTREB)
161
11
UWEM ALEXANDER (KWON)
Medalists
1. UWEM ALEXANDER, KWON
2. ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ, Jastreb
3. MARKO PRODANOVIĆ, METALAC
3. ----
Mlađe kadetkinje -51
C051
17
5
VIDA KRUŠIĆ (METALC)
151
4
LUCIJA OBROVAC (JASTREB)
Medalists
1. VIDA KRUŠIĆ, METALAC
2. LUCIJA OBROVAC, Jastreb
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
C021
68
8
JOSIPA ČAĐAVČAN (TKD KAR)
167
10
PETRA JUKIĆ (METALC)
C022
283
14
BARBARA BAJAC (METALC)
240
0
IVANA POZNANOVIĆ (DANGUN)
C057
167
3
PETRA JUKIĆ (METALC)
283
3
BARBARA BAJAC (METALC)
Medalists
1. BARBARA BAJAC, METALAC
2. PETRA JUKIĆ, METALAC
3. IVANA POZNANOVIĆ, Dan-Gun
3. JOSIPA ČAĐAVČAN, Karlovac
Kadeti A -33
C023
233
9
SZABÓ GERGELY (NT HUN)
206
1
MIKE BENCARIĆ (RADNIK)
113
TIN BOŽIĆ (ORI)
C058
233
0
SZABÓ GERGELY (NT HUN)
113
0
TIN BOŽIĆ (ORI)
Medalists
1. SZABÓ GERGELY, National Team Hungary
2. TIN BOŽIĆ, Orion
3. MIKE BENCARIĆ, Radnik
3. ----
Kadeti A -37
C024
290
0
MIHOVIL BARIČEVIĆ (KNIN)
190
11
FRAN RUK (MED)
220
GÁLFI BOTOND (NT HUN)
C059
190
0
FRAN RUK (MED)
220
0
GÁLFI BOTOND (NT HUN)
Medalists
1. FRAN RUK, Medvedgrad
2. GÁLFI BOTOND, National Team Hungary
3. MIHOVIL BARIČEVIĆ, Knin
3. ----
Kadeti A -41
C006
302
0
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
213
11
BEREI BÉLA (NT HUN)
211
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
295
PATRIK LESSHI (ZADAR)
237
SZŰCS KRISZTIÁN (NT HUN)
C039
213
4
BEREI BÉLA (NT HUN)
211
2
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
C040
295
2
PATRIK LESSHI (ZADAR)
237
5
SZŰCS KRISZTIÁN (NT HUN)
C068
213
1
BEREI BÉLA (NT HUN)
237
5
SZŰCS KRISZTIÁN (NT HUN)
Medalists
1. SZŰCS KRISZTIÁN, National Team Hungary
2. BEREI BÉLA, National Team Hungary
3. PATRIK LESSHI, PLOVANIJA-ZADAR
3. DARIO KRISTIĆ, Plitvice
Kadeti A -45
C007
189
0
DOMINIK DAVIDOVIĆ (MED)
152
0
MATAN LOVRO (ROVINJ)
19
FRAN TOMIĆ (METALC)
247
DAVID REDŽIĆI (DANGUN)
210
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
C041
152
11
MATAN LOVRO (ROVINJ)
19
2
FRAN TOMIĆ (METALC)
C042
247
0
DAVID REDŽIĆI (DANGUN)
210
12
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
C069
152
0
MATAN LOVRO (ROVINJ)
210
0
MARIO MARIJANOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. MARIO MARIJANOVIĆ, Plitvice
2. MATAN LOVRO, Rovinj
3. DAVID REDŽIĆI, Dan-Gun
3. FRAN TOMIĆ, METALAC
Kadeti A -49
C025
192
4
JOSIP VIMAN (MED)
162
0
FILIP MILAK (DUBRAVA)
C026
217
12
EGYHÁZAS ANDRÁS (NT HUN)
57
6
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
C060
192
1
JOSIP VIMAN (MED)
217
11
EGYHÁZAS ANDRÁS (NT HUN)
Medalists
1. EGYHÁZAS ANDRÁS, National Team Hungary
2. JOSIP VIMAN, Medvedgrad
3. TIN KATIĆ, DUGA RESA
3. FILIP MILAK, Dubrava
Kadeti A -57
C008
86
5
DANIJEL VIDAKOVIĆ (CONTRA)
293
18
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
39
RONY STEINLECHNER (SCO AUT)
212
MARIO GJURKINJAK (DANGUN)
296
DOMAGOJ RADAS (ZADAR)
C043
293
10
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
39
2
RONY STEINLECHNER (SCO AUT)
C044
212
0
MARIO GJURKINJAK (DANGUN)
296
13
DOMAGOJ RADAS (ZADAR)
C070
293
7
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
296
8
DOMAGOJ RADAS (ZADAR)
Medalists
1. DOMAGOJ RADAS, PLOVANIJA-ZADAR
2. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. MARIO GJURKINJAK, Dan-Gun
3. RONY STEINLECHNER, Scorpions Austria
Kadetkinje A -33
C052
69
0
ANAMARIJA ČAĐAVČAN (TKD KAR)
243
12
PAULA ANTUNOVIĆ (NERYO)
Medalists
1. PAULA ANTUNOVIĆ, neryo
2. ANAMARIJA ČAĐAVČAN, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -37
