001 | 1/2 | Kadeti A -41 | AZZEDDIN KHALAF (Karlovac) |
PTF 2:0 | LUKA MIROSAVLJEVIĆ (ŠKORPION GORNJA VRBA) |
002 | 1/2 | Kadetkinje A -41 | VITA ŠKOFIC (DRAGON) |
WDR 0:2 | JELENA MARINCEL (GACKA) |
003 | 1/2 | Kadetkinje A -41 | KLARA BIONDIĆ (SENJ) |
PTF 0:2 | SARA MATASIĆ (GACKA) |
004 | 1/2 | Kadetkinje A +59 | MIKHA BABOK VRESK (Bjelovar) |
PTF 0:3 | MAGDALENA KRMPOTIĆ (TKD BRINJE) |
005 | 1/2 | Kadetkinje A +59 | FRANKA TURKOVIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 0:3 | ANABEL ADAMLJE (TKD TANN Slovenske Konjice) |
006 | 1/2 | Juniori A-68 | JOSIP ŠARIĆ (Sajnami) |
PTF 0:2 | ANTE HOLJEVAC (TKD BRINJE) |
007 | 1/2 | Juniorke A-59 | IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ (MAKSIMIR) |
WDR | NUŠA ŠABIĆ (DRAGON) |
008 | 1/1 | Juniori A-63 | ŠIMUN ANĐELINOVIĆ (MAKSIMIR) |
PTF 2:0 | BERNARD BANOVIĆ (MAKSIMIR) |
009 | 1/1 | Veteranke -67 | ELIJANA LIVIĆ (MAKSIMIR) |
WDR | TANJA LAKIĆ (MAKSIMIR) |
010 | 1/1 | Kadeti A -41 | AZZEDDIN KHALAF (Karlovac) |
PTF 2:0 | NOA ŽIVANOVIĆ (Ogulin) |
011 | 1/1 | Kadetkinje A -41 | JELENA MARINCEL (GACKA) |
WDR | SARA MATASIĆ (GACKA) |
012 | 1/1 | Kadetkinje A +59 | MAGDALENA KRMPOTIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 0:3 | ANABEL ADAMLJE (TKD TANN Slovenske Konjice) |
013 | 1/1 | Juniori A-68 | ANTE HOLJEVAC (TKD BRINJE) |
RSC | MATEO GRGIĆ (TK CHAMPION) |
014 | 1/1 | Juniorke A-59 | IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ (MAKSIMIR) |
PTF 0:2 | VALENTINA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
015 | 1/2 | Kadeti B -53 | LOVRO ZORKO (Fight Club Shony) |
PTF 0:2 | SINIŠA BENKOVIĆ (Taekwondo klub Osvit) |
016 | 1/2 | Kadeti B -61 | NIL FEUŽER (TKD TANN Slovenske Konjice) |
PTF 2:0 | LEON RELIĆ (Bjelovar) |
017 | 1/2 | Kadeti B -61 | SVEN MATEŠ (TK CHAMPION) |
PTF 3:0 | ANDREJ BRAJNIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
018 | 1/2 | Kadeti B -65 | FILIP ŽAGAR (TK CHAMPION) |
PTF 2:0 | FILIP IVIČEVIĆ (MAKSIMIR) |
019 | 1/2 | Kadeti B -65 | IVANO ŠARENIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
PTF 0:2 | GRGUR ŠARIĆ (Sajnami) |
020 | 1/2 | Kadeti B +65 | ILIJA KOVAČEVIĆ (Sajnami) |
PTF 0:2 | NAJ AUGUŠTIN (TKD TANN Slovenske Konjice) |
021 | 1/2 | Kadetkinje B -41 | TIA LIBENŠEK (Fight Club Shony) |
PTF 0:2 | NIKA ŽIVODER (Bjelovar) |
022 | 1/2 | Kadetkinje B -41 | DOROTEA NIKIĆ (ZELINGRAD) |
PTF 0:2 | AZRA LUKETIĆ (Ogulin) |
023 | 1/2 | Kadetkinje B -51 | LANA MARINCEL (GACKA) |
PTF 0:3 | LENI BIZJAK (Fight Club Shony) |
024 | 1/1 | Kadeti B -41 | NIK GROZINA (Fight Club Shony) |
DNS | MATEO VALIČEVIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
025 | 1/1 | Kadetkinje B -55 | ANTONELA NAĐ (Taekwondo klub Našice) |
PTF 2:0 | AURORA ČERNJAVA (Taekwondo klub Našice) |
026 | 1/1 | Kadeti B -53 | SINIŠA BENKOVIĆ (Taekwondo klub Osvit) |
PTF 0:2 | MARKO TOMIĆ (TK CHAMPION) |
027 | 1/1 | Kadeti B -61 | NIL FEUŽER (TKD TANN Slovenske Konjice) |
PTF 2:0 | SVEN MATEŠ (TK CHAMPION) |
028 | 1/1 | Kadeti B -65 | FILIP ŽAGAR (TK CHAMPION) |
PTF 0:2 | GRGUR ŠARIĆ (Sajnami) |
029 | 1/1 | Kadeti B +65 | NAJ AUGUŠTIN (TKD TANN Slovenske Konjice) |
PTF 2:0 | JOSIP ANĐELINOVIĆ (MAKSIMIR) |
030 | 1/1 | Kadetkinje B -41 | NIKA ŽIVODER (Bjelovar) |
PTF 3:0 | AZRA LUKETIĆ (Ogulin) |
031 | 1/1 | Kadetkinje B -51 | LENI BIZJAK (Fight Club Shony) |
PTF 2:0 | IRINA NIKIČ (ZELINGRAD) |