Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -68
Juniori -73
Juniorke -46
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke +68
Seniori +80
Seniorke -57
Juniori -55
D016
284
29
ADIN SAHIC (TIM BOS)
231
5
MUHAMMET AL FAHEL (SP.EDUK)
Medalists
1. ADIN SAHIC, TIM BOSNA
2. MUHAMMET AL FAHEL, Sportska edukacija za novi život
3. ----
3. ----
Juniori -59
D001
94
9
MUHAMED FATIH ADILOVIC (HADZIC)
135
10
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
58
MARIO VUKOVIC (MSTARS)
D019
135
18
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
58
5
MARIO VUKOVIC (MSTARS)
Medalists
1. LLEO GEGAJ, Team BESA
2. MARIO VUKOVIC, MONTENEGRO STARS
3. MUHAMED FATIH ADILOVIC, Centar Hadžići
3. ----
Juniori -68
D002
190
13
SEMIR JUSIC (TIM BOS)
289
7
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
277
LUKA MARKOVIĆ FICKO (OZALJ)
D020
190
10
SEMIR JUSIC (TIM BOS)
277
18
LUKA MARKOVIĆ FICKO (OZALJ)
Medalists
1. LUKA MARKOVIĆ FICKO, Ozalj
2. SEMIR JUSIC, TIM BOSNA
3. MARKO KATANUŠIĆ, Imotski
3. ----
Juniori -73
D003
192
21
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
227
9
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
60
VUK VULETIC (MSTARS)
D021
192
15
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
60
13
VUK VULETIC (MSTARS)
Medalists
1. DAVUD MESINOVIC, TIM BOSNA
2. VUK VULETIC, MONTENEGRO STARS
3. MLADEN FORETIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Juniorke -46
D017
121
5
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
252
12
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
Medalists
1. MATEA BOJIĆ, Olimpic Sarajevo
2. MERIMA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Juniorke -49
D004
98
9
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
99
5
ANĐELA BRNAS (IM)
D005
81
4
GABRIELA JERKOVIĆ (IM)
195
6
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
D022
98
17
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
195
12
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
Medalists
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. SAJRA KAJEVIC, TIM BOSNA
3. ANĐELA BRNAS, Imotski
3. GABRIELA JERKOVIĆ, Imotski
Juniorke -52
D006
109
2
JELENA KUC (MSTARS)
80
4
MERI TONKOVIĆ (IM)
85
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
D023
80
0
MERI TONKOVIĆ (IM)
85
4
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
Medalists
1. MARTINA MILARDOVIĆ, Imotski
2. MERI TONKOVIĆ, Imotski
3. JELENA KUC, MONTENEGRO STARS
3. ----
Juniorke -55
D007
229
7
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
237
0
ANDREA DOMAZET (MONTR)
D008
137
6
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
153
0
ADNA KODŽAGA (TKDKVIC)
D024
229
8
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
137
6
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
Medalists
1. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula
2. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
3. ANDREA DOMAZET, Monter
3. ADNA KODŽAGA, VICTORY VOGOŠĆA
Juniorke -59
D009
251
10
DUA AHMAD (TKDOLC)
83
2
PETRA REBIĆ (IM)
D010
253
2
ZEJNEBA BITINOVIC (TKDOLC)
134
9
AURORA VULAJ (TKDBESA)
D025
251
13
DUA AHMAD (TKDOLC)
134
12
AURORA VULAJ (TKDBESA)
Medalists
1. DUA AHMAD, Olimpic Sarajevo
2. AURORA VULAJ, Team BESA
3. PETRA REBIĆ, Imotski
3. ZEJNEBA BITINOVIC, Olimpic Sarajevo
Juniorke -63
D011
278
0
AMRA DUSHKU (ULCINJ)
254
0
NEJLA MEHMEDOVIĆ (TKDKVIC)
D012
51
11
KARLA LONČAR (GACKA)
155
1
AJNA ŽUNIĆ (TKDKVIC)
D026
278
12
AMRA DUSHKU (ULCINJ)
51
8
KARLA LONČAR (GACKA)
Medalists
1. AMRA DUSHKU, Tkd Ulcinj
2. KARLA LONČAR, GACKA
3. NEJLA MEHMEDOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. AJNA ŽUNIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
Juniorke +68
D013
194
1
AMINA HRVAT (TIM BOS)
133
12
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
D014
259
0
ALDIJANA FEHRATOVIĆ (TKDOLC)
290
0
LUCIJA GRANČIĆ (IM)
D027
133
0
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
259
0
ALDIJANA FEHRATOVIĆ (TKDOLC)
Medalists
1. ANGJELLA BERISHAJ, Team BESA
2. ALDIJANA FEHRATOVIĆ, Olimpic Sarajevo
3. AMINA HRVAT, TIM BOSNA
3. LUCIJA GRANČIĆ, Imotski
Seniori +80
D018
268
11
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
89
9
DŽENAN KOZIĆ (HADZIC)
Medalists
1. TONI ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. DŽENAN KOZIĆ, Centar Hadžići
3. ----
3. ----
Seniorke -57
D015
255
7
HANA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
90
17
HELENA KESIĆ (HADZIC)
276
IRENA ŠEGEDIN (FORTECA)
D028
90
3
HELENA KESIĆ (HADZIC)
276
7
IRENA ŠEGEDIN (FORTECA)
Medalists
1. IRENA ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. HELENA KESIĆ, Centar Hadžići
3. HANA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. ----