C027
114
2
SANDRA LATINOVIĆ (ORI)
58
11
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
169
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
C061
58
13
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
169
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. SANDRA LATINOVIĆ, Orion
3. ----
Kadetkinje A -41
C028
227
0
PATAKFALVY LUCA (NT HUN)
304
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
C029
50
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
294
0
MIA MILANOVIĆ (SOLIN)
C062
227
2
PATAKFALVY LUCA (NT HUN)
294
1
MIA MILANOVIĆ (SOLIN)
Medalists
1. PATAKFALVY LUCA, National Team Hungary
2. MIA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
3. UNA MARAVIĆ, Slatina
3. EMA REPIĆ, Slatina
Kadetkinje A -44
C053
41
15
SRISAMORN LOACKER (SCO AUT)
108
0
ANA MARTINOVIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. SRISAMORN LOACKER, Scorpions Austria
2. ANA MARTINOVIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
C030
225
0
NAGY NIKOLETT (NT HUN)
107
0
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
C031
22
18
KATARINA PERIŠA (METALC)
300
5
CLAUDIA KUŽNIK (DANGUN)
C063
107
24
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
22
0
KATARINA PERIŠA (METALC)
Medalists
1. PAULA TANDARA, Dubrava
2. KATARINA PERIŠA, METALAC
3. NAGY NIKOLETT, National Team Hungary
3. CLAUDIA KUŽNIK, Dan-Gun
Kadetkinje A -55
C032
106
10
MARJETA ČUPIĆ (DUBRAVA)
254
9
LENA MEDAR (METALC)
C033
38
13
KATHARINA ZECH (SCO AUT)
168
1
PETRA BRKIĆ (METALC)
C064
106
0
MARJETA ČUPIĆ (DUBRAVA)
38
1
KATHARINA ZECH (SCO AUT)
Medalists
1. KATHARINA ZECH, Scorpions Austria
2. MARJETA ČUPIĆ, Dubrava
3. PETRA BRKIĆ, METALAC
3. LENA MEDAR, METALAC
Kadetkinje A -59
C034
21
0
ARIANA PAKUŠIĆ (METALC)
216
0
MIA PELJTO (NERYO)
C035
122
2
LUCIJA SMAILA (TKSUŠAK)
202
14
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
C065
216
1
MIA PELJTO (NERYO)
202
13
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice
2. MIA PELJTO, neryo
3. LUCIJA SMAILA, SUŠAK
3. ARIANA PAKUŠIĆ, METALAC
Kadeti B -41
C036
171
13
PÉTER FISCHER (UJPEST)
257
1
TEO PINTARIĆ (METALC)
C037
29
0
KRISZTOFER JAKAB (SÁRGA T)
112
14
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
C066
171
0
PÉTER FISCHER (UJPEST)
112
0
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
Medalists
1. DOMINIK SPAJIĆ, Orion
2. PÉTER FISCHER, UTE
3. KRISZTOFER JAKAB, Sárga Tenger Egyesület
3. TEO PINTARIĆ, METALAC
Kadeti B -45
C009
56
26
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
16
1
DOMINIK OMEJC (METALC)
255
VID BAN (METALC)
258
FILIP ANDREIS (METALC)
256
DORIAN LELAS (METALC)
C045
56
17
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
255
4
VID BAN (METALC)
C046
258
12
FILIP ANDREIS (METALC)
256
0
DORIAN LELAS (METALC)
C071
56
14
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
258
0
FILIP ANDREIS (METALC)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. FILIP ANDREIS, METALAC
3. VID BAN, METALAC
3. DORIAN LELAS, METALAC
Kadeti B -53
C054
88
8
MARTIN PUTAK (CONTRA)
330
2
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARTIN PUTAK, Contra
2. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR KARLOVAC
3. ----
3. ----
Kadeti B -61
C038
160
0
MARIO MEHMETI (KWON)
222
0
HEPP LÁSZLÓ (NT HUN)
252
DAVID KRANJČEC (METALC)
C067
160
16
MARIO MEHMETI (KWON)
252
2
DAVID KRANJČEC (METALC)
Medalists
1. MARIO MEHMETI, KWON
2. DAVID KRANJČEC, METALAC
3. HEPP LÁSZLÓ, National Team Hungary
3. ----