Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Imotski
Iskra
Karlovac
MONTENEGRO STARS
Monter
Olimpic Sarajevo
Ozalj
Pantera
Sportska edukacija za novi život
St kwan
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -39
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -51
Kadetkinje -59
Juniorke -63
Mlađe kadetkinje -39
B014
146
1
HAVA MALOKRAJA (ULCINJ)
193
4
ŠEJLA BRKIĆ (TIM BOS)
Medalists
1. ŠEJLA BRKIĆ, TIM BOSNA
2. HAVA MALOKRAJA, Tkd Ulcinj
3. ----
3. ----
Kadetkinje -41
C002
143
12
ARTA ISMAILAGA (ULCINJ)
245
9
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
76
PETRA GUDELJ (IM)
61
ANJA RADEVIC (MSTARS)
138
IVA STRAZICIC (PANTERA)
C020
143
0
ARTA ISMAILAGA (ULCINJ)
76
10
PETRA GUDELJ (IM)
C021
61
10
ANJA RADEVIC (MSTARS)
138
12
IVA STRAZICIC (PANTERA)
C038
76
11
PETRA GUDELJ (IM)
138
11
IVA STRAZICIC (PANTERA)
Medalists
1. IVA STRAZICIC, Pantera
2. PETRA GUDELJ, Imotski
3. ANJA RADEVIC, MONTENEGRO STARS
3. ARTA ISMAILAGA, Tkd Ulcinj
Kadetkinje -44
C013
141
16
AMELLA NUTI (ULCINJ)
82
4
LUCIJA ŠUTO (IM)
C014
270
0
KARLA ZARO (FORTECA)
77
21
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
C034
141
11
AMELLA NUTI (ULCINJ)
77
6
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
Medalists
1. AMELLA NUTI, Tkd Ulcinj
2. DANIELA IVKOŠIĆ, Imotski
3. LUCIJA ŠUTO, Imotski
3. KARLA ZARO, Forteca Korčula
Kadetkinje -51
C003
240
22
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
262
2
LEA OPARNICA (TKD KAR)
C004
236
9
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
144
26
MERISA MALOKRAJA (ULCINJ)
C005
241
0
LARA GVOZDENOVIĆ (MONTR)
56
21
MARIEL ČAGALJ (FORTECA)
2
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
C022
240
1
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
144
4
MERISA MALOKRAJA (ULCINJ)
C023
56
3
MARIEL ČAGALJ (FORTECA)
2
5
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
C039
144
11
MERISA MALOKRAJA (ULCINJ)
2
2
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
Medalists
1. MERISA MALOKRAJA, Tkd Ulcinj
2. ESTER MRŽLJAK, Karlovac
3. NINA BORŠI ČIZMIĆ, Monter
3. MARIEL ČAGALJ, Forteca Korčula
Kadetkinje -59
C030
145
26
SARA KRAJA (ULCINJ)
25
15
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
Medalists
1. SARA KRAJA, Tkd Ulcinj
2. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
3. ----
3. ----
Juniorke -63
D011
278
0
AMRA DUSHKU (ULCINJ)
254
0
NEJLA MEHMEDOVIĆ (TKDKVIC)
D012
51
11
KARLA LONČAR (GACKA)
155
1
AJNA ŽUNIĆ (TKDKVIC)
D026
278
12
AMRA DUSHKU (ULCINJ)
51
8
KARLA LONČAR (GACKA)
Medalists
1. AMRA DUSHKU, Tkd Ulcinj
2. KARLA LONČAR, GACKA
3. NEJLA MEHMEDOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. AJNA ŽUNIĆ, VICTORY VOGOŠĆA