Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
22. Korčula Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Imotski
Iskra
Karlovac
MONTENEGRO STARS
Monter
Olimpic Sarajevo
Ozalj
Pantera
Sportska edukacija za novi život
St kwan
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -45
Kadetkinje -55
Kadetkinje +59
Juniorke -46
Juniorke -59
Juniorke +68
Kadeti -45
C028
260
13
EMIR HONIĆ (TKDOLC)
31
17
VID PERUČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
2. EMIR HONIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
3. ----
Kadetkinje -55
C017
257
0
HENA MERDŽANIĆ (TKDOLC)
1
14
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
68
LAMIJA ALIHODZIC (ISK)
C036
1
33
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
68
4
LAMIJA ALIHODZIC (ISK)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. LAMIJA ALIHODZIC, Iskra
3. HENA MERDŽANIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
Kadetkinje +59
C006
199
0
LAMIJA MRKONJA (ISK)
258
9
SAMRA HAJROVIC (TKDOLC)
C007
256
0
SAIRA SARAČ (TKDKVIC)
132
5
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
C008
172
7
UMA BIĐEVIĆ (TKDKVIC)
187
12
DŽENANA SULEJMANOVIĆ (TIM BOS)
261
NAIDA ĐIP (TKDOLC)
C024
258
0
SAMRA HAJROVIC (TKDOLC)
132
6
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
C025
187
10
DŽENANA SULEJMANOVIĆ (TIM BOS)
261
8
NAIDA ĐIP (TKDOLC)
C040
132
10
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
187
0
DŽENANA SULEJMANOVIĆ (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. ANDREA BERISHAJ, Team BESA
2. DŽENANA SULEJMANOVIĆ, TIM BOSNA
3. SAMRA HAJROVIC, Olimpic Sarajevo
3. NAIDA ĐIP, Olimpic Sarajevo
Juniorke -46
D017
121
5
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
252
12
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. MATEA BOJIĆ, Olimpic Sarajevo
2. MERIMA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Juniorke -59
D009
251
10
DUA AHMAD (TKDOLC)
83
2
PETRA REBIĆ (IM)
D010
253
2
ZEJNEBA BITINOVIC (TKDOLC)
134
9
AURORA VULAJ (TKDBESA)
D025
251
13
DUA AHMAD (TKDOLC)
134
12
AURORA VULAJ (TKDBESA)
Osvajači medalja
1. DUA AHMAD, Olimpic Sarajevo
2. AURORA VULAJ, Team BESA
3. PETRA REBIĆ, Imotski
3. ZEJNEBA BITINOVIC, Olimpic Sarajevo
Juniorke +68
D013
194
1
AMINA HRVAT (TIM BOS)
133
12
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
D014
259
0
ALDIJANA FEHRATOVIĆ (TKDOLC)
290
0
LUCIJA GRANČIĆ (IM)
D027
133
0
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
259
0
ALDIJANA FEHRATOVIĆ (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. ANGJELLA BERISHAJ, Team BESA
2. ALDIJANA FEHRATOVIĆ, Olimpic Sarajevo
3. AMINA HRVAT, TIM BOSNA
3. LUCIJA GRANČIĆ, Imotski